[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pitloju » 03 gru 2015, 20:55

Witam,

ja także czekam na mieszkanie w bloku nr 3. Z tego co wiem to blok będzie oznaczony Brzozowska 1.
Wnioskuje tak na podstawie tej mapki:
http://www.openstreetmap.org/#map=18/50.04585/21.95014
oraz informacji które pojawiają się na stronie projektanta. Czyli np. przetargi na sprzątanie/odśnieżanie w blokach przy Brzozowskiej 1 i 3, więc pewnie nasz (ten od drogi będzie 1, a ten wyżej 3).

A skąd masz taką informację, że klucze na przełomie grudnia/stycznia? :) Bardzo by mi to odpowiadało!
pitloju
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 23 cze 2014, 15:21

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: GKK » 03 gru 2015, 21:13

Panowie, rozwiewam watpliwosci Wasz blok to Brzozowska 1 bo inaczej nie ma jak i w ktora strone. Jeslj nie bedziecie chodzic i meczyc dupe kierownika budowy to bedziecie ze wszystkim a w szczegolnosci z wykanczaniem mieszkania czekac na odbior. Jesli wasz blok ma byc oficjalnie oddany w marcu to jestem przekonany ze bedzie w terminie bo wiem jak wygladal moj blok(nr4) 3 miesiace przed oddaniem. Tu sila rozpedu calej czesci tego osiedla ktora ma byc gotowa napewno skorzystal Wasz blok.
GKK
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 09 kwie 2015, 19:05

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: maciejczek » 03 gru 2015, 21:15

Brzozowska 1 może być :) Faktycznie ta mapa wiele wyjaśnia.
Odbierałem protokół zdawczo/odbiorczy od kierownika, bo do banku był potrzebny, i tak mi kierownik powiedział, że klucze to koniec grudnia, początek stycznia i będzie sobie można wykańczać. Aha, a prąd potrzebny do prac wykończeniowych podłącza się z zewnątrz, kosztuje to 100zł netto za miesiąc.
maciejczek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 03 gru 2015, 20:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mz1990 » 04 gru 2015, 10:25

A na kiedy macie oficjalny termin odbioru na umowie w bloku 3? Pytam, bo ja czekam na blok 32 (32 i 31 to te od strony pętli), ma być oddany w kwietniu, ale rozmawiałem z kierownikiem i mówił, że w grudniu już go skończą. Skoro blok będzie gotowy kilka miesięcy przed oficjalną datą odbioru, to zastanawiam się czy jest możliwość wcześniejszego wejścia do mieszkania i rozpoczęcia prac, czy dopiero po oficjalnym odbiorze ze spółdzielni w kwietniu. Możecie napisać jak to było w waszym przypadku? Jeżeli dałoby się wcześniej ruszyć z tematem byłoby świetnie. Z góry dzięki za odpowiedzi
mz1990
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 01 gru 2015, 9:54

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pitloju » 04 gru 2015, 10:46

Ja mam w umowie (blok 3), że przekazanie lokalu wstępnie ustala się na marzec, a zakończenie robót zewnętrznych na maj.
pitloju
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 32
Na forum od: 23 cze 2014, 15:21

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 04 gru 2015, 11:22

nr 3 nie ma jeszcze skończonego dachu (izolacja i odgromienia, to tak a propos-bo widzę go dobrze z okien).
Dałbym głowę, że namalowali tam odrzykońska jak robili elewację, ale może jestem w błędzie. Dzisiaj to sprawdzę.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: maciejczek » 04 gru 2015, 15:14

Na bloku o nr inwestycyjnym 03 nie ma na elewacji jeszcze nazwy ulicy. Dzisiaj tam byłem, powódź błotna c.d. :)
Blok 3 wg umowy ma być oddany w marcu.
maciejczek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 03 gru 2015, 20:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 07 gru 2015, 11:40

maciejczek pisze:Na bloku o nr inwestycyjnym 03 nie ma na elewacji jeszcze nazwy ulicy. Dzisiaj tam byłem, powódź błotna c.d. :)
Blok 3 wg umowy ma być oddany w marcu.


Fakt. Pomyliło mi się z Odrzykońską 3 ...
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mkk » 08 gru 2015, 9:54

Komuś się udało umówić na założenie gazomierza ? Przy podpisaniu umowy podali nr na który należy dzwonić, z tym, że nikt nie odbiera całymi dniami.
mkk
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 30 lis 2015, 14:18

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: nyala » 08 gru 2015, 10:17

Też mam ten numer, wczoraj udało mi się dodzwonic, ale oczywiście nadal jeszcze nie można umówić się na założenie licznika, no i generalnie dzwonić za kilka dni. Ciężko się od tej pani cokolwiek więcej dowiedzieć.
nyala
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 34
Na forum od: 22 paź 2015, 11:11

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości