[ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 19 paź 2018, 19:52

Hej sąsiedzi jak tam wygląda sprawa na budowie?
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TOPERWOJ » 22 paź 2018, 14:19

Witam
Był ktoś z Was ostatnio na budowie oglądać mieszkanie? Czy dalej mają jakąś kontrole i nie wpuszczają?
TOPERWOJ
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 lut 2018, 21:09

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Koscik » 23 paź 2018, 9:31

Zdjęcia z 22 października (prawy przycisk myszy -> otwórz w nowej karcie)
Obrazek

Obrazek
Koscik
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 40
Na forum od: 19 sty 2017, 22:13

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 25 paź 2018, 19:41

Z odwiedzinami na budowie to nie sadze ze powodem niewpuszczania sa "kontrole" ale zwyczajna obawa, ze znow ktos zacznie wytykac palcem jakies niedociagniecia, ktore nie zostaly jeszcze usuniete.

A swoja droga, aura w ostatnich dniach mocno niekorzystna. Przyjmujac nawet ze przekazania rozpoczna sie w grudniu, do zakonczenia prac zgrubnie liczac pozostaje ok. 5tyg. = 25dni roboczych.

Patrzac na zaawansowanie robot,.watpie aby ktokolwiek otrzymal klucze w tym roku.
Przekazanie odbywa sie w momencie odebrania budynku przez wszystkie sluzby (nadzor bud., straz, energetyka..).
Czy myslicie Panstwo, ze osoby tam pracujace, nie maja juz nic innego na glowie jak tylko przyjechac pospiesznie na odbior budowy do ADMY? Smiem watpic.. w PL istnieje ponadto zjawisko "nabierania mocy urzedowej", czyli dla zasady wnioski urzedowe leza kilka tygodni zanim sa rozpatrywane..
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TOPERWOJ » 25 paź 2018, 21:25

No właśnie pasowało by się przejechać do biura i zapytać czy nic im się nie zmieniło czy nadal twierdzą że dadzą radę oddać mieszkanie w tym roku. A co do wejść na budowę to w końcu można wejść czy dalej nie wpuszczają?
TOPERWOJ
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 lut 2018, 21:09

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowalokator » 26 paź 2018, 8:53

Z informacji z biura twierdzą że w drugiej połowie grudnia będą oddawać mieszkania a co do wejść niestety dalej nie jest to możliwe.
Nowalokator
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 22 sty 2018, 14:51

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Miłosz T » 26 paź 2018, 19:57

Z wejściem na budowę jest tak jak ktoś pisał że nie wpuszczają bo robią na szybko i niedokładnie a oni porostu nie chcą żeby na ten temat nowi konwentualni klienci czytali ponieważ to ich odstrasza zresztą bardzo słusznie.
Tłumaczenie że mają kontrole są bezzasadne ponieważ pracownicy chodzą bez kasków i kamizelek przez większy okres budowy i nikomu to nie przeszkadza.
W czwartek wysłałem maila z zapytaniem czy zakończą budowę do dnia 15.11.2018r.
Jestem bardzo ciekawy czy do terminu ostatniej wpłaty będą raczyć łaskawie odpowiedzieć czy jak to miło miejsce ostatnim razem 12 roboczych okazało się dla nich nie wystarczającym terminem na odpowiedz a mój termin wpłaty po prostu już nadszedł.
Sądzę że zachowają swój "wysoki" poziom i niestety nie otrzymam odpowiedzi chyba że po 15.11.
Miłosz T
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 04 wrz 2018, 19:39

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tommek » 26 paź 2018, 22:05

Nie zapominajmy ze poniedzialek 12 listopada zaskakujaco jest ustawowo wolny od pracy. Mysle ze z tego powodu wiele inwestycji zostanie opozniona o miesiac :):) :)..
tommek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 27 maja 2016, 18:52

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: niebywale » 29 paź 2018, 8:08

W życiu nie dowiecie się że nie dadzą rady zrobić w terminie dopóki ten termin nie minie. W czasie oddania budynkow 1 i 3 grali w myśl zasady "Jak złapią Cię za rękę to mów że nie twoja ręka".
niebywale
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 21 lis 2017, 17:31

Re: [ul. Żmigrodzka] Słoneczny Stok (ADMA Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: robwert30 » 29 paź 2018, 20:20

Dowiedziałem się właśnie że nasz deweloper nie dotrzyma terminu zakończenia budowy w terminie do 15.11.2018r. natomiast planują jeszcze raz podkreślam planują zakończanie budowy na połowę grudnia 2018r.
Jednocześnie utrzymują że umowa deweloperska została dotrzymana bo ona chyba obowiązuje tylko jedną stronę??
Oczywiście na temat ostatniej transzy nie było ani jednego zdania, a moim skromnym zdaniem automatycznie powinny przenieść termin wpłaty w na dzień zakończenia budowy. Ale nie po co przecież oni są w porządku to tylko ja mam wymagania z kosmosu. Skoro umowa gwarantuje mi wpłatę ostatniej raty w dniu zakończenia budowy to jakim prawem deweloper mi to prawo odbiera i twierdzi że umowa jest dotrzymana??
robwert30
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 09 mar 2018, 10:57

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości