[ul.Strażacka] Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Strażacka] Osiedle Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: valkyria » 30 sty 2017, 17:28

Osobiście odradzam realizacje firmy Preis deweloper. Wystarczy spojrzeć jak po niecalym roku od oddania wygląda III etap tego osiedla - kompletnie zniszczona elewacja, która spotyka sie tylko z-kpinami ze-strony sąsiadów. Kiepskiej jakości i zapewne najniższej ceny materiały przysparzaja właścicielom. Jakość stolarki okiennej czy odprowadzenie wody z balkonów bezpośrednio do sąsiada poniżej zakrawa na kiepski żart. Ale jak widać deweloper zatrudnia kabareciarzy by promować swoje dzieła - niestety istny kabaret robi sobie również z nabywców swych dzieł. Totalne olewanie właścicieli mieszkań po sprzedaży i unikanie wykonywania napraw-sa standardowymi zachowaniami tego dewelopera. Słowność tej firmy ogranicza się do dbania o własny interes - obiecana druga droga do inwestycji nie została ani zrobiona ani wykupiona wiec cały ruch kołowy bedzie odbywal sie przez ten jeden biedny szlaban ;) Polecam solidnie przyjrzeć sie ich inwestycjom. Osobiście nie polecam
valkyria
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 30 sty 2017, 16:57

Re: [ul.Strażacka] Osiedle Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 04 lut 2017, 15:49

Obrazek

Już pod 2 kwadratowe budynki wykopane i zalane fundamenty denne. Dziś kopareczka kopała następne fundamenty pod kolejne i co chwilę podjeżdżały gruchy z betonem. Wygląda że nie dzielą na etapy tylko jadą z wszystkimi na raz.


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Strażacka] Osiedle Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gragar » 04 lut 2017, 16:18

Mam pytanie ,może ma ktoś doświadczenie zawodowe lub jako mieszkaniec podobnych budynków ma wiedzę,,,,,, czy te stropy ostatnich pięter są wystarczająco dobrze ocieplane i izolowane tak by nie było w przyszłości niespodzianek w postaci ukropu w gorące lata i podciekania w śnieżne zimy.,....i kolejne pytanko czy te potężne balkony 2 m szerokości i zadaszone takimi samymi powierzchniami nie spowodują ,że w mieszkaniach będzie mało światła ,zwłaszcza ,że w przypadku tej inwestycji większość wnęk balkonowych wymalowana jest na ciemno szaro.I jeszcze jedno pytanie jak wykończone są mieszkania budowane przez dewelopera Szklanych tarasów ,czy mieliście sporo zastrzeżeń ,czy jest ok :?:
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul.Strażacka] Osiedle Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 05 lut 2017, 16:23

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Strażacka] Osiedle Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 12 lut 2017, 12:32

Z 5 budynków ostatni piąty kopią:

Obrazek


Reszta już z betonem, szalunkami w środku:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Strażacka] Osiedle Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mgdenek87 » 13 lut 2017, 11:27

gragar pisze:Mam pytanie ,może ma ktoś doświadczenie zawodowe lub jako mieszkaniec podobnych budynków ma wiedzę,,,,,, czy te stropy ostatnich pięter są wystarczająco dobrze ocieplane i izolowane tak by nie było w przyszłości niespodzianek w postaci ukropu w gorące lata i podciekania w śnieżne zimy.,....i kolejne pytanko czy te potężne balkony 2 m szerokości i zadaszone takimi samymi powierzchniami nie spowodują ,że w mieszkaniach będzie mało światła ,zwłaszcza ,że w przypadku tej inwestycji większość wnęk balkonowych wymalowana jest na ciemno szaro.I jeszcze jedno pytanie jak wykończone są mieszkania budowane przez dewelopera Szklanych tarasów ,czy mieliście sporo zastrzeżeń ,czy jest ok :?:


Ja wraz z mężem z racji, iż jesteśmy laikami w tematach budowlanych wzięliśmy inspektora podczas obiorów, który zajął się wszystkim. W zasadzie nie było większych zastrzeżeń. Wszystko, co zostało zgłoszone a były to błahe tematy, zostało od razu zrobione. Także w śmiało mogę polecić. ;)
Mgdenek87
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 13 lut 2017, 11:00

Re: [ul.Strażacka] Osiedle Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: guzik » 13 lut 2017, 14:25

Mgdenek87 pisze:
gragar pisze:Mam pytanie ,może ma ktoś doświadczenie zawodowe lub jako mieszkaniec podobnych budynków ma wiedzę,,,,,, czy te stropy ostatnich pięter są wystarczająco dobrze ocieplane i izolowane tak by nie było w przyszłości niespodzianek w postaci ukropu w gorące lata i podciekania w śnieżne zimy.,....i kolejne pytanko czy te potężne balkony 2 m szerokości i zadaszone takimi samymi powierzchniami nie spowodują ,że w mieszkaniach będzie mało światła ,zwłaszcza ,że w przypadku tej inwestycji większość wnęk balkonowych wymalowana jest na ciemno szaro.I jeszcze jedno pytanie jak wykończone są mieszkania budowane przez dewelopera Szklanych tarasów ,czy mieliście sporo zastrzeżeń ,czy jest ok :?:


Ja wraz z mężem z racji, iż jesteśmy laikami w tematach budowlanych wzięliśmy inspektora podczas obiorów, który zajął się wszystkim. W zasadzie nie było większych zastrzeżeń. Wszystko, co zostało zgłoszone a były to błahe tematy, zostało od razu zrobione. Także w śmiało mogę polecić. ;)


O którym budynku Pani pisze?

Ja proponuje się przejść i zobaczyć jak wygląda elewacja po roku w budynku D/E.

Dodatkowo prosze pytać o droge wyjazdową. Obecnie jest jeden szlaban na te wszystkie budynki, które już stoją. Jeśli nie będzie zrobiony dodatkowy wyjazd z osiedla i deweloper dołaczy to pod ten szlaban, to ciężko mi sobie to wyobrazić...

Najlepiej przejść się do budynku D/E i popytać mieszkańców jak im się mieszka i jaki mają kontakt z deweloperem.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2017, 21:45 przez guzik, łącznie zmieniany 1 raz
guzik
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 81
Na forum od: 08 mar 2015, 12:14

Re: [ul.Strażacka] Osiedle Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 13 lut 2017, 17:12

Nowe fotki z fb.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul.Strażacka] Osiedle Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Marcin.ku » 13 lut 2017, 21:36

gragar pisze:I jeszcze jedno pytanie jak wykończone są mieszkania budowane przez dewelopera Szklanych tarasów ,czy mieliście sporo zastrzeżeń ,czy jest ok :?:


Samo wykończenie czyli ściany, instalacje wewnątrz mieszkania jak najbardziej w porządku, złego słowa nie powiem i dość przyjemnie się szpachlowalo ściany chociaż sufity potrafią być krzywe na środku ściany.

Na minus:
- słaba jakość stolarki okiennej
- brak oświetlenia na zewnątrz ( za wyciągnięcie pojedynczego kabla developer wola 150zl)
- wilgoć zamknięta w budynku, ale to już wina tempa. No dziś beton był wylewany przy -6 stopniach i w prawie zupełnych ciemnościach . Widać że zależy im na czasie. I nas np w budynku d i e posadzka na balkonach była kładzione w deszczu przez co później deweloper zdzieral i kładł raz jeszcze , ale na termin wyrobił. Oby ten pośpiech przyszłego nabywcy za wiele nie kosztowal,
- płytki na korytarzu najtańsze w sklepie, podobnie jak domofony czy też piecyki gazowe

Oczywiście dużo widać w trakcie odbioru i trzeba się z tym albo zgodzić albo cofnac kredyt i szukać czegoś nowego gotowego za 2 lata.

Jedyne czego się nie spodziewałem to arogancji developera. Widać że zależy mu, aby okres gwarancyjny minął jak najszybciej i kolejny blok.

Zresztą wszystkich zainteresowanych zapraszam na sprawdzenie jak to wygląda w budynku obok budowy ( d i e ). Na pewno ktoś podzieli się opinia, bo tutaj czuję że za chwilę będą kolejne konta dewelopera, albo ktoś usunie wątek .....
Marcin.ku
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 13 lut 2017, 21:22

Re: [ul.Strażacka] Osiedle Szklane tarasy (5 budynków)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kryspin » 14 lut 2017, 9:32

Śledząc temat skutecznie zniechęciliście mnie do developera i zakupi mieszkania w nowej inwestycji... szukam dalej ;)
kryspin
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 29 lis 2016, 11:30

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości