[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: złomek » 10 sie 2017, 23:14

Czy ja wiem... W każdej inwestycji jest dużo wolnych mieszkań jeszcze. Podejrzewam, że trochę ludzi, przez przydługi start inwestycji, mogło najzwyczajniej w świecie zrezygnować bez ponoszenia konsekwencji.
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: raptor » 11 sie 2017, 17:14

Dokładnie, czkawką odbija się opóźnienie startu inwewstycji i poważne zmiany w projekcie i standardach w ostatniej chwili. Gdyby nie to, zapewne zostałoby raptem kilka mieszkań w blokach I i II i sprzedawaliby teraz kolejne etapy aż się patrzy. Ale widać chęć krótkoterminowego zysku na dwóch najmniejszych blokach była większa od strategicznego powodzenia całej inwestycji.
raptor
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 19 kwie 2017, 20:37

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: karen » 12 sie 2017, 0:53

Czy Was ludzie naprawdę pogielo? Nie macie gdzie szukać problemów? Przecież to jest inwestycja z terminem realizacji na koniec przyszłego roku, a w blokach 1 i 2 sprzedana czy zarezerwowana jest już ponad połowa. Budynek 3 chyba odpalili dopiero w tym tygodniu a Wy chcielibyście, aby całe bloki były sprzedane :D :D :D
Dobre!!! Pokażcie mi inwestycję w Rzeszowie, która tak ma :D i chodzi mi tu o duże inwestycje tak jak ta, a nie o jakieś pojedyncze bloczki na 5 mieszkań
karen
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 10 cze 2017, 14:17

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dwight_Schrute » 13 sie 2017, 10:05

Ja mam pytanie do osób mających rezerwacje w Parkowej. Czy macie już podpisane aneksy ze spółką , która buduje osiedle i która posiada już wszystkie prawa własności do gruntów pod osiedlem ?
Dwight_Schrute
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 13 lip 2017, 20:57

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: złomek » 16 sie 2017, 13:12

W aneksie nr 2 (dla mnie najnowszym) wciąż jako współwłaściciel figuruje Pan. B. Cybulski. Figuruje także zapis, że do dnia 30.09. obie działki mają przejść pod własność NG.
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: jaro738 » 17 sie 2017, 16:47

Coś się zaczęło dziać na działce niedaleko - obok Biedronki przy Witolda. Jakiś czas temu stanął tam kilkunastometrowy maszt a dziś zauważyłem że działka się grodzi. Ktoś coś wie?

https://www.google.pl/maps/place/50%C2% ... 1562?hl=pl
jaro738
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 46
Na forum od: 30 cze 2014, 23:45

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: złomek » 17 sie 2017, 17:15

Z tego co usłyszałem w biurze NG, to na tam powstać mini galeria.
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: leirion » 17 sie 2017, 22:41

jaro738 pisze:Coś się zaczęło dziać na działce niedaleko - obok Biedronki przy Witolda. Jakiś czas temu stanął tam kilkunastometrowy maszt a dziś zauważyłem że działka się grodzi. Ktoś coś wie?


Z tego co mi wiadomo Apklan będzie budował na Witolda budynki mieszkalne. Gdzieś kiedyś wyczytałam, że ta działka koło Biedronki należy do Apklanu, więc niedawno (gdzieś w połowie lipca) przechodząc obok biura weszłam i zapytałam i dowiedziałam się, że lada moment będzie informacja o rozpoczęciu budowy. Z tego co widziałam na wizualizacji będą to wysokie bloki, nie potrafię powiedzieć ile pięter, bo nie pamiętam a nie chcę przekłamywać. Lokalizacja dla mnie idealna, niestety-wysokie budownictwo. No ale cóż, powód oczywisty, na niewielkim terenie dużo więcej mieszkań, czyli zarobek większy.
leirion
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 104
Na forum od: 15 cze 2017, 12:12

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: złomek » 17 sie 2017, 23:39

Źle spojrzałem na załączoną mapkę. Rzeczywiście @leirion może mieć rację.
Tutaj:
https://www.google.pl/maps/place/50%C2% ... d22.041833
podobno ma powstać ta mini galeria (ale to pytałem się już jakiś czas temu w biurze), zresztą nie jest to teren NG, więc różnie może być z tymi planami.
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pom11 » 26 sie 2017, 12:49

Na działce Apklanu koło biedronki na ul. Witolda pojawił się kontener biura sprzedaży oraz tymczasowy przyłącz prądu. Są jakieś wizualizacje tego osiedla?
pom11
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 17 sie 2015, 15:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bocian2000 i 25 gości