[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anncha@vp.pl » 26 lis 2017, 10:26

A czy wiadomo cos na temat nowych sklepów, sklepików w okolicach korczyńskiej? Tak bardzo brakuje u nas fraca, żabki..osiedle rośnie. Odnosze wrażenie, że spółdzielnia skupia się jedynie na mieszkaniach, nie myśląc o potrzebach nowych mieszkańców.

Czy wiadomo też coś może na temat nowej drogi dojazdowej na osiedle, bądź poszerzeniu obecnych?
anncha@vp.pl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 07 maja 2017, 9:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 26 lis 2017, 13:36

Napewno chciała byś miec sklepy, ale tuż za rogiem, a nie w twoim bloku i codziennie od 5:00 słuchać dostawy towarów. Prawda?
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Piotr007 » 27 lis 2017, 12:57

Może ktoś podzieli się opinią jak po odbiorze mieszkań w budynku nr. 22 lub 23? Jesteście zadowoleni?
Muszę przyznać, że jak dla mnie jakość wykończenia jest całkiem w porządku.
Piotr007
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 21 sie 2016, 19:50

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 27 lis 2017, 14:17

Przy pętli powstaje plac zabaw, o który pytałem od ponad pół roku - prawdopodobnie to z RBO 2017 czyli zagospodarowanie terenów wokół rowu melioracyjnego + adma robi chyba drugi parking obok. (Informacja na 90 procent)
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: julkow7 » 27 lis 2017, 22:26

Piotr007 pisze:Może ktoś podzieli się opinią jak po odbiorze mieszkań w budynku nr. 22 lub 23? Jesteście zadowoleni?
Muszę przyznać, że jak dla mnie jakość wykończenia jest całkiem w porządku.


Miał Pan już odbiór?
julkow7
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 04 maja 2017, 19:01

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anncha@vp.pl » 29 lis 2017, 12:38

Oczywiście, że chciałabym mieć sklep tuż za rogiem. Stąd też moje pytanie. O ile biedronka cieszy się moim uznaniem to nie stety bardzo zniecheca mnie brak odpowiednio duzego parkingu. Osiedle jest coraz wieksze i na pewno rosnie zapotrzebowanie na nowe miejsca robienia zakupów.
jednak dziś już wiem, ze moge bezpowrotnie porzucić nadzieje na takie miejsca. Byłam bowiem w administracji, i jedyna planowana inwestycja jest budowa galerii obok budynkow admy. Co jak wiemy na pewien czas zostalo wstrzymane.
Pytałam również o plany dotyczace poszerzenia badz wybudowy nowych dróg wjazdowych na nasze osiedle. Niestety Frerenc podczas ostatniego spotkania nie wyraził zgody na poszerzenie Obecnej głownej drogi, a o budowie nowych nie ma na razie mowy.
anncha@vp.pl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 07 maja 2017, 9:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 29 lis 2017, 13:12

Każdy chce mieć sklep, ale nie u siebie. To że ktoś inny będzie mieszkał nad nim/obok niego to już nie twój problem prawda? Ty nie będziesz musiała słuchać codziennych dostaw od 5:00 rano...
Projektant pewnie nie chce sobie robić problemu, więc z jednej strony rozumiem, że nie ma takich planów. Jednak tak jak Ty, też chciałbym mieć sklep, ale wiem, że nie jest to takie proste.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: LukaszRogala » 29 lis 2017, 15:23

Zatyczki do uszu sobie kupcie, albo zamawiajcie zakupy przez internet. :)
Awatar użytkownika
LukaszRogala
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 112
Na forum od: 22 lip 2015, 6:39
Lokalizacja: Warszawa/Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Fredthered » 03 gru 2017, 21:14

Witam wszystkich (mam nadzieje) przyszlych sasiadow! :)
Planujemy z żona kupno mieszkania w RZ i padlo (glownie zewzgledu na cene i infrastrukture w okolicy) na SS.
Jestesmy zainteresowani zadaniami F11i G11. Przejrzalem caly watek od 1 do 196 strony dzieki czemu dowiedzialem sie wielu ciekawych informacji ale nadal mam kilka pytan, mianowicie:

1. W biurze na slonecznej powiedziano mi ze termin oddania bud 25 i 26 to wrzesien 2019 natomiast bud 30 i 31 to lipiec 2019. Na stronie Projektanta mozna zauwazyc ze w budynkach 26 prawie wszystko sprzedane (szukam 3pokojowego), 25 jeszcze kilka mieszkan ma ale perspektywa wyrastajacych dookola wiezowcow troche odstrasza. Natomiast w budynku 30 i 31 z zadania G11 jest jeszcze praktycznie wszystko wolne. Czy ktos wie moze czym to jest spowodowane? Jakis haczyk? Miejsce postojowe rowniez w cenie, wczesniejszy termin oddania, dalej od wiezowcow Admy i wszystkie jeszcze wolne? :roll:

2. Czy ma ktos moze informacje czy cos ma sie budowac na polnoc od zadania G11? O ile dobrze pamietam to za ulica jest skarpa i domy jednorodzinne? Nie mieszkam na coddzien w Rzeszowie, na Slonecznym Stoku bylem ledwie dwa razy na "rekonesans" ;) dlatego prosze pomozcie Drodzy Forumowicze ;)
Fredthered
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 03 gru 2017, 20:54

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: syriusz13 » 04 gru 2017, 14:46

nie ma żadnego haczyka... po prostu te budynki dopiero co wychodzą z ziemi, termin oddania odległy więc i wolnych mieszkań jest więcej, ale z decyzją nie wolno zwlekać zbyt długo. Jeśli chodzi o inne inwestycje w tej części to z tego co wiem Spółdzielnia przenosi się z budynkami za nowo wybudowaną szkołę. Tam ma ich powstać kilka a w kolejnych latach pewnie kilkanaście. Ale tam też będzie trochę deweloperów innych nie tylko ADMA. I trzeba pamiętać że teraz Spółdzielnia buduje jeszcze bloki z piecami na każdym mieszkaniu więc sam sobie decyduje kiedy i ile grzać, natomiast nowe inwestycje za szkołą mają być podłączone do miejskiej sieci EPEC, a to zwiększy pewnie opłaty=czynsz.
Pozdrawiam.
syriusz13
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 22 maja 2017, 15:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Duszek i 26 gości