[Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

[Zaczernie] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 11 paź 2016, 22:56

Dziś pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące mieszkań w Zaczerniu.

Link: http://www.resnieruchomosci.pl/warszawska_

Czy ktoś jest w temacie?
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [ul. Warszawska] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Aneczka11 » 13 paź 2016, 9:36

Czy ktoś wie, kto jest inwestorem tej inwestycji?
Aneczka11
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 24 wrz 2015, 14:47

Re: [ul. Warszawska] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PiDUdIDu » 19 lis 2016, 22:20

Z rozmowy z osoba pośrednicząca w sprzedaży, dowiedziałem się ze inwestorem jest Eleo Development z Brzozowa.
Co sadzicie o tej inwestycji i samym inwestorze?
PiDUdIDu
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 19 lis 2016, 22:13

Re: [ul. Warszawska] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pau » 21 lis 2016, 19:52

Podbijam temat, czekam na opinie o tej firmie
Pau
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 21 lis 2016, 19:51

Re: [ul. Warszawska] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 22 lis 2016, 0:20

Zacznę od strony developera: http://www.eleo.com.pl/pl// - klops...Jeśli ktoś chce zasięgnąć informacji, wystarczy sobie podjechać na inwestycję zrealizowaną przez tego developera jakiś czas temu Rzeszów ul. Owocowa... i uzyskać informacji u źródła... i co ? tak jak myślałem nie ma developerów idealnych.... :)
Ostatnio zmieniony 22 lis 2016, 16:22 przez FreeQ, łącznie zmieniany 1 raz
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [ul. Warszawska] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 22 lis 2016, 0:24

PiDUdIDu pisze:Z rozmowy z osoba pośrednicząca w sprzedaży....


Rozmawiałeś tylko, czy też byłeś tam na miejscu zobaczyć jak sprawa wygląda na placu budowy?
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [ul. Warszawska] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pau » 22 lis 2016, 16:30

My bylismy ostatnio na budowie i jedno co sie rzucilo w oczy to niemiłosierny balagan... na reszcie sie nie znam dlatego wolelibyśmy dowiedziec sie wczesniej zanim kupimy mieszkanie...Czy budowy prowadzone przez ta firme sa jakies wadliwe , niestaranne itd? bo z tego co widzieliśmy na projekcie to wyglada to ciekawie tylko pytanie jak z wykonaniem i reszta....??? ;)
Pau
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 21 lis 2016, 19:51

Re: [ul. Warszawska] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 22 lis 2016, 17:16

Zawsze do czego jest się przyczepić niestety... generalnie z tego co się dowiedziałem to jakość wykonania nie powalała na nogi, wina została przypisana budowlańcom natomiast moim zdaniem inwestor powinien to wszystko nadzorować, tak żeby to miało ręce i nogi ( może przy tej inwestycji będzie lepiej). Natomiast znajomy mieszkający w tamtych rejonach twierdzi, że tam jest trochę podmokły teren... więc to też trzeba by zweryfikować. Nie rzuciło Ci się to w oczy może?

A jeszcze z ciekawości, które mieszkanie bierzecie pod uwagę ? :) bo z tego co wiem to już jakieś rezerwacje są mieszkań
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Re: [ul. Warszawska] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pau » 22 lis 2016, 18:33

Mokro tam było widać . byliśmy po deszczu wiec nie wiem czy to wina terenu czy akurat pogody:( trzeba to zweryfikować:) a Ty też jesteś zainteresowany mieszkaniem budowanym przez tego dewelopera? My narazie rozpoznajemy temat bo czasem lepiej dołożyć bo często to co tańsze w praktyce wychodzi droższe:) ale raczej to większe nas interesuje...
Pau
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 21 lis 2016, 19:51

Re: [ul. Warszawska] Osiedle Orzechowe Sady

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: FreeQ » 22 lis 2016, 19:08

Też rozważam dość poważnie kupno mieszkania właśnie tam.... tylko dziwi mnie też brak jakiejkolwiek strony internetowej dotyczącej tej inwestycji. Wydaje mi się, że cena nie jest ani za wysoka ani za niska... bo to jednak nie Rzeszów.... "Dodatkowa opłata za komórkę lokatorską na parterze (2 m2) - 2.000 zł oraz wykonanie tarasu 5.000 zł." więc już kwota za mieszkanie się podnosi i jeszcze pytanie, czy będzie doplata np do przynależącego ogródka do mieszkań parterowych, albo do miejsca parkingowego bo w ogłoszeniu takiej info nie ma ...
FreeQ
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 20 wrz 2016, 14:45

Następna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości