[ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Stalowa » 17 cze 2018, 15:11

Witam, czy ktoś z Państwa mial już odbiór mieszkania i chciałby podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
Stalowa
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 04 cze 2018, 15:04

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doris112 » 18 cze 2018, 11:10

Witam Sąsiadów,
Chciałam zapytać, czy sami odbieracie mieszkanie od dewelopera czy prosicie o pomoc specjalistów, tak by znaleźli wszystkie ewentualne niedociągnięcia? sama zastanawiam się nad tym, jednak jest to nieruchomość, w która włożyliśmy sporo pieniędzy i dobrze byloby aby wszystko zgadzało się z tym co załozone w projekcie. Z góry dziękuje za odpowiedź!

Pozdrawiam
Doris112
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 07 lut 2017, 23:30

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: clever » 18 cze 2018, 11:51

Witam,

odbierałem ostatnio mieszkanie (2 pietro). W moim przypadku nie korzystałem z pomocy specjalistów, natomiast po podpisaniu protokolu odbioru lokalu mieszkanego zostalem jeszcze sam w celu obmiarów łazienki, kuchni itd. Akurat byla spora ulewa i okazalo sie ze w łązience jest mocny przeciek (przypominam 2 pietro a nie 3). Od razu zgłosilem deweloperowi. Stwierdzil ze jest to przyczyna kratek wentylacyjnych zamontowanych na kominie i w momencie kiedy deszcz zacina to woda leje sie po kominie w srodku. Oczywiscie poprosilem zeby dopisal mi to do protokołu i tak zrobil, powiedzial ze cos z tym zrobia. Licze na to ze deweloper stanie na wysokosci zadania poniewaz przeciez byl tak duzy ze z sufitu na podloge po prostu kapala intensywnie woda.

Pozdrawiam
clever
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 18 cze 2018, 11:30

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: soulfly » 18 cze 2018, 12:32

Doris112 pisze:Witam Sąsiadów,
Chciałam zapytać, czy sami odbieracie mieszkanie od dewelopera czy prosicie o pomoc specjalistów, tak by znaleźli wszystkie ewentualne niedociągnięcia? sama zastanawiam się nad tym, jednak jest to nieruchomość, w która włożyliśmy sporo pieniędzy i dobrze byloby aby wszystko zgadzało się z tym co załozone w projekcie. Z góry dziękuje za odpowiedź!

Pozdrawiam


Witaj,

ja będę chciał skorzystać z usług specjalisty. Ten koszt to około 200-300 zł. Po wpisaniu w wyszukiwarkę "odbiory mieszkan rzeszow" wyskoczy Ci kilka propozycji.
soulfly
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 13 gru 2016, 11:25

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 18 cze 2018, 14:48

clever pisze:Witam,

odbierałem ostatnio mieszkanie (2 pietro). W moim przypadku nie korzystałem z pomocy specjalistów, natomiast po podpisaniu protokolu odbioru lokalu mieszkanego zostalem jeszcze sam w celu obmiarów łazienki, kuchni itd. Akurat byla spora ulewa i okazalo sie ze w łązience jest mocny przeciek (przypominam 2 pietro a nie 3). Od razu zgłosilem deweloperowi. Stwierdzil ze jest to przyczyna kratek wentylacyjnych zamontowanych na kominie i w momencie kiedy deszcz zacina to woda leje sie po kominie w srodku. Oczywiscie poprosilem zeby dopisal mi to do protokołu i tak zrobil, powiedzial ze cos z tym zrobia. Licze na to ze deweloper stanie na wysokosci zadania poniewaz przeciez byl tak duzy ze z sufitu na podloge po prostu kapala intensywnie woda.

Pozdrawiam


Która klatka? Troche zatrważające jest to, że nowy blok i już takie kwiatki :o
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1355
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: clever » 18 cze 2018, 14:53

--// CIACH //-- czytaj regulamin forum !


1
clever
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 18 cze 2018, 11:30

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madafaka » 26 cze 2018, 10:08

Czy coś wiadomo kiedy będą odbiory pierwszego bloku? kiedy dostaniemy klucze?
madafaka
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 26 cze 2018, 10:05

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: soulfly » 26 cze 2018, 12:06

Przedwstępne odbiory można wykonywać już. Z tego co wiem to kilka osób już takich odbiorów dokonało. Nawet ja wczoraj ;).

Osoby które wykonają taki przedwstępny odbiór w pierwszej kolejności otrzymają klucze. Myślę, że 1 polowa lipca.
soulfly
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 13 gru 2016, 11:25

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mieszkaniecB » 27 cze 2018, 19:28

--// CIACH //-- czytaj regulamin forum !

Pisałeś wcześniej, że odbierasz ze specjalistą. Jak wrażenia? jakieś wskazówki? coś wyszło nie tak?
mieszkaniecB
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 27 cze 2018, 19:26

Re: [ul.J.Olbrachta] Osiedle Olbrachta (DOMEX)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: soulfly » 28 cze 2018, 15:57

Było pare rzeczy nie tak. Raczej drobnoski. Gniazdko zamontowane w złym miejscu. Tynk nie polozony czesci pionu wentylacyjnego. Sciany proste i bez wilgoci ;). Dla osoby nie znajacej sie na budowlance polecam tego typu specjalistow bo sprawdza rzeczy o ktorych ja nie miałem pojęcia.
soulfly
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 13 gru 2016, 11:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości