[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 16 sty 2019, 11:24

JanzRzeszowa pisze:^^ Ale to słuszna uwaga. Pisałem o tym. TF nie będzie budżetował nowych obiektów użyteczności publicznej na tym osiedlu, typu żłobki czy przedszkola, jeżeli wie że większość na tym osiedlu to niezameldowane "słoiki".

Ta większość to nie dotyczy mnie ;) bo zabrzmiało to w kilku postach jakby to wszystko adresowane było do mnie.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 16 sty 2019, 11:41

^^Nie, to nie do Ciebie, to uwaga natury ogólnej, ilustrującej stan naszego osiedla, a właściwie brak utożsamiania się z miejscem pracy i zamieszkania większości napływowych osób.

A propos - czy w obliczu załatwiania spraw tzw. małych ojczyzn, nie warto by było (abstrahując od zarządu waszych wieżowców) stworzyć wspólny stół porozumienia, aby żyło nam się sensowniej? I ci z SMP, i ci z Admy? Macie już wspólnotę w sensie prawnym, z którą można rozmawiać?
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 16 sty 2019, 12:10

Tak. Jest wspólnota, są przedstawiciele. Można śmiało rozmawiać, tylko zależy o czym, bo ilu mieszkańców tyle opinii.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 16 sty 2019, 16:32

JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dominik94m » 17 sty 2019, 8:43

Witam,
Po długim oczekiwaniu na decyzje o przydział mieszkanie w bud. nr 45 z SM Projektant nareszcie są.

Niestety za 11 miesięcy od złożenia wniosku plany się juz zmieniły, dlatego jeśli jest ktoś chętny odstąpie przydział do mieszkania
NR 28 bud 45 (3 piętro, 79m^2)
Chetnych proszę priv

PS. Ktoś wie kiedy startują z budową ?
dominik94m
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 07 mar 2018, 11:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pezet » 17 sty 2019, 9:23

W jaki sposób się plany zmieniły?
pezet
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 02 sie 2014, 7:00

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dominik94m » 17 sty 2019, 9:47

Plany osobiste.
Gdy dokonywałem rezerwacji w SM mówiono mi ze rozpoczęcie budowy w czerwcu. W sierpniu jak dzwoniłem to się dowiedziałem ze list do mnie juz wysłany a dostałem go dopiero w tym tyg, czyli pól roku później :D :D :D
Rezygnuje z przydziału własnie z tak długiego przesuniecia terminu. Może jest ktoś jest na forum kto szuka mieszkania
dominik94m
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 07 mar 2018, 11:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pezet » 17 sty 2019, 14:29

Faktycznie w okolicy świąt dopiero zaczynali porządkować teren pod budowę bloku 45 a w budynku 44 już zaczynali parter budować.
Spytałem się bo już myślałem że będą podnosić cenę za m2 bo sam mam zarezerwowane mieszkanie w 44 i przy podpisywaniu umowy w spółdzielni straszyli że cena może się finalnie zmienić tak jak na krajobrazowej czy szewskiej. Takze do samego końca nie można być pewien ile się zapłaci za mieszkanie. Tak wiem takie uroki kupna mieszkania w tej spółdzielni. Czy kogoś również tak uprzedzali w spółdzielni co do ceny?
pezet
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 02 sie 2014, 7:00

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: yreks » 17 sty 2019, 14:34

Również posiadam zarezerwowane mieszkanie w bloku nr 45. zapraszam na prv osoby szukajace mieszkania
yreks
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 130
Na forum od: 16 sie 2017, 8:39

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Zyrtec » 17 sty 2019, 16:10

pezet pisze:Faktycznie w okolicy świąt dopiero zaczynali porządkować teren pod budowę bloku 45 a w budynku 44 już zaczynali parter budować.
Spytałem się bo już myślałem że będą podnosić cenę za m2 bo sam mam zarezerwowane mieszkanie w 44 i przy podpisywaniu umowy w spółdzielni straszyli że cena może się finalnie zmienić tak jak na krajobrazowej czy szewskiej. Takze do samego końca nie można być pewien ile się zapłaci za mieszkanie. Tak wiem takie uroki kupna mieszkania w tej spółdzielni. Czy kogoś również tak uprzedzali w spółdzielni co do ceny?


Ale jak? Cena wzrosła już po wpłaceniu zaliczki i podpisaniu umowy? Nie chodzi przypadkiem o to że mieszkanie finalnie było troszkę większe i trzeba było dopłacić różnicę?
Zyrtec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 29 cze 2014, 16:13

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości