[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 12 gru 2018, 16:09

No właśnie o tych działkach ze zdjęcia mówię,
Panie JaniezRzeszowa to ja pierwsza wcześniej napisałam o inwestycji F 26 i wiadomo że chodziło mi o F11 i 26,to przecież oczywiste w tym wątku,także proszę nie atakować kabulkaSG :)

Miejmy nadzieję,że czarny scenariusz się nie sprawdzi i 8-mio piętrowy kolos nie zasłoni nam okien.
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kabulekSG » 12 gru 2018, 22:05

@JanzRzeszowa
chyba jednak to ten sam Szmaragd co jest jasno napisana w tekście, ale nie zamierzam się przy tym upierać, bo w sumie jest mi to obojętne. Tak, chodzi o F11 /25/26/27, trzymałem się wcześniej przyjętej nazwy przez Anię :) Co do pozostałych rzecz to się jak najbardziej zgadzam, ale chyba nawet na tej węższej działce był wrysowany blok na jednej z koncepcji, które już tutaj umieszczane, deweloper wszędzie wszystko wciśnie :P
Na to opóźnienie reakcji SP też już tutaj było kilka teorii spiskowych (typu biuro Admy w bloku SP itd, itp), jest jak jest, Adma 5/6 i ten trzeci z tyłu są faktem i nic się z tym nie da zrobić, oby tutaj działali ostro i nie odpuszczali.

Na pewno nikt z nas nie chciałby wieżowców za oknem, oby skończyło się pozytywnie 8-)
kabulekSG
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 27 lut 2018, 13:02

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 13 gru 2018, 9:30

^^Pytanie tylko, czy lepszy wieżowiec czy parking z myjnią i biedronką na tej pierwszej działce?? Bo taka koncepcje także widziałem.
Podobnie jak to ma miejsce przy Leskiej.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 13 gru 2018, 12:29

Z trojga złego,to już chyba wolę Biedronkę.
Też mi coś przez uszy przeszło kiedyś,że może być tam też jakiś budynek usługowo-handlowy.
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kabulekSG » 13 gru 2018, 14:09

W sumie miejsce na jakiś sklep idealne, tylko co z tą admowską galerią tuż obok. Pręty wypuszczone z piwnic już grubo ponad rok i nic się nie dzieje. Z ich wizualizacji to wyglądało dość okazale, kilka poziomów, dużo sklepów, podobno jakaś przychodnia/apteka itd.

Nie mam nic przeciwko biedrom itp, bo to zawsze wygoda jak żonka z wózkiem może podreptać, aczkolwiek zajmuję się rozwiązywaniem problemu z hałasem, więc gwarantuję wykonanie pomiarów akustycznych jeśli tylko polecieliby po łatwiźnie typu wentylatory/klimatyzatory na dachu na poziomie 2-3 piętra ;) Temat jest bardzo często bagatelizowany przez takie obiekty, a potem ludziki nie wiedzą co z tym można robić. Ja wiem ;)
kabulekSG
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 27 lut 2018, 13:02

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 13 gru 2018, 22:18

Zdradź tajemnicę ;)

Jak wybudują biedronkę,to przynajmniej nikt nie wejdzie na jej dach i nie będzie nam zaglądał w balkony :lol:
A odnośnie galerii,to nic nigdzie nie jest napisane kiedy miała zostać skończona i oddana do użytku? Nie ma też przy budowie żadnej tablicy informacyjnej?
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PawełzRzeszowa » 13 gru 2018, 23:35

Galerii nie ma i nie będzie .
Jedna szansa to sytuacja kiedy ktoś wykupi od zadłużonej Admy działkę z budową i sam zakończy inwestycje. Szkoda ,że im nie wyszło liczyłem ,że coś fajnego powstanie w tej galerii.

A może zmienić plan zagospodarowania i wybudować tam kościół ?:)
PawełzRzeszowa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 21 paź 2017, 23:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Tomek1991 » 14 gru 2018, 0:10

Żartowniś z Ciebie, Paweł ;)
W najbliższym kościele, na ul. Kościelnej co niedzielę mnóstwo wolnych miejsc w ławkach, co zawsze mnie zastanawia biorąc pod uwagę jak duże jest to osiedle. W innych rzeszowskich kościołach jest tloczniej.

No chyba, ze pan prezydent odda za przysłowiową złotówkę teren pod kościół w ramach politycznej korupcji. To by mnie nie zdziwilo ;)
Tomek1991
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 335
Na forum od: 06 lut 2018, 19:39

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Tomek1991 » 14 gru 2018, 0:11

Żartowniś z Ciebie, Paweł ;)
W najbliższym kościele, na ul. Kościelnej co niedzielę jest sporo wolnych miejsc w ławkach, co zawsze mnie zastanawia biorąc pod uwagę jak duże jest to osiedle. W innych rzeszowskich kościołach jest tloczniej.

No chyba, ze pan prezydent odda za przysłowiową złotówkę teren pod kościół w ramach politycznej korupcji. To by mnie nie zdziwilo ;)
Tomek1991
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 335
Na forum od: 06 lut 2018, 19:39

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Tomek1991 » 14 gru 2018, 0:11

Żartowniś z Ciebie, Paweł ;)
W najbliższym kościele, na ul. Kościelnej co niedzielę mnóstwo wolnych miejsc w ławkach, co zawsze mnie zastanawia biorąc pod uwagę jak duże jest to osiedle. W innych rzeszowskich kościołach jest tloczniej.

No chyba, ze pan prezydent odda za przysłowiową złotówkę teren pod kościół w ramach politycznej korupcji. To by mnie nie zdziwilo ;)
Tomek1991
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 335
Na forum od: 06 lut 2018, 19:39

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości