[Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: clematis » 13 gru 2016, 12:35

SOULFLY a ktore mieszkanie masz zarezerwowane? Ja finalnie chyba zdecyduje się na parter, bo nie jestem do konca przekonana do antresoli a też nie widziałam rzutów mieszkania na piętrze to nie mogę sobie tego wyobrazić. Masz może jakies rzuty mieszkania na piętrze? Chciałabym mieszkanie skrajne ale z tego co wiem to są zarezerwowane. Szkoda, że nie ma strony internetowej - nawet nie wiadomo co jest wolne. Odnośnie samego zakupu kiedy rusza sprzedaż? Jeszcze w tamtym miesiacu wszystko bylo w rozsypce, nawet nie było gotowych dokumentów to nawet jakby ktos chciał kupic to nie mogl
clematis
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 05 gru 2016, 22:26

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: soulfly » 13 gru 2016, 13:48

Narazie zadnych umow nie podpisywalem. W u mnie poszla rezerwacja na zewnetrzy gorny. Narazie jest to ustna rezerwacja. Niby na dniach mialy byc przygotowane prospekty i dokumenty na rezerwacje wraz z jakas opłata ze ostatecznie sie decydujemy. I czekam i czekamy. Najbardziej na ten prospekt gdzie bedzie juz wyszstko dokladnie opisane. Bo z rozmowy z przestawicielem niejednokrotnie nie moglem uzyskac jasnych odpowiedzi o materialy, powierzchnie, wysokosci itd.

Wiekszosc rzutow mam w domu w formie papierowej. A otrzymalem je jak podjechalem sobie na rozmowe do siedziby biura res nieruchomosci i porozmawialem o inwestycji. Jak masz jakies konkretne pytania to moze bede pamietał i bed emogl udzielic informacji.

Co do parterow to oprocz tarasu dosc duzego, jest tez kawalek zieleni. Od tarasu do siatki ( od strony domow jednorodzinnych). W zaleznosci od segmentu(co drugie są wysuniete do przodu) bedzie to pewnie od kolo 0,5 do 0,7 ara. Zewnetrzne segmenty maja miec tez podobno dzialki boczne.

Strony internetowej nie ma, kiedy bedzie ? nie wiem. Nie bylo jej jeszcze z 2 mc temu jak to rezerwowalem, nie ma i teraz. Tak samo nie ma dokumentow na zakup.

Co antresoli to ma wygladac podobno tak jak w załącznikach. Mi ta antresola odpowaida bo dodatkowe pomieszczenie za niewiele drozej. Fakt ze bedzie troche cieplej i gorzej ogrzac .. ale coś za coś :)
Załączniki
18-18-2.jpg
18-18-2.jpg (222.63 KiB) Przeglądany 5756 razy
17-17-2.jpg
17-17-2.jpg (326.32 KiB) Przeglądany 5756 razy
16-16-2.jpg
16-16-2.jpg (321.74 KiB) Przeglądany 5756 razy
soulfly
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 13 gru 2016, 11:25

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: clematis » 13 gru 2016, 20:03

Całkiem fajnie to wygląda. A czy są ustalone jakieś terminy odnośnie realizacji zakupu? Wiadomo kiedy ruszy oficjalna sprzedaż?
clematis
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 05 gru 2016, 22:26

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: soulfly » 13 gru 2016, 22:31

Niestety nie wiem kiedy rusza sprzedaż. Sam czekam na jakies blizsze szczegoly. Pan Artur poinformował mnie ze zadzowni do mnie zaraz po tym jak tylko bedzie cos wiecej wiedzial.

Co do terminu realizacji to podobno 3 kwartał 2017 .. choc pewnie bedzie to pazdziernik/listopad 2017. Z tego co widac było na ost. zdjęciach to lali stropy. Musze podjechac tam i zobaczyc czy coś ruszyło do przodu.
soulfly
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 13 gru 2016, 11:25

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 14 gru 2016, 10:54

Będziecie coś wiedzieć to dajcie znać... ja też czekam na telefon z jakimiś szczegółami, ale podejście mi się nie podoba... bo jak się z kimś umawiam na jakieś terminy to chciałbym, żeby się ten ktoś wywiązał i chociaż powiedział, że jeszcze nie wie... tym bardziej, że my nie kupujemy tutaj guzików ...

Co do postępów, byłem tam ostatnio i stropy wylane, wciągali materiał na górę... no i panuje tam trochę artystyczny nieład delikatnie mówiąc..
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: soulfly » 14 gru 2016, 14:26

No tak.. bałaganu troche jest ale maja do tego narazie prawo :D.

Mnie zastanwia kwestia drogi wewnętrznej. W dokumencie jaki otrzymałem była informacja ze moze byc to kostka, badz droga utwardzona. Wiadomo ze droga utwardzona jest x razy tansza od kostki bo wysypia kamien i po sprawie. Moze ktos cos wie ?
soulfly
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 13 gru 2016, 11:25

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 15 gru 2016, 11:45

Jakim dokumencie ?? ;) mnie poinformowano, że będzie kostka... pierwsze słyszę o drodze utwardzonej..
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PiDUdIDu » 15 gru 2016, 17:35

Ja również jestem zainteresowany górnym mieszkaniem. Jeśli na gorze uda się zrobić małą sypialnie to mieszkanie wg. mnie wygląda cenowo w miarę atrakcyjnie. Co prawda nie jest to Rzeszów a Zaczernie ale jak napisał jeden z przedmówców... coś kosztem czegoś, chociaż cena za m2 poza miastem jest znacznie niższa niż w Rz.
Jeśli chodzi o podjazd... również otrzymałem informację że droga będzie wyłożona kostką brukowa ale z tego co widzę na forum, nie ma żadnych konkretnych informacji a wszystkie są ze słyszenia...
PiDUdIDu
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 19 lis 2016, 22:13

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: clematis » 15 gru 2016, 21:40

akurat to, że informacje mamy ze słyszenia, nie świadczy o osobach zainteresowanych, natomiast o "profesjonalnym" podejściu ludzi zajmujących się sprzedażą,czyż nie ?
clematis
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 05 gru 2016, 22:26

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: soulfly » 16 gru 2016, 10:11

FreeQ pisze:Jakim dokumencie ?? ;) mnie poinformowano, że będzie kostka... pierwsze słyszę o drodze utwardzonej..


Dzis wieczorem wróce do domu to podesle zdjecie tego dokumentu. Była to strona A4 z wypunktowanymi informacjami na temat uzycia materiałow itp. M.in było wlasnie o drodze wewnętrznej.
soulfly
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Na forum od: 13 gru 2016, 11:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości