[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: karolkob » 04 gru 2018, 19:33

Steeler pisze: ale rzekomo ma to się zamknąć w kwocie kilkuset złotych (i to raczej poniżej 500).

Ale to za samą zmianę projektu, czy też obejmuje ewentualne prace na miejscu budowy?
karolkob
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 07 cze 2018, 19:59

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Steeler » 04 gru 2018, 19:54

Za zmianę projektów. Jeżeli chodzi o koszty ponoszone wobec wykonawcy, to tej kwestii z kierownikiem budowy jeszcze nie poruszałem. Niegdyś jeden z forumowiczów wrzucił zdjęcie pisma z Karpat Bud-u, gdzie liczyli sobie coś w rodzaju opłaty za koordynację. Z drugiej strony, modyfikacja w postaci likwidacji ściany działowej (a wraz z tym dwojga drzwi) zmniejsza zakres robót, a wraz z tym koszty właściciela lokalu.
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 458
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Piotr3k » 05 gru 2018, 10:11

Witam.
Czy ktoś już wykańcza mieszkanie w bloku inwestycyjnym 15 przed oficjalnym odbiorem :?: (Termin odbioru miał być w grudniu, z informacji od kierownika budowy termin zostanie przesunięty na początek stycznia 2019 :( ) Pozdro
Piotr3k
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 13 lis 2018, 10:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Dezerter » 05 gru 2018, 11:09

karolkob pisze:
Steeler pisze: ale rzekomo ma to się zamknąć w kwocie kilkuset złotych (i to raczej poniżej 500).

Ale to za samą zmianę projektu, czy też obejmuje ewentualne prace na miejscu budowy?


Za samą zmianę projektu. Za prace na miejscu budowy: " Koszt nadzoru związany z dopilnowaniem i wprowadzeniem zmian, koordynacją międzybranżową oraz z przygotowaniem dokumentacji podwykonawczej wynosi: 600,00zł brutto". Taka dodatkowa opłata u kierownika budowy.
Dezerter
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 29 lis 2018, 11:36

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Annaa » 05 gru 2018, 11:46

Piotr3k pisze:Witam.
Czy ktoś już wykańcza mieszkanie w bloku inwestycyjnym 15 przed oficjalnym odbiorem :?: (Termin odbioru miał być w grudniu, z informacji od kierownika budowy termin zostanie przesunięty na początek stycznia 2019 :( ) Pozdro

Mi w spółdzielni 20.11 powiedzieli żeby zrobić wpłatę wstrzymanej transzy (wstrzymałam z powodu opóźnień) i wtedy kontaktować się z panem od odbiorów, że niby powinny być w połowie grudnia. Zrobiłam wpłatę, zadzwoniłam do gościa i stwierdził żeby się kontaktować w połowie grudnia bo na razie nie są nawet złożone dokumenty do odbioru strażaka i sanepidu. Ale uważa że nie wyrobią się z odbiorami do końca grudnia. :evil:
Jeżeli tak to się będzie przeciągać to chyba będę próbować wykańczać powoli po Świętach jeżeli dogadam się z kierownikiem, a przynajmniej osuszać mieszkanie...
Annaa
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 22 sie 2018, 7:38

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 05 gru 2018, 13:27

Inwestycja G11
Załączniki
G11.jpg
G11.jpg (371.9 KiB) Przeglądany 4939 razy
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kabulekSG » 06 gru 2018, 15:58

Czy są gdzieś jakieś informacje odnośnie odpowiedzi spółki Szmaragd na propozycję zamiany działek sąsiadujących z inwestycjami F i G? Byłem dzisiaj na budowie i jacyś wschodnio zaciągający panowie ostro mierzyli te działki taśmami. Warunki zabudowy zostały cofnięte do ponownego rozpatrzenia (jupi) i tak podejrzewam, że Szmaragd czekał na tą decyzję przed przyjęciem lub ewentualnym odrzuceniem propozycji Spółdzielni. Cokolwiek nowego w tym temacie?
kabulekSG
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 27 lut 2018, 13:02

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Koscik » 11 gru 2018, 13:10

Jeszcze z innej perspektywy,
Zdjęcia z 11 grudnia
Obrazek

Obrazek
Koscik
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 40
Na forum od: 19 sty 2017, 22:13

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 11 gru 2018, 15:24

Słyszałam,że na tej działce tak czy tak postawią blok,kwestia tylko tego,kto będzie wykonawcą.Jeśli spółdzielnia,to będzie to niska zabudowa,natomiast jak wepcha się tam ktoś inny,to niestety może się skończyć i na wysokim moloku.Nie ma szans niestety,żeby na tej działce rosły sobie drzewka i kwiatki :cry:
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rafullo » 11 gru 2018, 17:07

Ten blok projektanta po prawej wygląda naprawdę mikro, zwłaszcza że garaż podziemny Admy jest tak naprawdę naziemny
Rafullo
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 05 kwie 2018, 7:47

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bocian2000 i 24 gości