[Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Emi65 » 19 gru 2017, 22:43

Mieszkania będą oddane z dużym poślizgiem. Niestety...
Emi65
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 16 gru 2017, 0:08

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pierot » 20 gru 2017, 10:18

Na stronie inwestycji jest napisane ze etap 6 został ukonczony...
pierot
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 22 lis 2017, 14:07

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: hiu » 21 gru 2017, 18:41

Oddanie mieszkań bloku 1 będzie tuz po świętach. Z parkowaniem to trzeba się zastanowić i podjąć jakieś ustalenia po zawiązaniu wspólnoty mieskzaniowej. Do tego jak dojdzie parkowanie samochodów właścicieli posesji (szeregówek) z naprzeciwka to może być lekki problem. Myślę że po zawiązaniu wspólnoty mieszkańcy dojdą do porozumienia i ustaleń co do miejsc parkingowych. Mnie też ten problem najbardziej trapi.
hiu
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 29 kwie 2017, 15:56

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sarenka » 18 sty 2018, 18:55

witam, czy ktoś z mieszkańców bądź przyszłych mieszkańców decydował się na ogrzewanie podłogowe ? Jeśli tak jak to wyglądało ? Czy duży jest tego koszt ?
Sarenka
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 11 sty 2018, 23:20

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pierot » 23 sty 2018, 15:16

podpisal ktos juz przeniesienie wlasnosci w bloku nr 1?
obeszlo sie bez wiekszych problemow?
pierot
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 22 lis 2017, 14:07

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekJ » 29 sty 2018, 12:16

Dzień dobry,
Czy ktoś z osób obecnych na forum jest już właścicielem mieszkania w bloku nr 3?
Czy komuś z was udało już się wprowadzić jakieś zmiany w kwestii technicznej projektu mieszkania(zmiany położenia ścian działowych/ doprowadzenie 3 fazy do kuchni, pod kuchenkę indukcyjną?)
Ewentualnie czy ktoś kto jest już właścicielem byłby zainteresowany doprowadzeniem siły do kuchni, ponieważ jestem przekonany, że jeśli większość osób wyraziłaby taką chęć byłoby dużo łatwiej dogadać się w tym zakresie z deweloperem.

Czy jakiś właściciel mieszkania w bloku nr 1 mógłby wypowiedzieć się w kwestii odbioru mieszkania?-czy było dużo poprawek?czy korzystaliście z profesjonalnego odbioru mieszkania?
Czy ktoś z bloku nr 1 ma przyłączę 3 fazowe w mieszkaniu,a jeśli tak to z kim to załatwiał i jakie ewentualnie pociągało to za sobą koszty.

Będę wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam
TomekJ
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 29 sty 2018, 12:05

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 30 sty 2018, 11:18

Byłem tam wczoraj... parkowanie to będzie masakra... mam nadzieję, że jakoś wam się to uda ogarnąć :)
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: hiu » 12 lut 2018, 13:38

FreeQ pisze:Byłem tam wczoraj... parkowanie to będzie masakra... mam nadzieję, że jakoś wam się to uda ogarnąć :)


Dokładnie. Parkowanie to masakra. Pisałem do Dewelopera o oznakowanie miejsc parkingowych ale przeszło to bez echa... do tego parkują tam jeszcze osoby z domków szeregówek oraz znajomi którzy ich odwiedzają...

Jeżeli sprawa parkowania nie będzie rozwiązana to NA PEWNO BĘDZIE WIELKI PROBLEM !!!!!!
hiu
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 29 kwie 2017, 15:56

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: hiu » 12 lut 2018, 13:39

Sarenka pisze:witam, czy ktoś z mieszkańców bądź przyszłych mieszkańców decydował się na ogrzewanie podłogowe ? Jeśli tak jak to wyglądało ? Czy duży jest tego koszt ?


Ja się zdecydowałem .... z tego co mówili to koszt około 120 zł za metr
hiu
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 29 kwie 2017, 15:56

Re: [Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pierot » 22 mar 2018, 11:06

Chyba jedyne osiedle w Rzeszowie na ktorym nie bedzie ani jednej latarni. Mieszkancy wieczorem wracajac do mieszkan beda sobie swiecic latarkami...
pierot
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 22 lis 2017, 14:07

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości