[ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kank » 22 sty 2016, 20:30

Witam,

Byłem w tym tygodniu na budowie, zobaczyć jak idą pracę i doglądnąć swojego mieszkania. Zostałem mile zaskoczony ponieważ prace idą naprawdę całkiem nieźle. Myślę, że sierpień to całkiem realny termin na oddanie kluczy.

Fajną sprawą jest to, że w moim bloku A, który już stoi wybudowany mury w trakcie zimy trochę przemrozi (a to ponoć jest dobre) i to że tynki wewnętrzne oraz zewnętrzne będą kładzione "po mrozach" i fajnie wyschną na wiosnę i latem. O zgrozo gdy widzę bloki, które są teraz wykańczane i oddawane, powodzenia z wilgocią i pleśnią...

Może niektórzy marzą o jakimś miejscu bardziej w centrum lub bardziej modnym (osiedla z drugiej strony Wisłoka) ale mi osobiście ta lokalizacja naprawdę pasuje.

Poniżej zamieszczam zdjęcia (ze strony dewelopera), które przedstawiają faktyczny wygląd budynków i osiedla, uważam, że te z początku tematu to lekkie nieporozumienie, bloki będą wyglądać trochę inaczej.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kank
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 20 lis 2015, 19:00

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krikol » 22 sty 2016, 23:41

tnt1200 pisze:
Co do zmian – jak to wyglądało w praktyce ( chodzi mi o przychylność oraz o koszty), ponieważ nasłuchałem i naczytałem się już, że nie jest to zawsze taka prosta i bezproblemowa sprawa.


Myślę,że jeśli ktoś chce wprowadzać jakieś zmiany (w budynku A),to jest już ostatni dzwonek ,by to zrobić,...o ile nie za póżno.
Mogę tylko powiedzieć na podstawie mojego mieszkania,gdzie ścianki działowe już stoją. Zmieniłem również wannę na prysznic i przestawiłem pralkę w inne miejsce. Wiąże się to z wykonaniem instalacji w innych punktach. A teraz właśnie panowie od hydrauliki wykonują przyłącza wody,kanalizacji ,a elektrycy instalację.
U mnie poza zmianami w łazience, wykonano, na moją prośbę, ściankę działową okolo 30 cm od umiejscowienia planowanego.
Z wprowadzeniem tych zabiegów nie było rzadnego problemu. Ja na początku zgłosiłem to do biura dewelopera,jednak myślę,żę wystarczy przyjechać na budowę i porozmawiać z panem Robertem - kierownikiem. Jest bardzo pomocny i naprawdę nie zbywa "klientów", tylko wszystko chętnie objaśnia.
Zażyczyłem sobie również kilku dodatkowych punktów elektrycznych i również z tym nie było problemu, wtedy należy to skonsultować z ekipą od elektryczności(działania/koszty).
Jeśli chodzi o blok "B", to myślę,żę jest sporo czasu na decyzję ,by wprowadzać jakieś zmiany,gdyż realizowany jest obecnie stan surowy, działania wewnątrz będą podejmowane w dalszym etapie.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2016, 15:51 przez krikol, łącznie zmieniany 1 raz
krikol
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 sty 2016, 15:56

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krikol » 30 sty 2016, 22:04

Ponieważ dostaję zapytania na" priv" dotyczące naszej lokalnej atrakcji,czyli wcześniej wspomnianego kopca ,przedstawiam państwu umiejscowienie względem naszych bloków oraz świeżą fotkę tej budowli :) Obrazek
Obrazek
krikol
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 sty 2016, 15:56

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krikol » 20 lut 2016, 0:17

Dołączam zdjęcie z widokiem na panoramę miasta,widzianą z kopca za "strzelnicą".
P.S. Wprawne oko dostrzeże nasze bloczki:)
Obrazek
krikol
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 sty 2016, 15:56

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 22 lut 2016, 19:44

Tutaj zdjęcie zrobione z nowo budowanej drogi(u.Plenerowa) ...po lewej(koło drzewa) widać wojskową budkę strażniczą:) Obrazek w budynku po prawej kończą ostatnie piętro Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: rafik » 23 lut 2016, 0:43

Inwestycja praktycznie graniczy z pasem taktycznym.Pewnie niedługo powróci temat przeznaczenia tych terenów pod mieszkaniówkę.Na razie z tego co wiem wojsko ma tam cykliczne ćwiczenia ale bez strzelania. ;)
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 27 lut 2016, 19:13

krikol pisze:Dołączam zdjęcie z widokiem na panoramę miasta,widzianą z kopca za "strzelnicą".
P.S. Wprawne oko dostrzeże nasze bloczki:)
Obrazek

Tutaj wprawne oko nie jest potrzebane ;) Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krikol » 28 lut 2016, 19:51

"Tutaj wprawne oko nie jest potrzebne... "

- No ,jak się ma takiego zooma :)


To jak już tu jestem...,
- widok z drugiej strony,znaczy z tarasu :




Obrazek

Obrazek
krikol
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 sty 2016, 15:56

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tnt1200 » 03 mar 2016, 13:39

Panowie - dzięki za zdjęcia.
Jakby kogoś interesował temat przedłużenia ul. Plenerowej - od skrzyżowania ze Strzelniczą do ul. Potokowej : http://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=21&t=296&p=12318&hilit=staroniwa#p12318
W tym temacie zostały również zamieszczone linki do miejscowych planów zagospodarowania dot. Staroniwy Północ.
Co do dróg w tym rejonie - ciekawie się to zapowiada, zważywszy na fakt iż połączenie Świlczy (ronda) z Kielanówką i ul. Podkarpacką coraz bliżej, a także plany połączenia Wyspiańskiego z Hoffmanową (temat bardziej odległy).
tnt1200
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 21 paź 2015, 10:26

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 24 mar 2016, 17:59

Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości