[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mireneusz » 01 mar 2016, 12:29

Sygnału dvb-t nie sprawdzałem. Próbuję się skontaktować z podwykonawcą aby mi sprawdzili instalację.
Mireneusz
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 30 lis 2015, 19:49

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nyala » 02 mar 2016, 14:36

Czy mógłby ktoś wkleić cały artykuł?
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34975,19699914,sa-pieniadze-na-drogi-na-os-przybyszowka.html
Rzeszowscy radni przyjęli uchwałę dotyczącą zapisania w budżecie pieniędzy na budowę dróg łączących ul. Iwonicką z Odrzykońską i Iwonicką ze Żmigrodzką.
Na pierwszą z ulic zapisano ponad 1,5 mln zł, na drugą ponad 1,3 mln zł. Pieniądze pochodzą z pożyczki, której miastu udzieliła Spółdzielnia Mieszkaniowa Projektant. Miasto za te pieniądze dokończy budowę tych dróg.Następnie w...
nyala
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 34
Na forum od: 22 paź 2015, 11:11

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mz1990 » 02 mar 2016, 15:03

No nie jest za długi ten artykuł, ucięło ostatnie zdanie

Rzeszowscy radni przyjęli uchwałę dotyczącą zapisania w budżecie pieniędzy na budowę dróg łączących ul. Iwonicką z Odrzykońską i Iwonicką ze Żmigrodzką.
Na pierwszą z ulic zapisano ponad 1,5 mln zł, na drugą ponad 1,3 mln zł. Pieniądze pochodzą z pożyczki, której miastu udzieliła Spółdzielnia Mieszkaniowa Projektant. Miasto za te pieniądze dokończy budowę tych dróg. Następnie w ratach będzie spłacało pożyczkę spółdzielni.


Tylko co należy rozumieć przez to, że spółdzielnia udzieliła pożyczki miastu? Że geniusze z miasta w ogóle nie przewidywali w budżecie drogi na osiedlu, na którym ludzie mieszkają już kilka miesięcy? Jeżeli tak, to gratulacje, jeszcze niech sobie nagrodę przyznają, zasłużyli
mz1990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 01 gru 2015, 9:54

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 03 mar 2016, 14:56

Coś tam kopią-kanalizacja? Obrazek Wydaje mi się że to największa obecnie inwestycja w Rzeszowie-ilość domów w budowie i wykończeniu... Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek przy nowej drodze też budują(niestety nie znalazłem tablicy info. czy to jest Projektant?_)Obrazek kolejny w budowie ul.Iwonicka Obrazek Obrazek 50 metrów dalej też na ul.Iwonicka budują,ale to pewnie inny deweloper i inny temat Obrazek widok na budowane budynki i już gotowe Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 03 mar 2016, 15:21

Tutaj widać jak dużo terenu zostało pod zabudowę.Są i tereny strzelnicy i w kierunku Pustek(Przybyszówka) Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 03 mar 2016, 15:44

nyala pisze:Czy mógłby ktoś wkleić cały artykuł?
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34975,19699914,sa-pieniadze-na-drogi-na-os-przybyszowka.html
Rzeszowscy radni przyjęli uchwałę dotyczącą zapisania w budżecie pieniędzy na budowę dróg łączących ul. Iwonicką z Odrzykońską i Iwonicką ze Żmigrodzką.
Na pierwszą z ulic zapisano ponad 1,5 mln zł, na drugą ponad 1,3 mln zł. Pieniądze pochodzą z pożyczki, której miastu udzieliła Spółdzielnia Mieszkaniowa Projektant. Miasto za te pieniądze dokończy budowę tych dróg.Następnie w...


Tak się zastanawiam..., przecież Odrzykońska od dawna jest już połączona z Iwonicką (tam gdzie się budują dwa bloki dla mieszkańców 50+). Redaktorowi chodzi chyba o połączenie Iwonickiej ze Żmigrodzką/Brzozowską tam gdzie teraz pobierają fundamenty pod następne bloki (równolegle do bloków: 9 i 11-ostatnie zdjęcie - przy okazji dzięki za zdjęcia Sindus).

A propos-odpowiedzi na razie nie ma na naszą petycję, zarówno od UM jak i Skanskiej... mają czas.

PS. Ma ktoś znajomego w tv regionalnej może, czy dzwonić w ciemno na interwencje?
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 03 mar 2016, 16:52

20160303_153036.jpg
Nowe wykopy pod bloki i zalewanie ławy na pierwszym
20160303_153036.jpg (227.27 KiB) Przeglądany 6637 razy
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mireneusz » 03 mar 2016, 20:35

Wracając do tematu instalacji sat - dziś był u mnie podwykonawca instalacji i okazało się, że ktoś robiąc coś na dachu powykręcał kable... :lol:
Mireneusz
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 26
Na forum od: 30 lis 2015, 19:49

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Paulo89 » 05 mar 2016, 14:01

Dzień dobry! To jest mój pierwszy wpis na forum, także sie chciałem z Wami przywitać.

Będę lokatorem w bloku przy Żmigrodzkiej (tym pierwszym od pętli autobusowej) jednak ostatnio byłem na rekonesansie i jestem negatywnie zaskoczony dwoma zjawiskami.

Pierwsze to to, że w całym mieszkaniu jest tylko jedno gniazdko telewizyjne - sat. Brak takiego gniazdka w sypialni. Na dodatek jedyne gniazdko tv-sat znajdujące się w salonie jest tak umiejscowione, że nie możliwe, aby tam znajdował się telewizor - czyli na ścianie na przeciwko okna i drzwi balkonowych. Więc aby oglądać tv musiałbym ustawić kanapę zaraz pod oknem i drzwiami balkonowymi. W poprzednim mieszkaniu od SM Projektant mam gniazdka tv-sat na każdej ścianie w salonie i dwa w sypialni.

Drugą chyba nawet najważniejszą rzeczą jest to, że w łazience kaloryfer będzie wisiał w kabinie prysznicowej! Tak, to nie żart! Nikt chyba nie przewidział, że ktoś będzie chciał prysznic. Wszystko jest przygotowane pod wannę. Także zaraz nad wanną, nad baterią będzie wisiał kaloryfer. Wszędzie kaloryfer daje się "na plecach" a nie w "nogach". Także sam muszę przenosić kaloryfer albo rury z wodą do prysznica bo inaczej faktycznie w kabinie prysznicowej będzie znajdował się grzejnik. W tej chwili wygląda to tak:
Załączniki
12442861_1048801195176254_879020883_n.jpg
12442861_1048801195176254_879020883_n.jpg (31.38 KiB) Przeglądany 6456 razy
Paulo89
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 05 mar 2016, 13:33

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mz1990 » 05 mar 2016, 15:08

Nie wiem czy mówisz o bloku 31 czy 32, ale w 32, tym drugim od drogi, są gniazdka w sypialni. Na etapie wykonywania instalacji była możliwość przeniesienia, w salonie domyślnie miałem jedno na ścianie przy balkonie i chyba nie było drugiego, nie jestem pewien.

Jeżeli chodzi o łazienkę, to w standardzie jest wanna, można było zrezygnować z białego montażu i poprosić o wykonanie przyłącza pod prysznic. U mnie grzejnik jest na "plecach".

Dziwne że u ciebie zrobili tak jak mówisz, ciężko mi powiedzieć czy można teraz od nich wymagać zmiany
mz1990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 01 gru 2015, 9:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: thierrymugler1 i 81 gości