[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: karen » 12 cze 2017, 20:44

Dojście tak, bo to wspólny kosz na dwa bloki, ale dojazd dla śmieciarki jest od bloku 2. Tak mi się kojarzy, ale szczerze to zrobiłeś mi teraz "banie" i jutro chyba zadzwonię i zapytam o to he he i będziemy mieć 100% jasność :)
Bo gdyby śmieciarka zastawiala nam wyjazd z garażu byłoby kiepsko ;)

Jak się dowiem wrzucę tutaj info ;)
karen
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 10 cze 2017, 14:17

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: złomek » 13 cze 2017, 7:17

Nie chodzi mi o śmieciarkę - tutaj mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz. Chodzi mi o pieszych - jest to dość zabudowane, a np. z dzieciakami bywa różnie... :D
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: karen » 13 cze 2017, 7:49

Wyjścia z klatek są z drugiej strony - od zachodu i tam powinien byc najwiekszy ruch. A teraz dodatkowo wychodzi, że szczęście w nieszczęściu plac zabaw przy bud. 1 będzie mały :D bo wynikałoby z tego że nie będzie tam biegalo zbyt dużo dzieci, jak będą tam 1-2 zabawki ;) i druga strona bloku będą musiały wyjsc i udac sie na duzy plac zabaw zlokalizowany w parku ;)

A tak juz calkiem serio, bo rozumiem też Twoje obawy, spójrz na ten fragment wizualizacji. Wygląda na To, że planowane są tam donice, zatem dzieciak musiałby je przeskoczyć i celowo wskoczyć Ci pod auto... W tej sytuacji widzę główna role rodziców, bo wygląda na to że wjazd jest zabezpieczony. A co do przebiegania przez drogę tutaj czy dzieciak czy dorosły powien zachować ostrożność a poza tym nie będziesz wyjeżdżał z garażu 80 km/h ;) A kosz jest jeszcze dalej.

Bądźmy dobrej myśli, po co być złej ;)
Załączniki
Screenshot_20170612-203808.jpg
Screenshot_20170612-203808.jpg (506.73 KiB) Przeglądany 4498 razy
karen
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 10 cze 2017, 14:17

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: darek1 » 13 cze 2017, 12:34

troche niewyraźne zdjęcie, tutaj wygląda to troche inaczej, ale to wizualizacja mysle że tak ma byc docelowo, nie od razu wszystko zrobią
wyglada to tak że wszystkie ściany maja byc raczej białe albo jasne

Obrazek
http://ngdevelopment.pl/osiedla/dzielnica-parkowa/
darek1
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 09 paź 2015, 14:54

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: karen » 14 cze 2017, 5:28

A co do tego ma kolor ścian? :D

darek1 dołączyłes wizualizację z kolejnego etapu, dlatego wygląda inaczej ;) ja wycielam fragmencik zdjęcia z obecnie otrzymanych wizualizacji, aby uwydatnic cos dla złomka, dlatego zdjęcie owszem nie do końca wyraźne, ale zawiera to co chciałam pokazać ;)
karen
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 10 cze 2017, 14:17

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: złomek » 14 cze 2017, 12:32

Raczej stare wizualizacje, bo jeśli mnie pamięć nie myli, to na pierwszych wizualizacjach pierwszego etapu tego betonu architektonicznego także było mniej...
Jestem ciekaw, czy dadzą radę temu materiałowi, bo widziałem zdjęcia z Naszego Gaju i nie wszędzie wygląda to fajnie (w sensie, że jakieś plamy, itp.) No, ale inny wykonawca, może inne umiejętności.
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: karen » 14 cze 2017, 18:53

złomek pisze:No, ale inny wykonawca, może inne umiejętności.


Wydaje mi się, że wykonawca jest kluczem do sukcesu ;)
dobrze, że wzięli GRIMBUD :)

Mi bardziej podoba się ten obecny projekt. Wcześniej ten beton był bardziej wewnątrz przy ścianach mieszkań - tak przynajmniej wynikało z wizualizacji. Teraz ta surowość jest na zewnątrz a bliżej mieszkań tynk dodatkowo szkło i żaluzje. Na prawdę bardzo mi się to podoba! Oby tylko efekt finalny był podobny :)
karen
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 10 cze 2017, 14:17

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: darek1 » 15 cze 2017, 10:41

ok ale wazne chyba jaki ma byc efekt koncowy, a nie co jest teraz. Najfaniejsze jest to że najwieksze mieszkania maja prawie 100m2, 4 pokoje + taras i wszystkie nieprzechodnie, zawsze chcialem miec troche wiekszy taras tutaj przy tym metraazu taras jest 50m2
darek1
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 09 paź 2015, 14:54

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: złomek » 15 cze 2017, 11:29

Tak, najważniejszy jest efekt końcowy - niestety wizualizacje nie są dla dewelopera wiążące i zawsze coś może zmienić. Trzeba trzymać kciuki, żeby nie zmieniło się na gorsze, albo nagle nie pojawiły się jakieś pstrokate kolory :-)

Co do betonu architektonicznego w obecnym wydaniu - da on taki klimat industrialny, ale oby był proporcjonalnie przełamany bielą oraz barierkami, bo inaczej będzie szaro i smutno.
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: leirion » 15 cze 2017, 12:39

darek1 pisze:Najfaniejsze jest to że najwieksze mieszkania maja prawie 100m2, 4 pokoje + taras i wszystkie nieprzechodnie, zawsze chcialem miec troche wiekszy taras tutaj przy tym metraazu taras jest 50m2


Przy 100m2 mieszkaniu pokoje przechodnie to byłby chyba jakiś wybryk złośliwy projektanta. Tego się już chyba nie praktykuje przy dużo mniejszych mieszkaniach ;-).

Poza tym to zależy dla kogo "najfajniejsze" ... Ja chciałam kupić mieszkanie ok. 60 m na parterze. W I etapie, czyli blokach 1 i 2, które są obecnie w sprzedaży nie było ani jednego mieszkania 60m i około ( w ogóle, nie tylko na parterze) . Były albo małe (w tym 3 pokojowe do 55m), albo właśnie ok. 100m. Prawie cały parter w bloku 2 jest wolny - 7 mieszkań, nie znalazły do tej pory nabywców (wg strony internetowej)

Czekam na Dzielnicę Parkową od maja zeszłego roku, bo to wtedy na profilu FB wówczas jeszcze Nasz Gaj zaczął wspominać o nowej inwestycji... ale powoli tracę cierpliwość. Jak udało mi się dowiedzieć, to w kolejnym bloku nr 3 cześć parteru będzie handlowo-usługowa, więc na mieszkanie na parterze ok 60 m mam małe szanse, może będzie, a może nie, a jak będzie to jedno i żadnego układu do wyboru. Blok 4 pewnie będzie miał takie mieszkania bo jest dość spory, ale będzie budowany w bliżej nieokreślonym terminie. Czas leci... a przecież od rezerwacji jeszcze ok 2 lata potrwa budowa. Zaczynam przychylniej przyglądać się Zielonym Tarasom Wikany i Inwestycji Nowoczesne Pobitno, a może Apklan coś szybciej wybuduje koło Biedronki przy ul. Witolda.
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości