[ul.Potokowa] Szeregówki

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 22 gru 2016, 17:47

Nowe fotki z budowy.



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowianka » 08 sty 2017, 21:22

Moim zdaniem lokalizacja jest niezła, no i na plus praktycznie brak korków. Cena jak za ten standard wykończenia wydaje się być w porządku. Macie więcej informacji o deweloperze albo samej inwestycji? Pozdrawiam! ;)
rzeszowianka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 08 sty 2017, 21:19

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 08 sty 2017, 22:24

Deweloper jest godny polecenia ponieważ realizuje szybko inwestycje,dzisiaj przejeżdżałem koło jednej z inwestycji tego dewelopera.A co do samej tej inwestycji to mi się też to bardzo podoba.
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: poLaczeK » 14 cze 2017, 12:16

Witam,
Czy ktoś wie co się dzieje aktualnie na inwestycji? czy deweloper wyrabia się w czasie? może jacyś właściciele szeregówek mają jakieś spostrzeżenia czy uwagi co do tempa i jakości budowanych szeregówek?
poLaczeK
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 14 cze 2017, 12:13

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowianka » 14 cze 2017, 13:40

poLaczeK planujesz zakup szeregówki? Byłam na budowie kilka dni temu, prace idą zgodnie z planem, myślę, że skończą przed terminem czyli jeszcze na wakacjach. Co do jakości zastrzeżeń brak, ale może jest tu ktoś, kto lepiej zna się na temacie. Może na forum jest mieszkaniec szeregówek na Dworzysku od tego samego dewelopera? Pewnie oni mogliby powiedzieć więcej..
rzeszowianka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 08 sty 2017, 21:19

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: poLaczeK » 14 cze 2017, 14:23

rzeszowianka
planuję dlatego szukam jakiś informacji o inwestycji i deweloperze.
temat szeregówek na dworzysku jest bardzo ubogi, jakby ktoś usuwał posty, albo faktycznie brak wpisów.
wracając do potokowej trochę przeraża mnie skarpa pomiędzy pierwszym a drugim pasem zabudowy, ciekawe czy będzie czymś zabezpieczona czy pozostawiona sama sobie i po większej ulewie urwie się na drogę wewnętrzną pod pierwszym pasem zabudowy.. izolacja w drugim pasie zabudowy praktycznie wyrozklejana (poobdzierana), praktycznie jej nie ma. poza tym same szeregówki wyglądają solidnie.
ktoś coś zaobserwował ???
poLaczeK
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 14 cze 2017, 12:13

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowianka » 14 cze 2017, 15:09

Myślę, że skarpa zostanie zabezpieczona, na pozostawienie jej tak jak wygląda w tym momencie mieszkańcy nie pozwolą. Mam znajomych w blokach powyżej, wspólnota zgłasza mniejsze i większe zastrzeżenia i deweloper na bieżąco je usuwa, generalnie interesuje się swoimi budowami. Z tego co widzę została jedna wolna szeregówka w pierwszym rzędzie. To Twoja rezerwacja?
rzeszowianka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 08 sty 2017, 21:19

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 14 cze 2017, 15:25

Byłem dziś na budowie w zupełnie innej sprawie, porobiłem kilkanaście zdjęć, ale nie wiem, czy mogę wrzucić gdyż robiłem je do innych celów (służbowo). Także chętnie się podzielę zdjęciami, tylko nie chce nikomu się narazić.

Dodam tylko, że deweloper buduje jeszcze szeregówki na ul. Nowosądeckiej, osiedle Apartamenty Kaskada i Apartamenty Potokowa (razem 11 budynków) tuż obok szeregówek na Potokowej.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2017, 15:37 przez bartek86, łącznie zmieniany 1 raz
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rzeszowianka » 14 cze 2017, 15:35

bartek86 pisze:Byłem dziś na budowie w zupełnie innej sprawie, porobiłem kilkanaście zdjęć, ale nie wiem, czy mogę wrzucić gdyż robiłem je do innych celów (służbowo). Także chętnie się podzielę zdjęciami, tylko nie chce nikomu się narazić.



Wrzucaj śmiało :)
rzeszowianka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 08 sty 2017, 21:19

Re: [ul.Potokowa] Szeregówki

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 14 cze 2017, 15:46

Proszę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości