[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 25 kwie 2018, 20:51

Ja miałam 4 transze. Bank daje więcej transz żeby zarobić. każde uruchomienie transzy to koszt 200 zł ( przynajmniej w moim banku) tego nie mówią ale można poprosić mniejsza ilość transz tym samym więcej nam w kieszeni zostaje.
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 26 kwie 2018, 9:01

Fakt, kupowałem dwa mieszkania w SMP, ale już wybudowane a nie dziury w ziemi i miałem 3 transze. Decydowały o tym zapisy narzucone przez Spóldzielnię.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: scorpo33 » 26 kwie 2018, 11:46

W moim przypadku też było 5 transz z datami w umowie od Projektanta. 2 transze to wpłaty moje a 3 z banku. Mój bank od pierwszej nie pobrał opłaty od kolejnych już tak co ciekawe ostatnia transza to był mdm ale nie przeszkodziło im to 200 skasować :)
scorpo33
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 29 gru 2016, 12:35

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pma » 26 kwie 2018, 17:33

Czy ktoś przy kupnie mieszkania wykorzystywał książeczki mieszkaniowe? Jaka jest procedura w takim przypadku?
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anapuz » 26 kwie 2018, 18:24

Witam
Odebrałam mieszkanie i dostałam od spółdzielni wskazówki jak załatwić prąd w PGE i gaz w PGNiG.
Może ktoś wie czy jestem jakoś zobowiązana do podpisania umów z tymi dwiema firmami, czy może mogę iść do innych dostępnych na rynku?

Pytam ponieważ pani w PGNIG zaproponowała mi również prąd co mnie w sumie zaskoczyło.

Będę wdzięczna za info.
anapuz
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 30 mar 2017, 17:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 27 kwie 2018, 12:22

Obrazek
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: fokker » 30 kwie 2018, 20:10

anapuz pisze:Witam
Odebrałam mieszkanie i dostałam od spółdzielni wskazówki jak załatwić prąd w PGE i gaz w PGNiG.
Może ktoś wie czy jestem jakoś zobowiązana do podpisania umów z tymi dwiema firmami, czy może mogę iść do innych dostępnych na rynku?

Pytam ponieważ pani w PGNIG zaproponowała mi również prąd co mnie w sumie zaskoczyło.

Będę wdzięczna za info.


Mi też to pani w PGNIG proponowała przy okazji podpisywania umowy. Nie chce tu pisać coś w stylu "nie wiem, ale się wypowiem" więc nadmienię tylko, że w umowie o budowę lokalu jest punkt w którym zobowiązuję się podpisać umowy z tymi dwoma konkretnie spółkami. Podejrzewam, że o odstępstwach od tego trzeba by pogadać ze spółdzielnią.

Jakby jednak ktoś inny miał taki przypadek to chętnie zobaczyłbym czy jest na tym jakiś zysk (w cenie/rachunkach itp.)
fokker
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 18 kwie 2018, 16:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 01 maja 2018, 7:13

pitloju pisze:Miejsca postojowe w garażach podziemnych te cena około 17-19 tys, zależnie od wielkości, bo są małe różnice między nimi.
W blokach gdzie są garaże, piwnice są trochę mniejsze. W blokach 3 i 4 np. okolice 3-4m2.
Komórki na półpiętrach mają być do konkretnego mieszkania. Albo będą sprzedane albo wynajmowane - jeszcze podobno nie zapadła decyzja.
W pierwszej kolejności mają być oferowane do mieszkania z którym dzielą ścianę czyli do mieszkania po danej stronie klatki schodowej.



Nikt nie ma prawa narzucić z jakiegoś gazu czy energii będziecie korzystać. Ważne żeby podpisać umowy i mieć liczniki
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 01 maja 2018, 14:15

Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MateuszZiel » 07 maja 2018, 11:13

ADMA buduje wysokie budynki przy ul. żmigrodzkiej.
Byłem w spółdzielni z tym tematem ale nic z tym nie chcą zrobić, a może być za pózno jak budynki będą wybudowane.
Pytałem fachowców i twierdzą że budynki te są za wysokie i nie są zachowane warunki techniczne i odległości z nasłonecznieniem.
Budynki te powinny być o dwie kondygnacje niższe.
Dlaczego spółdzielnia nie chce nic zrobić dla swoich członków i nie składa odwołań w tej sprawie do Prezydenta?
Zacznijmy coś robić bo będzie za pózno.
Widzę że spółdzielnia niic nie zrobi w tej sprawie.
MateuszZiel
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 07 maja 2018, 11:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości