[ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doris112 » 12 lut 2018, 20:49

Doniek pisze:Sąsiedzi na kiedy ustawiacie ekipy? Z tego co mi wiadomo wejscie na mieszkanie nie wcześniej jak koniec czerwca.



A skąd masz takie info ze koniec czerwca? Deweloper mówił o 2 kwartale ale może to być też równie dobrze maj. A powiedzcie czy wiecie może coś o terminie podłączenia gazu? Jakieś żółte rury już leżą na placu budowy i cały czas pracuje tam koparka :D
Doris112
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 07 lut 2017, 23:30

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 12 lut 2018, 22:45

Doris112 pisze:
Doniek pisze:Sąsiedzi na kiedy ustawiacie ekipy? Z tego co mi wiadomo wejscie na mieszkanie nie wcześniej jak koniec czerwca.



A skąd masz takie info ze koniec czerwca? Deweloper mówił o 2 kwartale ale może to być też równie dobrze maj. A powiedzcie czy wiecie może coś o terminie podłączenia gazu? Jakieś żółte rury już leżą na placu budowy i cały czas pracuje tam koparka :D


Taką informację otrzymałem od dewelopera. Ja również myślałem i liczyłem, że drugi kwartał to maj najpóźniej. Co to gazu to "ma być na wiosnę".
Trochę denerwuje mnie ograniczony dostęp do mieszkania, bo chcialbym poumawiać się na pomiary nawet do mebli :/
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: marcusos » 12 lut 2018, 22:59

Na pomiary możesz wejść - po zgłoszeniu deweloperowi, albo nawet kierownikowi budowy na miejscu. Nie robią problemu.
marcusos
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 30 kwie 2017, 22:02

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 13 lut 2018, 8:44

Ktoś już chyba tutaj o to pytał - jak u Was wyglądają tynki? Będziecie robić gładzie? Macie jakąś sprawdzoną ekipe?

Tak swoja droga juz wszystkie mieszkania sprzedane w bud. 1 . Mamy komplet sąsiadów ;)
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 16 lut 2018, 20:08

Nowe fotki z fb.

Ciężki sprzęt na budowie.
Pewnie znów jakąś dziurę będą kopać.

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Piotr40 » 20 lut 2018, 14:05

Witam byłem dzisiaj oglądać jak to wszystko wygląda . Planuje zakup mieszkania ale jak to bedzie z droga dojazdowa , wjazd od strony olbrachta jest bardzo wąski. Czy mógł by sie ktos wypowiedzieć.
Piotr40
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 20 lut 2018, 13:56

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Puzawka » 20 lut 2018, 23:42

Na chwilę obecną główny dojazd będzie od strony Olbrachta, są plany na połączenie w kierunku Lwowskiej, ale póki co brak konkretów.
Profesjonalna pielęgnacja samochodów - 603 466 722 lub priv. Polecam :)
Pranie tapicerki * polerowanie i woskowanie lakieru * czyszczenie tapicerek skórzanych * pielęgnacja plastików * regeneracja reflektorów. Zapraszam:)
Awatar użytkownika
Puzawka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 15 kwie 2015, 23:26
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: soulfly » 21 lut 2018, 13:39

Piotr40 pisze:Witam byłem dzisiaj oglądać jak to wszystko wygląda . Planuje zakup mieszkania ale jak to bedzie z droga dojazdowa , wjazd od strony olbrachta jest bardzo wąski. Czy mógł by sie ktos wypowiedzieć.



Z tego co wiem to ogrodzenie które jest po prawej stornie drogi jest postawione za szeroko. Tzn droga w tamtym miejscu powinna mieć 6 czy 7 m szerokości. Ktoś wykorzystał fakt, że nic się tam nie działo przez długi czas.

Podobno rozpoczęli już kroki do "odzyskania" tego terenu.
soulfly
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 13 gru 2016, 11:25

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Piotr40 » 21 lut 2018, 14:00

Zasiegnąłem troche informacji i z tego co sie dowiedziałem to jest niezgodność stanu prawnego z ewidencyjnym i jest wpis o ostrzeżeniu w księdze wieczystej oraz wszystkie stare mapy wskazują ze droga idzie tak jak w rzeczywistości, jeżeli ogrodzenie zostanie to dojazd bedzie do D....
Piotr40
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 20 lut 2018, 13:56

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 23 lut 2018, 8:33

Tragedii tam nie ma, skoro ciężki sprzęt na budowe jest w stanie wjechać to osobówki tym bardziej dają / dadzą rade.
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości