[ul.Strażacka] Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Strażacka] Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Marek TT » 21 sie 2018, 9:13

Witam,
chciałbym zapytać dewelopera kiedy będzie przeprowadzone czyszczenie elewacji oraz kiedy ukończone będzie zagospodarowanie terenu (nasadzenia itp), a także dachy nad parkingiem.
Marek TT
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 21 sie 2018, 9:11

Re: [ul.Strażacka] Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: DonDiego » 21 sie 2018, 9:37

A co w kwestii zapadających się chodników i zauważyłem ostatnio ze również schodów do podwórka ?
Ten pseudo nasyp który został zrobiony( nie wiadomo po co), podejrzewam ze po zimie spłynie na miejsca postojowe i do parkingu podziemnego a my będziemy chodzić po błocie ...
I jesscze pytanie odnośnie tych paskudnych kolorów przy klatkach, to zostaje czy tylko jakieś chwilowe zabezpieczenie ?
DonDiego
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 21 sie 2018, 9:33

Re: [ul.Strażacka] Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: SZKLANE TARASY » 21 sie 2018, 14:57

@Marek TT - prace zostaną wykonane najpóźniej do końca października
@DonDiego - w pierwszej kwestii trwają rozmowy z generalnym wykonawcą, wrócimy z odpowiedzią niebawem. Co do klatek - jest to ostateczne rozwiązane zgodne z projektami.
SZKLANE TARASY
Deweloper
Deweloper
 
Posty: 95
Na forum od: 23 lut 2017, 12:50

Re: [ul.Strażacka] Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Marek TT » 21 sie 2018, 15:05

Dziękuje za odpowiedź na moje pytanie. Natomiast co do klatek, na prawdę to ma zostać? przecież te kolory w ogóle nie pasują do reszty. Dziwna koncepcja architekta.
Marek TT
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 21 sie 2018, 9:11

Re: [ul.Strażacka] Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: DonDiego » 21 sie 2018, 23:05

Szkoda że nie pokazywaliście tego projektu w ten sposób... bo ja nie widziałem na żadnym projektowym zdjęciu bloków takich kolorów ...
A kolory te zrobione są jak dobrze widziałem ( mogę się mylić ) z płyty karton gips, a to po chwili będzie zniszczone ...
DonDiego
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 21 sie 2018, 9:33

Re: [ul.Strażacka] Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: venom666 » 22 sie 2018, 21:07

mówiłem, że cała inwestycja jest robiona po taniości to mówiliście ze wpis sponsorowany. Kostka wokół całej inwestycji to jakieś nieporozumienie. Na pewno to poprawią bo byłby to skandal ale i tak za rok po zimie wzsystko zacznie się rozłazić i trzeba bedzie płacić ze swojej kieszeni. Jest na prawdę masa niedociągnieć a największym skandalem są chyba garaże podziemne. Pierwszy raz coś takiego widzę na oczy.... oszczędzali chyba na wszystkim. piecyki w mieszkaniach też miały być innej firmy a zamonotwali niby włoskie przeznaczone na rosyjski rynek co wiąże się z inna jakością jak te na rynek zachodni. Jak będę po wszystkim to napisze więcej. pozdrawiam
venom666
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 07 sie 2018, 13:44

Re: [ul.Strażacka] Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 22 sie 2018, 21:15

2 post i już Pan wie co będzie za rok? -
...i tak za rok po zimie wzsystko zacznie się rozłazić

Witamy zazdrosną konkurencję ;)
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Strażacka] Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: venom666 » 22 sie 2018, 21:48

no może za rok nie, ale w przeciągu paru lat będą problemy i nie jestem konkurencją. W garażu jest położona kostka brukowa pod którą jest żwir. Na cały garaż przypada bodajże 2-3 małe kratki (30/30) odpływowe do których woda i tak nie doleci. Całe błoto pośniegowe z samochodów i woda zostanie pod nimi bo wleci siłą rzeczy pod kostkę. Nawet by tu nie pomogły lekkie spady, których chyba nie ma. Dodam jeszcze uciążliwą kwestię mycia kostki bo bardzo szybko ona się zabrudzi i nie zdziwię się jak jakaś flora zacznie z nich wyłazić po jakimś czasie. Co do chodników na zewnątrz to jest dużo do wymiany (ułamane krawężniki, zapadnieta kostka, zrobione na szybko byle było). Zaskoczył mnie też fakt ze na klatkach schodowych nie dali niklowanych poręczy (nie całość tylko ta część do trzymania), bo nie jest to bardzo duży koszt a uniknąłby szybkiego wytarcia farby, która też jest niechlujnie położona. Płytki na ścianie w jednym z budynków przy windzie krzywo położone....ktoś inny też coś pisał coś o elewacji. Może to są pierdoły, nie wiem nie znam się, nie wiem jak robią inni ale spodziewałem się lepszego wykonania i większego nadzoru nad podwykonawcami. Z plusów napiszę, że rozkład pomieszczeń jest fajny, świetna lokalizacja i ogólnie osiedle wygląda ładnie. Ocena moja jest wyrażana na chłodno, racjonalnie. Opinia jest oczywiście subiektywna, przedstawiam swój punkt widzenia i można się z nim zgodzić lub nie. To tego służy forum, do wyrażania swoich opinii i dyskusji i zaznaczam, że nie jestem żadną konkurencją. Przy okazji spytam czy jest jakieś osobne forum mieszkańców?
venom666
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 07 sie 2018, 13:44

Re: [ul.Strażacka] Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ireeek » 23 sie 2018, 11:25

Powinniście jakiś plebiscyt zorganizować - najlepsze wypowiedzi forumowiczów.

Gość produkuje się przez kilka akapitów, kończąc taką o to puenta:

, nie wiem nie znam się, nie wiem jak robią inni


...ale co tam, skrytykuje!

Jak się nie znasz, to się nie wypowiadaj.

:)
ireeek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 20 lis 2015, 18:44

Re: [ul.Strażacka] Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: venom666 » 23 sie 2018, 19:46

zamiast spamować to może się odniesiesz do moich zastrzeżeń? Garaż jest zrobiony idealnie? Resztę da się jeszcze poprawić
venom666
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 07 sie 2018, 13:44

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości