[ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bedni2 » 07 lip 2016, 22:37

a jak chodzi w temacie internetu to jak jak kiedyś tam pytałem to pani z biura nieruchomości mówiła ze to zależy od tego na jakiego zarządcę się zdecydują, ale w sumie pewnie już one coś w tej spawie wiedza:)
bedni2
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 06 lip 2016, 23:22

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: @nd$ » 08 lip 2016, 13:39

Zarządcą najprawdopodobniej będzie Projektant, wiec jeśli chodzi o internet to Multimedia lub UPC bo z nimi ma podpisana umowę. Ale jak to zwykle bywa pewnie wyjdzie w praniu:)
@nd$
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 29 cze 2016, 9:08

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: tnt1200 » 13 lip 2016, 15:23

Pochwalcie się, kto kiedy zaczyna działać przy wykańczaniu mieszkania ? (w bloku A i w bloku B) ?
tnt1200
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 21 paź 2015, 10:26

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ten_Fajny » 13 lip 2016, 15:34

W budynku B zacznę coś dłubać jak dostanę klucze. Chciałbym coś zacząć ogarniać już we wrześniu. Póki co porobiłem sobie pomiary i co ile czego trzeba.
"Kto buduje - pracuje także dla swych dzieci, kto buduje dobrze - pracuje również dla swych wnuków, ale kto tworzy - pracuje dla wszystkich przyszłych pokoleń."
Awatar użytkownika
Ten_Fajny
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 09 lip 2016, 9:00
Lokalizacja: Staroniwa

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bedni2 » 13 lip 2016, 22:13

ja tam w bloku A zacznę wykańczać jak tylko dostaniemy klucze, ale szczerze doczekać się nie moge :)
bedni2
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 06 lip 2016, 23:22

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: krikol » 18 lip 2016, 20:47

Pod wpływem dzisiejszych spontanicznych odwiedzin w bloku "A", postanowiłem przelać swoje spostrzeżenia na nasze forum.
Rozpoczęto malowanie klatki schodowej na parterze .Choć dopiero jedna ściana,kolor bardzo mi się podoba-dość ciemny,acz klimatyczny.
Teraz żałuję,że nie zrobiłem fotki.
Zamontowano również barierki i daszki na tarasach .Myślę,że poprowadzenie jakichś pnączy między barierkami zdecydowanie poprawi ich widok.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2016, 20:23 przez krikol, łącznie zmieniany 2 razy
krikol
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 19 sty 2016, 15:56

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: joanna » 20 lip 2016, 16:27

Witam, ponieważ przekazano mi informację, że na forum dyskutujecie Państwo o terminie odbioru mieszkań, chciałabym za pośrednictwem forum przekazać Państwu informację. Planujemy wydawać mieszkania w II połowie miesiąca sierpnia. Lokale w budynku A są już gotowe. Natomiast spieszymy się z pracami w budynku B, do końca sierpnia również chcemy wydać tam mieszkańcom lokale do wykończenia. Jeśli Państwo macie przeróbki typu kontakty czy też media, podejścia pod prysznic, przebudowa ściany, to proszę nie czekać tylko zgłaszać już teraz do biura, do Pani Anety 17 854 44 00, 512 155 844. Osoby, które potrzebują odebrać mieszkanie wcześniej przed podanymi terminami, prosimy o zgłoszenie tej informacji również do biura, wystarczy przesłać na adres biuro@laskonieruchomosci.pl wiadomość, będziemy starać się pomóc i tam gdzie to możliwe zorganizować wcześniejszy odbiór.
Pozdrawiam, Joanna Lasko, wspólnik spółki SGL Deweloper
joanna
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 20 lip 2016, 16:06

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ten_Fajny » 12 sie 2016, 13:11

Witam
Dzisiaj byłem zobaczyć na ul. Strzelniczej jak wygląda postęp prac w budynku B (w nim zakupiłem mieszkanie) i jestem bardzo miło zaskoczony :o . Wejścia do klatek zrobione wraz z wjazdem na wózki. W środku część schodów wyłożona płytkami i zamontowana została część barierek. Drzwi wejściowe, kaloryfery (mi się nawet podobają) i gniazdka (swoją droga dużo tych gniazdek z czego jestem pozytywnie zaskoczony) zostały zamontowane. Włączniki świateł a także zarobione końcówki z kostkami na żyrandole też są. Szafa z bezpiecznikami też zrobiona. Jestem pozytywnie zaskoczony tempem prac. ;) Stąd też termin wydania kluczy na koniec sierpnia zdaje się być bardzo realny.

Jest tylko jedna mała rzecz, którą jednak deweloper mógł zrobić już w cenie mieszkania. Chodzi mi o położenie gładzi na ścianach czy to w pokoju dziennym (salonie) czy też w sypialniach (pomijając łazienki bo tam praktycznie chyba każdy będzie kładł płytki). :roll:

Ogólnie bardzo pozytywnie odbieram całokształt.

Pozdrawiam przyszłych sąsiadów z budynku A i B :)
"Kto buduje - pracuje także dla swych dzieci, kto buduje dobrze - pracuje również dla swych wnuków, ale kto tworzy - pracuje dla wszystkich przyszłych pokoleń."
Awatar użytkownika
Ten_Fajny
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 09 lip 2016, 9:00
Lokalizacja: Staroniwa

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 18 sie 2016, 15:11

Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Strzelnicza] SGL Budynki wielorodzinne

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ten_Fajny » 18 sie 2016, 19:39

A tak z ciekawości zapytam, czy ten obiekt wojskowy jest czynny ? Czy tylko go pilnują i nic tam się nie dzieje?
"Kto buduje - pracuje także dla swych dzieci, kto buduje dobrze - pracuje również dla swych wnuków, ale kto tworzy - pracuje dla wszystkich przyszłych pokoleń."
Awatar użytkownika
Ten_Fajny
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 09 lip 2016, 9:00
Lokalizacja: Staroniwa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości