[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ziom_82 » 09 cze 2017, 19:10

Balkony bez wykończenia. No nieźle. Jak sąsiad z góry stwierdzi, że nie wykończy balkonu bo mu się nie będzie chciało to u mnie piętro niżej sufit zacznie gnić? Takie coś w ogóle jest do odbioru ? Kurde jeszcze nie widziałem mieszkania bez płytek na balkonie.
Ziom_82
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 08 mar 2017, 13:41

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 09 cze 2017, 19:27

Ziom_82 pisze:? Kurde jeszcze nie widziałem mieszkania bez płytek na balkonie.


A jaki w tym problem? Na Ap. Zamkowych nie ma płytek na balkonie.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2958
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: paul202 » 09 cze 2017, 20:55

Może stwierdzili, lepiej niż tandetne nie kłaść żadnych.
paul202
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 27 lis 2016, 15:52

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: karen » 10 cze 2017, 15:20

Witam wszystkich.
Wg mnie zostaje więcej elementów surowych, te bloki od samego początku miały mieć wyeksponowany beton architektoniczny z resztą na to wskazują też wizualizacje.
Oto te najnowsze, które wraz z nowym standardem zostały przesłane mailem.
Pozdrawiam
Załączniki
20170610_151838.jpg
20170610_151838.jpg (500 KiB) Przeglądany 4262 razy
nowe2.jpg
nowe2.jpg (200.95 KiB) Przeglądany 4262 razy
nowe3.jpg
nowe3.jpg (214.69 KiB) Przeglądany 4262 razy
karen
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 10 cze 2017, 14:17

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: karen » 10 cze 2017, 15:51

złomek pisze:
8. Śmietniki:
- jest: wiaty śmietnikowe żelbetowe z wygrodzeniami ażurowymi na lekkiej konstrukcji stalowej
- było: wiaty śmietnikowe żelbetowe, z żaluzjami "drewnianymi".


Z tego co pamiętam od razu było mówione, że żaluzje czy to na balkonach czy to na wiatach smietnikowych najprawdopodobniej nie będą drewniane tylko z imitacja. Wydaje mi się, że stalowe maja opcję przesuwna a z tego co wiem sporo osób takim rozwiązaniem jest zainteresowana - m.in. ja - i to ma być opcja za dopłatą.
W standardzie są elementy stałe.

złomek pisze:9. Place zabaw (tutaj także mocno przycięte):
-jest: urządzenia zabawowe dla dzieci
-było: urządzenia zabawowe dla dzieci, powierzchnia bezpieczna z płyt gumowych i teren biologicznie czynny.


W 1 etapie (B1 i B2) plac zabaw jest bardzo niewielki chyba 2 zabawki czy coś koło tego wiec dodatkowe płyty gumowe serio są zbędne przy takiej powierzchni ;) przy kolejnym etapie plac zabaw ma być większy wiec może tam pojawia się płyty - tego akurat w tym kontekście bym sie nie czepiała.

Balkony faktycznie bez płytek... pozostaje nam zatem albo wykonanie ich na wlasny koszt, albo wykonczenie żywicą. W sumie to 2 może lepsze - obecnie coraz bardziej modne - łatwiejsze w utrzymaniu i nic nie odpada ;)

złomek pisze:Jak dla mnie jeśli Dzielnica Parkowa reklamowana jest jako Nasz Gaj 2.0, to parę rzeczy pozostawia do życzenia.


Co konkretnie masz na myśli pisząc 2.0 ? Mi nikt nie przekazywał informacji że nasz gaj jest gorszy - standard mial być porównywalny i wydaje mi się że jest. Cześć rzeczy jest innych - właśnie ten bardziej wyeksponowany beton - ale to było mówione od samego początku że tu główna dekoracje i wyróżnik będzie stanowił właśnie on. Mial być przelamany szkłem zaluzjami i elementami drewnopodobnymi. I tak zostało. Osobiscie bardziej podoba mi się ta wersja niż poprzednia :)
karen
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 10 cze 2017, 14:17

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: darek1 » 12 cze 2017, 14:19

tak ale wydaje mi sie że bedzie tylko na tylach bloku gdzie nawet nie widze chodnika wiec mi to akurat nic nie przeszkadza.z przodu chyba widze że jest lekko w innym przyjazniejszym kolorze poza tym projekt to jedno a pozniej w ciagu 1-2 lat moze to zostanie i tak przemalowane na jakis inny kolor
darek1
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 09 paź 2015, 14:54

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: złomek » 12 cze 2017, 18:03

karen pisze:Z tego co pamiętam od razu było mówione, że żaluzje czy to na balkonach czy to na wiatach smietnikowych najprawdopodobniej nie będą drewniane tylko z imitacja. Wydaje mi się, że stalowe maja opcję przesuwna a z tego co wiem sporo osób takim rozwiązaniem jest zainteresowana - m.in. ja - i to ma być opcja za dopłatą.
W standardzie są elementy stałe.


Piszesz o możliwości przesuwania tych żaluzji balkonowych? Tego nie wiedziałem - myślałem, że będą na stałe wmontowane.

karen pisze:W 1 etapie (B1 i B2) plac zabaw jest bardzo niewielki chyba 2 zabawki czy coś koło tego wiec dodatkowe płyty gumowe serio są zbędne przy takiej powierzchni ;) przy kolejnym etapie plac zabaw ma być większy wiec może tam pojawia się płyty - tego akurat w tym kontekście bym sie nie czepiała.


Muszę dopytać o place zabaw - na samym początku miałem okazję porozmawiać tylko z Panią Pauliną i nie mogła (nie umiała) podać szczegółów na ten temat.

karen pisze:Co konkretnie masz na myśli pisząc 2.0 ? Mi nikt nie przekazywał informacji że nasz gaj jest gorszy - standard mial być porównywalny i wydaje mi się że jest. Cześć rzeczy jest innych - właśnie ten bardziej wyeksponowany beton - ale to było mówione od samego początku że tu główna dekoracje i wyróżnik będzie stanowił właśnie on. Mial być przelamany szkłem zaluzjami i elementami drewnopodobnymi. I tak zostało. Osobiscie bardziej podoba mi się ta wersja niż poprzednia :)


Ano ten zapis:
Obie inwestycje łączy też nowoczesne spojrzenie na architektoniczne rozwiązania oraz nacisk na komfort mieszkań. Nasz Gaj był pionierskim projektem rzeszowskiego dewelopera i klienci docenili świeże spojrzenie na koncepcję zespołu budynków wielorodzinnych. Okazało się, że osiedle nie musi być nudne i bez charakteru. Wręcz przeciwnie – może być supernowoczesne, z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi, zaprojektowane starannie, ale z polotem. Osiedle Dzielnica Parkowa jest kontynuacją tego kierunku, ale w rozszerzonej formie, ponieważ przy jej tworzeniu deweloper wsłuchał się w uwagi sugestie dotychczasowych klientów, bazował też na zdobytych doświadczeniach. Osiedle przy ul. Paderewskiego jest więc rzeczywistą odpowiedzią na potrzeby klientów lokalnego rynku nieruchomości.


Jak dla mnie "rozszerzona forma", "sugestie klientów", to znaczy że ma być lepiej, albo coś nadinterpretuję :-)

Ogólnie celem mojego postu było wybadanie opinii innych potencjalnych klientów na temat zmian.
Ja od siebie dodam, że moim zdaniem tak bliskie umiejscowienie śmietników wyjazdu z pod estakady jest troszkę niebezpieczne - jednak widoczność jest delikatnie ograniczona...
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: karen » 12 cze 2017, 19:34

złomek pisze:
Piszesz o możliwości przesuwania tych żaluzji balkonowych? Tego nie wiedziałem - myślałem, że będą na stałe wmontowane.


W standardzie są jako elementy stałe ale będzie opcja zamiany za dopłatą na przesuwne. Zostaniemy poinformowani o kosztach dodatkowych i będziemy mogli sobie to indywidualnie zmienić ;)

karen pisze:Muszę dopytać o place zabaw - na samym początku miałem okazję porozmawiać tylko z Panią Pauliną i nie mogła (nie umiała) podać szczegółów na ten temat.


Ja akurat od początku prowadzę rozmowy i ustalenia z Panią Ewelina i jak dotąd wszystko co mi przekazywala się sprawdza ;)
karen
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 10 cze 2017, 14:17

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: karen » 12 cze 2017, 19:41

złomek pisze:
Ja od siebie dodam, że moim zdaniem tak bliskie umiejscowienie śmietników wyjazdu z pod estakady jest troszkę niebezpieczne - jednak widoczność jest delikatnie ograniczona...


Tutaj to nie rozumiem o co Ci chodzi?! Wyjazd i wjazd jest z 1 strony na estakade (od strony bloku 1, przy bloku 2 jest tylko parking naziemny) i z tego co kojarzę kosz tam niczego nie przysłania ;) i co więcej jego lokalizacja jest niezmienna od początku chyba że o tym też nie zostałeś poinformowany ;) i z tego co mi się kojarzy to smieciarka ma dojazd od strony bloku 2, więc w żaden sposób z wjazdem wyjazdem z garażu to nie koliduje :)
karen
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 10 cze 2017, 14:17

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: złomek » 12 cze 2017, 20:05

Dojście do śmietnika od bloku A. Masz praktycznie zaraz za winklem obudowanym dość wysokim murkiem. O koszu wiedziałem, gdzie będzie, chociaż też ciężko tę informację było wyciągnąć.
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości