[Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 06 gru 2016, 17:14

Ogólnie amatorka... aż się odechciewa... kontakt nie lepszy ... mydlenie oczu, a jesli chodzi o konkrety to nie ma bo po co ... :) redfer kiedy bedzie strona internetowa?
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: redfer » 06 gru 2016, 19:33

Sam czekam :-)
redfer
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 23 lis 2016, 20:00

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 06 gru 2016, 23:22

Czyli ktoś wam ta stronę robi tak? Nie macie jakiejś daty ustalonej kiedy będzie strona gotowa?
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: redfer » 07 gru 2016, 0:40

Ale komu robi ? Napewno nie mi bo ja nie mam z tą inwestycją nic wspólnego oprócz tego że też jestem zainteresowany zakupem. Raz spotkałem się przedstawicielem który powiedział mi które mieszkania są wolne a które zarezerwowane i kilka innych mało istotnych faktów. Prawda jest taka że najlepiej informację byłoby zasięgnąć u osób które mieszkają w zrealizowanych inwestycjach przez tego developera. Nie wiem czy przy poprzednich realizacjach była strona internetowa co zapewne ułatwia i wyjaśnia wiele spraw.
Pozdrawiam
redfer
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 23 lis 2016, 20:00

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 08 gru 2016, 16:38

Konkurencja jakoś potrafi : http://marland.pl/ :) tu też się zapowiada ciekawa opcja, aczkolwiek już inna półka cenowa :) Tutaj przynajmniej można porozmawiać bezpośrednio z deweloperem, bo w "naszej" inwestycji deweloper to czlowiek widmo, a rozmowa tylko z pośrednikiem..
redfer tak się składa, że zasięgałem takiej informacji i już o tym pisałem, że sporo argumentów na "nie" usłyszałem niestety...
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: redfer » 08 gru 2016, 23:58

Zgadza się że tak powinno być, tylko jak widać inna pólka cenowa to inne podejscie. A jeśli chodzi o developera to jeszcze nie słyszałem żeby na kogoś nie narzekano.
redfer
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 23 lis 2016, 20:00

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 12 gru 2016, 13:10

Warto zaznaczyć, że ogłoszenie trochę mija się z prawdą ponieważ w żadnym wypadku ani jedno mieszkanie nie łapie się na MDM :) a w ogłoszeniu możemy przeczytać "BEZ WKŁADU WŁASNEGO W KREDYCIE MDM!!! "

redfer co Pan na to ? :)
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: redfer » 13 gru 2016, 0:46

Na tym to sie nie znam, warto zapytać o to osobę która sprzedaje te mieszkania skąd takie nieścisłości.
redfer
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 33
Na forum od: 23 lis 2016, 20:00

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: soulfly » 13 gru 2016, 11:39

Witajcie.

Mam zarezerwowane mieszkanie na pietrze. Mialem 2 spotkania z posrednikiem z Res D i wizyte na miejscu budowy. Coś tam juz wiem na temat tej inwestycji.

clematis
- też są dopłaty za komórke i taras. W tej samej cenie co w przypadku parteru.
- antresola nie jest wliczana w cene. Niby w ogloszeniu pisze ze tam jest około 20m. Niestety będzie tego troche mniej. W najwyzszym ptk wg moich obliczen bedzie okolo 2,10m. Nie bedzie to normalna antresola a praktycznie dodatkowe pomieszczenie o duzych skosach. Ale na sypialnie albo garderobe nada sie idealnie. Na ta chwile mi wiadomo ze nie bedzie stropu pod ta antresole a legary.
- z mdm nie da sie skorzystac ofcjalnie bo bariera w MDM to chyba kolo 4177 zł na gmine glogow malopolski ( wiadomo mozna cos tam kombinować)

Bez wkładu własnego w kreydcie MDM .. tłumaczono mi ze Dopłata z MDM moze byc tym wkładem w kredyt. Dziwne .. nie wiem na ile to prawda.
soulfly
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 13 gru 2016, 11:25

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 13 gru 2016, 12:22

o w końcu jakieś konkrety ! :) MDM odpada bez kombinacji - bo się dowiadywałem. A jak z umowami ?? masz już jakąś chociaż rezewacyjną podpisaną? albo są jakies terminy znane?
Ostatnio zmieniony 13 gru 2016, 13:11 przez FreeQ, łącznie zmieniany 1 raz
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości