[ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bezczas » 23 sie 2017, 8:26

Nawiewniki w oknach są montowane aby do mieszkania dopływało świeże powietrze. Z tego co widziałem na pierwszym budynku Mak Dom stosuje wyciąg mechaniczny powietrza a dopływ realizowany jest właśnie poprzez nawiewniki w oknach.
bezczas
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 26 kwie 2016, 8:37

Re: [ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: yreks » 23 sie 2017, 16:49

a wystarczy uchylić okno by wpuścić świeże powietrze wtedy kiedy chcemy. A tak spora część mieszkańców skarży się że wieje i chłodzi mimo zamknięcia wywiewek
yreks
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 130
Na forum od: 16 sie 2017, 8:39

Re: [ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bezczas » 24 sie 2017, 8:34

yreks pisze:a wystarczy uchylić okno by wpuścić świeże powietrze wtedy kiedy chcemy. A tak spora część mieszkańców skarży się że wieje i chłodzi mimo zamknięcia wywiewek


Gdyby nie nawiewniki w oknach spora część mieszkańców mieszkała by w zagrzybionych mieszkaniach.
Oczywiście są lepsze rozwiązania dotyczące wentylacji budynku, tylko wiadomo chodzi o koszty inwestycji i koszty utrzymania.
bezczas
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 26 kwie 2016, 8:37

Re: [ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sacrum » 09 paź 2017, 10:12

Mieszkańcy budynku C1, którzy nabyli miejsce w garażu podziemnym mogą spodziewać się pewnych "niedogodności". Informacja na załączonych zdjęciach. Dodam, że taki stan rzeczy ma się utrzymywać, aż do zakończenia budowy budynku C2, czyli według informacji na stronie dewelopera do 30 czerwca 2018...Co prawda w umowie deweloperskiej nabywcy oświadczali, że są świadomi, iż inwestycja jest wieloetapowa i może wiązać się z pewnymi niedogodnościami, ale moim zdaniem za niedogodność uznać można hałas czy też kurz z budowy, lub inne zdarzenie, które nie wpływa bezpośrednio na funkcjonalność zakupionego przedmiotu umowy. Co o tym sądzicie?
Obrazek
Obrazek
sacrum
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 07 sie 2017, 13:54

Re: [ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: videl » 10 paź 2017, 21:16

Pytanie do mieszkańców poprzednich budynków. Ile wynosi czynsz i jak ma się sprawa z ogrzewaniem? Jak to wychodzi cenowo? Czy w mieszkaniach jednostronnych, wystawionych na stronę południową bardzo jest latem gorąco? Można wynająć dodatkowe miejsce postojowe w garażu? Kto tym zarządza?
videl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 03 wrz 2017, 12:16

Re: [ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: oko_oko » 05 lis 2017, 13:56

W związku z tym, że w pobliżu prowadzona jest już inwestycja Zielona Lwowska, czy jest poruszany temat drogi do Auchana lub łącznika do Lwowskiej w przyszłym roku? Ktoś coś?
oko_oko
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 57
Na forum od: 13 lis 2016, 19:54

Re: [ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: videl » 10 lis 2017, 8:01

Znalazłam informację, że były plany montażu anteny (internet, TV) na którymś z budynków. Posiada ktoś informacje czy została ona w końcu zamontowana?
videl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 03 wrz 2017, 12:16

Re: [ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: oko_oko » 17 gru 2017, 19:56

Budynek C2

Stan na 15.12.2017

Obrazek
oko_oko
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 57
Na forum od: 13 lis 2016, 19:54

Re: [ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: synbratataty » 20 gru 2017, 18:37

Jaka jest cena za m2?
synbratataty
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 30 sie 2017, 12:21

Re: [ul. św. Kingi] Osiedle Słoneczne (Mak Dom)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kola10 » 20 gru 2017, 20:19

pytałem w kwietniu w budynku c2 to usłyszałem 4900 za te małe mieskania 39m-42m a te 46,5 m 4800 plus piwnica plus miesce parkingowe pod blokiem 6000zl a dla pierwszych 10osób jedyne 3000zł rozsmieszyło mnie to i kupiłem na srebrnych klonach pół roku pózniej ale taniej i ładniej
kola10
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 25 paź 2017, 15:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jaskobrot i 32 gości