[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 27 wrz 2017, 15:31

adek01 pisze:"....Standard mieszkań, wykończenie, wysoka jakość czy lokalizacja są wliczane w cenę,...."
W rzeszowie?! :|


tak, w rzeszowie... chcesz kupić tanio to radom, bytom... sanok i inne upadające miasta stoją otworem
jeżeli w rzeszowie są takie a nie inne ceny i ludzie kupują po takich a nie innych cenach, to dlaczego ma być taniej? jakiś dobry argument poza "ale to rzeszów"?
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 401
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adek01 » 28 wrz 2017, 6:56

icetruck pisze:
adek01 pisze:"....Standard mieszkań, wykończenie, wysoka jakość czy lokalizacja są wliczane w cenę,...."
W rzeszowie?! :|


tak, w rzeszowie... chcesz kupić tanio to radom, bytom... sanok i inne upadające miasta stoją otworem
jeżeli w rzeszowie są takie a nie inne ceny i ludzie kupują po takich a nie innych cenach, to dlaczego ma być taniej? jakiś dobry argument poza "ale to rzeszów"?


Zle mnie zrozumiałes uwazam ze RZ jest drogi...ale nie idzie za tym "Standard mieszkań, wykończenie, wysoka jakość" jeżeli uważasz inaczej ...to trudno....
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Witek_0000 » 28 wrz 2017, 8:32

Byłem tam wczoraj zobaczyć, żeby sobie wyrobić opinię czy bym chciał tam mieszkać i parę rzeczy mnie zastanawia:

1. Czy miasto planuje w okolicy w ogóle jakieś większe rozwiązania komunikacyjne, poszerzenie/przedłużenie/budowę nowej drogi?
Np przedłużenie 'Bohaterów 10 Dywizji S. Piechoty', żeby przejąć ruch ze Słocińskiej - gdzie tą ulicą do miasta dojeżdżają ludzie z okolic Łańcuta...
i jak narazie większość pewnie jeździ przez Paderewskiego.

2. Paderewskiego wydaje się bardzo wąska, na poszerzenie nie ma raczej szans. Po jednej stronie chodnik jest bardzo wąski.
Na tej ulicy sytuacja może niedługo być taka jak na Kwiatkowskiego - nowi mieszkańcy osiedla + ruch z wiosek i nie będzie jak wyjechać.

3. Park - delikatnie mówiąc nie robi wrażenia... co nie znaczy że tak zostanie. Jest jakiś plan na ulepszenia?
Witek_0000
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 206
Na forum od: 24 mar 2015, 14:02

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: leirion » 28 wrz 2017, 10:48

Witek_0000 pisze:1. Czy miasto planuje w okolicy w ogóle jakieś większe rozwiązania komunikacyjne, poszerzenie/przedłużenie/budowę nowej drogi?
Np przedłużenie 'Bohaterów 10 Dywizji S. Piechoty', żeby przejąć ruch ze Słocińskiej - gdzie tą ulicą do miasta dojeżdżają ludzie z okolic Łańcuta...

3. Park - delikatnie mówiąc nie robi wrażenia... co nie znaczy że tak zostanie. Jest jakiś plan na ulepszenia?


Byłam niedawno w Biurze Rozwoju Miasta Rzeszowa, żeby popatrzeć na tworzone Studium odnośnie troszkę innej okolicy Słociny, ale rozmawiałam z Panią i jest planowane przedłużenie ul. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w kierunku Olbrachta, potem ma iść przez Młynówkę na Słocinę, tylko nie pamiętam czy do Św Faustyny, czy jeszcze wyżej i kawałek za cmentarzem Cholernym (ale poniżej Św Marcina) połączyć się z inną główną drogą idącą od Zalesia. Nawet są w tym celu tworzone cząstkowe plany zagospodarowania aby zabezpieczyć miejsce na te drogi. Widziałam nawet mapkę, gdzie było zaznaczone, które odcinki już mają taki cząstkowy plan utworzony. I to podobno jest "pilne".

Na stronie BIP jest informacja, że w piątek 29.09.2017 o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie Pana Prezydenta z mieszkańcami Słociny, (również w temacie dróg). Może osoby zainteresowane ich utworzeniem powinny przyjść, żeby była jakaś przeciwwaga w stosunku do osób, które przychodzą do Pana Prezydenta, aby dróg przy ich działkach nie tworzyć.

http://bip.erzeszow.pl/ogloszenia-komun ... ocina.html

Co do części zaniedbanej Parku, należy ona (jak już wcześniej pisałam) do Kurii i od wielu lat sytuacja tam się nie zmienia, więc mała szansa, że się zmieni. Ale o tym też można byłoby na tym spotkaniu porozmawiać.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2017, 19:05 przez leirion, łącznie zmieniany 1 raz
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Witek_0000 » 28 wrz 2017, 12:16

leirion pisze:Na stronie BIP jest informacja, że w piątek 29.09.2017 o godz. 16.30 odbędzie się zebranie Pana Prezydenta z mieszkańcami Słociny, (również w temacie dróg). Może osoby zainteresowane ich utworzeniem powinny przyjść, żeby była jakaś przeciwwaga w stosunku do osób, które przychodzą do Pana Prezydenta, aby dróg przy ich działkach nie tworzyć.

http://bip.erzeszow.pl/ogloszenia-komun ... ocina.html


Dziękuję za info, przyjdę na spotkanie.

leirion pisze:Co do części zaniedbanej Parku, należy ona (jak już wcześniej pisałam) do Kurii i od wielu lat się tam sytuacja nie zmienia więc mała szansa, że się zmieni. Ale o tym też można byłoby na tym spotkaniu porozmawiać.


Atmosfery kościelnej to w tym parku na pewno nie było ;) Jakiś starszy gościu coś do mnie wołał po pijaku, młodzież nie zachowująca się zbyt cicho...
ale to może na taki dzień trafiłem
Witek_0000
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 206
Na forum od: 24 mar 2015, 14:02

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 30 wrz 2017, 19:14

Ładnie im idzie.
Od ostatniego focenia przybyło piętro i strop i biorą się za 3 budynek. Będzie też kolejne ptaszysko. Fundament na żurawia już jest:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 30 wrz 2017, 19:15

Dobre wiadomości. Te brzydkie stare budynki które szpeciłby wypasione osiedle właśnie rozbierają:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 02 paź 2017, 2:31

W Nowinach pojawiło się kilka zdjęć z użyciem drona:


Obrazek
fot.Nowiny


http://www.nowiny24.pl/artykuly-sponsor ... ,12530838/
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8564
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: maks » 05 paź 2017, 19:25

Klucze do pierwszych mieszkań zostaną przekazane w IV kwartale 2018 roku.


http://rzeszow.naszemiasto.pl/artykul/n ... id,tm.html
maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3564
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anna.nowakowska » 07 paź 2017, 20:02

pisul pisze:Ładnie im idzie.
Od ostatniego focenia przybyło piętro i strop i biorą się za 3 budynek. Będzie też kolejne ptaszysko. Fundament na żurawia już jest:


Ładnie się rozpędzili :)
anna.nowakowska
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 36
Na forum od: 02 wrz 2017, 15:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 45 gości