[ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: złomek » 07 maja 2017, 12:24

kaasiaap pisze:To na prawdę są jakieś żarty......... A wiercenie z tego co mi się wydaje jest na działce obok, nie należącej do NG Development. Rozumiem miesiąc opóźnienia, a nie PÓŁ ROKU! Współczuję jedynie osobom, które zdecydowały się na zakup mieszkania w tej inwestycji, bo teraz jedyne co im zostało to czekać i patrzeć jak inne inwestycjerosną, ludzie cieszą się z własnych mieszkań wybudowanych na czas! A tutaj nadal cisza....


Przecież NG informował osoby, które zarezerwowały mieszkanie o opóźnieniach, więc nie wiem w czym problem. Kto nie chciał czekać ten mógł zrezygnować i zwrócić się w stronę inwestycji innych deweloperów. Zresztą było do przewidzenia, że rezerwując mieszkanie w miejscu, gdzie jeszcze hula wiatr, to trzeba raczej uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój wypadków.
Miło, że współczujesz osobom, które dokonały zakupu, ale to chyba ich indywidualna sprawa, bo oni może takiego współczucia nie potrzebują?
Mi na razie podoba się jak NG podchodzi do osób, które nie bały im się zawierzyć. Mam nadzieję, że ta tendencja będzie utrzymana oraz, że naprawdę powstanie fajne osiedle.
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: gstudio » 07 maja 2017, 14:14

złomek pisze:Przecież NG informował osoby, które zarezerwowały mieszkanie o opóźnieniach, więc nie wiem w czym problem. Kto nie chciał czekać ten mógł zrezygnować i zwrócić się w stronę inwestycji innych deweloperów. Zresztą było do przewidzenia, że rezerwując mieszkanie w miejscu, gdzie jeszcze hula wiatr, to trzeba raczej uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój wypadków.
Miło, że współczujesz osobom, które dokonały zakupu, ale to chyba ich indywidualna sprawa, bo oni może takiego współczucia nie potrzebują?
Mi na razie podoba się jak NG podchodzi do osób, które nie bały im się zawierzyć. Mam nadzieję, że ta tendencja będzie utrzymana oraz, że naprawdę powstanie fajne osiedle.


Poważnie nie wiesz w czym problem ? Informować o opóźnieniach można w nieskończoność i jeśli budowa nie rozpocznie się nawet za 2 lata będzie to dla Ciebie w porządku ? Gratuluję ... (To może też Ci coś sprzedamy i będziemy odwlekać dostawę w nieskończoność ?) ;)

Skoro było to do przewidzenia, jak twierdzisz, to czemu developer nie poinformował o tym fakcie w momencie przedsprzedaży ? O innych tutaj wymienionych rzeczach również ? Jeśli uważasz że to "normalne" wskaż proszę inną z realizowanych inwestycji z taką ilością "niespodzianek" i opóźnieniami na starcie ?

Skoro nie potrzebujesz współczucia to na pewno życzymy bardzo dużo cierpliwości - ciekawe jakie opóźnienie, w stosunku do planu, będzie w momencie oddawania kluczy.
Pozdrawiam
gstudio
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 23 gru 2016, 18:48

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pomelo » 07 maja 2017, 14:25

Złomek gratuluję podejścia. Dobrze, że cokolwiek wybudują tak? Jak można sobie w ten sposób z ludzi robić sobie jaja nie rozumiem, i w dodatku się na to godzić.
pomelo
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 04 mar 2017, 19:50

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ozzymir » 07 maja 2017, 18:52

złomek pisze:Przecież NG informował osoby, które zarezerwowały mieszkanie o opóźnieniach, więc nie wiem w czym problem. Kto nie chciał czekać ten mógł zrezygnować i zwrócić się w stronę inwestycji innych deweloperów.


Może Ciebie informował. U mnie kontakt od sprzedaży urwał się w styczniu.
Nie mam nikomu tego za złe, bo sam bym się ze wstydu spalił jakbym w takiej firmie pracował i musiał świecić oczami za swoich przełożonych i ich brak zdecydowania. Dla mnie firma jest skreślona, będę ją każdemu odradzał - głównie za mydlenie oczu obietnicami i stratę pół roku mojego czasu, który mogłem skoncentrować na innej inwestycji. Gdybym był niemiły mógłbym powiedzieć, że zostałem wielokrotnie okłamany.
ozzymir
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 167
Na forum od: 04 sie 2014, 14:46

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adek01 » 07 maja 2017, 20:03

Porażka .... ;/ a wszystko niby takie super...
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 07 maja 2017, 20:50

Spokojnie, skończą pewnie Nasz Gaj to zaczną Dzielnicę Parkową. Konkurencja stawia jeden blok na rok oni postawili 6 i finiszują. Naprawdę niedużo im zostało. Start Dzielnicy Parkowej to w pierwszej kolejności niska zabudowa którą bardzo szybko ukończą. Mieszkania dobrze się sprzedają i zapewniam że i oni wiedzą że na opóźnieniu tracą a konkurencja zyskuje. Więcej optymizmu a mniej czarnowidztwa.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8583
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pomelo » 07 maja 2017, 21:28

pisul nie wiedziałem, że 6 piętrowe bloki to niska zabudowa :lol:

BTW jeśli ktoś nie wiedział teren ten jest podmokłym torfowiskiem, palowanie na kilkanaście metrów na pewno nie będzie szybkie.
pomelo
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 04 mar 2017, 19:50

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: flyRZE » 07 maja 2017, 22:41

Może ktoś napisać o co w tym chodzi, skąd te opóźnienia i kiedy mają zacząć budowę?
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1335
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pomelo » 08 maja 2017, 7:41

1. Z tego co słyszałem, to deweloper sobie "źle policzył" i żeby inwestycja się mu opłacała musi wcisnąć dodatkowe bloki, mało tego to podniósł dotychczasowe 4 piętrowe do poziomu 6 pięter (oczywiście sprzedając wcześniej mieszkania w bloku jako w 4 piętrowym). Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale taka zmiana to nowy projekt plus nowe ekspertyzy i nowe pozwolenie czyli ładnych kilka miesięcy.
2. W tej chwili opóźnienie jest 6 miesięcy, na działce nie dzieje się na nie mówiąc nic o tym, że wszyscy deweloperzy chwała się swoimi inwestycjami wieszać dookoła banery co powstanie w danym miejscu tu cisza.
3. Od wielu ludzi słyszałem, tak jak pisał poprzednik o tym, że wygldako to tak "już za dwa tygodnie będziemy coś wiedzieli, już zaczynamy" a tu nagle...zmiana wszystkiego
pomelo
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 04 mar 2017, 19:50

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ozzymir » 08 maja 2017, 9:33

Te bloki 6 piętrowe mają chyba częściowo nawet 7 pięter.

Pytanie jak to możliwe, że Handlopexowi opłaciło się zbudować bloki 1 piętrowe w jeszcze lepszym miejscu, a NG nie potrafi zrobić 4-5 pięter.
ozzymir
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 167
Na forum od: 04 sie 2014, 14:46

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 71 gości