[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: redfer » 07 wrz 2017, 6:51

Witam,
Rzeczywiście ta okolica Rzeszowa jest zatłoczona i komunikacyjnie raczej nie jest atrakcyjna. Moim zdaniem północna cześć jest dużo lepszą lokalizacją ale co kto lubi. Wizualizacja osiedla jest ładna ale to kolejne jednak blokowisko które spowoduje jeszcze większy tłok w tej części miasta.
To tylko moje subiektywne zdanie.
Pozdrawiam
redfer
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 23 lis 2016, 20:00

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dStan » 07 wrz 2017, 10:20

pisul pisze:Jak widać tragedii nie ma o 15:39. Więc to narzekanie trochę na wyrost. Inni mają dużo gorzej.
Zwłaszcza że do nowego osiedla da radę dojechać z 2 stron.

Do niedawna mieszkałem na Matysówce i miałem okazje codziennie jeździć przez Słocine, w zależności od dnia zarówno przez Paderewskiego jak i Witolda, obok biedronki. I zazwyczaj nie ma tam problemów, przejazd od obwodnicy do świateł na skrzyżowaniu Powstańców Wielkopolskich/Rocha/Słocińska (które to skrzyżowanie jest wąskim gardłem i powoduje korki na Paderewskiego) nie zajmował dlużej niż 3-5 minut. Jednak zdarzają się dni, w które korek na Paderewskiego kończy się aż na obwodnicy blokując jej prawy pas (1,3km wg. google), dodatkowo przez to zablokowany jest lewy pas obwodnicy w przeciwnym kierunku, przez ludzi zawracających/skręcających w lewo na Słocine, a na Witolda, żeby się włączyć na Paderewskiego trzeba czekać ponad 15min bo korek jest aż do Leszka Czarnego. Do tego około 8 rano zaczynają się korki w drugą stronę, do wyjazdu na obwodnicę, i niejednokrotnie widziałem takie sięgające mniej więcej wjazdu na osiedle Dzielnicy Parkowej.
Niestety, układ komunikacyjny w tym miejscu nie ma alternatywnych dojazdów do wielu części osiedla, przez co są takie problemy. I teraz nie chce nikogo zniechęcać do mieszkań tutaj, ale trzeba być świadomym tych problemów i albo się z nimi pogodzić, albo walczyć o jakąś poprawę.
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 502
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 10 wrz 2017, 20:41

Jadą ostro. Od ostatniego focenia i ściany i stropy się pojawiły:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 10 wrz 2017, 20:42

Obrazek


Obrazek


Obrazek


... i film w kolorze ;)


Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 11 wrz 2017, 11:27

Dziś znalazłem ciekawy artykuł który może przyszłych mieszkańców zainteresować. Cały kompleks budynków to nie będą tylko mieszkania. Już teraz jest mowa o lokalach usługowych. Pewnie gdzieś na parterach tych kilu budynków? Przy takiej ilości budynków/rodzin jest to bardzo dobry pomysł. Zamiast jechać autem do tesco zawsze lepiej windą poczłapać w kapciach do żabki ;) Jest i rozpiska.

... Obecnie do rozmów zapraszane są firmy, które chciałyby na terenie osiedla umiejscowić swoje placówki: - Przedszkola i żłobka - Przychodni lekarskiej - Gabinetu stomatologicznego - Sklepów spożywczych - Innych usług ważnych dla życia codziennego To właśnie dzięki takiemu podejściu, Dzielnica Parkowa ma stać się osiedlem w dużej mierze samowystarczalnym, dzięki czemu nie będzie konieczności podróżowania po całym mieście ...

... W pierwszym etapie (w budynkach 1 i 3 zlokalizowanych bezpośrednio od strony ul. Paderewskiego) powstanie 8 lokali komercyjnych o powierzchniach: ● 30 mkw. ● 40 mkw. ● 50 mkw. - 2 sztuki ● 100 mkw. - 2 sztuki ● 120 mkw. ● 460 mkw. W kolejnych etapach budowy pojawią się następne powierzchnie odpowiednio wyeksponowane na terenie osiedla. Ich ilość uzależniona będzie od zapotrzebowania naszych Klientów ...



Całość artykułu: http://www.nowiny24.pl/artykuly-sponsor ... ,12469544/
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 11 wrz 2017, 11:41

Tak, takie usługi i handel przy osiedlu to piękna sprawa, teraz mam w odległości 200 m od swojej klatki żabkę, biedronkę, fraca, fryzjer x2, dentystę i aptekę. Sznuje takie rozwiązanie i wiem że będę za nim tęsknił po przeprowadzce :/
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 11 wrz 2017, 11:52

U mnie jest całodobowa żabka. Tu też by się przydała, przyszli mieszkańcy powinni tego dopilnować i naciskać. W następnym roku może wejść już prawo ograniczające handel w niedzielę i w dni świąteczne. Zamkną wszystkie sklepy samoobsługowe. Prawo będzie pozwalało na handel za jedynym wyjątkiem gdy za kasą stanie osobiście właściciel. A wszystkie żabki to franczyza. Czyli mimo szyldu właścicielem jest nie korporacja a konkretna osoba. Niedawno było wszystko pozamykane a u mnie w żabie normalnie piwko kupiłem.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: milypan » 11 wrz 2017, 12:29

Mała żabka może da radę, większy spożywczak raczej nie powstanie, w sąsiedztwie jest Biedronka która skutecznie odstraszy konkurencje. W dodatku w bezpośrednim sąsiedztwie jest Spar.

Zmieniając temat - widać znaczny spadek tempa sprzedaży. Pierwsze 2 budynki były w sprzedaży od kilku miesięcy, a tam dalej wolne mieszkania.
Budynek 3 w sprzedaży od miesiąca a ledwo 6 rezerwacji. U innych deweloperów sprawa wygląda podobnie, sprzedaż idzie powoli, co prawda do przodu ale to nie są już czasy, że przed wbiciem pierwszej łopaty nie było wolnych mieszkań.
milypan
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 65
Na forum od: 13 wrz 2015, 13:05

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: elCzaporro » 11 wrz 2017, 13:05

Coś jakby przychamowało, ale to pewnie wina MDM, który ma ostatnią transze w styczniu mieć. Pewnie ludzie czekają.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: leirion » 11 wrz 2017, 14:28

Cena jest dość wysoka, jak za taką lokalizację spory kawałek od centrum, a przy tym układy niezbyt ciekawe. Za takie pieniądze chciałoby się kupić coś co będzie cieszyć, a nie cokolwiek, żeby zbyć problem.
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości