[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 07 maja 2018, 13:17

Przejrzyj dokładnie ten wątek, co tu pisali niektórzy (m.in ja) o tej sprawie. Warto, bo sprawa się nie skończyła jeszcze.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 07 maja 2018, 14:24

MateuszZiel pisze:Pytałem fachowców i twierdzą że budynki te są za wysokie i nie są zachowane warunki techniczne i odległości z nasłonecznieniem.
Budynki te powinny być o dwie kondygnacje niższe.


Podaj przepisy na które powołali się Ci fachowcy? Patrząc na Geoportal wychodzi około 30m, to nie tak mało.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 07 maja 2018, 14:56

-- ciach -- nie cytujemy postu bezpośrednio po nim -- ciach --

Podaj przepisy na które powołali się Ci fachowcy? Patrząc na Geoportal wychodzi około 30m, to nie tak mało.[/quote]

Tu nie chodzi o odległości, bo one są wtórne. Zajrzyj do mojego opisu kilkanaście postów wcześniej.

16.05 jest walne SMP. Ciekawe czy przyjdą zainteresowani bezpośrednio w odpowiedniej ilości (głosowanie)
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: fokker » 07 maja 2018, 22:38

-- ciach -- nie cytujemy postu bezpośrednio po nim -- ciach --

Podaj przepisy na które powołali się Ci fachowcy? Patrząc na Geoportal wychodzi około 30m, to nie tak mało.[/quote]

Tu nie chodzi o odległości, bo one są wtórne. Zajrzyj do mojego opisu kilkanaście postów wcześniej.

16.05 jest walne SMP. Ciekawe czy przyjdą zainteresowani bezpośrednio w odpowiedniej ilości (głosowanie)[/quote]

Z tego co widzę na stronie walne SMP jest 18.05 (nie 16).
fokker
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 18 kwie 2018, 16:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 08 maja 2018, 7:04

Fakt, Walne jest 18.05, mój błąd.

http://www.projektant.rzeszow.pl/fil/walne2018.pdf
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Zyrtec » 08 maja 2018, 9:40

MaciekContii pisze:
Zyrtec pisze:Bardzo dobra wiadomość dla młodych małżeństw spodziewających się dziecka:
http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/rzeszow/a/2-nowe-zlobki-i-2-nowe-przedszkola-powstana-w-rzeszowie-na-osiedlach-budziwoj-i-przybyszowka,12991502/
Czy ktoś wie w którym dokładnie miejscu jest spodziewana lokalizacja?


Było już o tym.
Działka jest zarezerwowana przy Iwonickiej.


W którym to dokładnie miejscu przy ulicy Iwonickiej ma się znajdować ten obiekt? Z góry dziękuję.
Zyrtec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 29 cze 2014, 16:13

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MK1 » 08 maja 2018, 17:18

Czy ktoś dowiadywał się o termin odbioru budynku nr 20?
Bardzo proszę o informację, ile mniej więcej zapłaciliście u notariusza za wszelkie formalności.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich Sąsiadów. ;)
MK1
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 30 paź 2017, 17:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anncha@vp.pl » 11 maja 2018, 8:18

Dopytywałam o odbiór bloku numer 20, powiedziano mi, że będzie to początek czerwca, choć liczę na to, ze jeszcze uda nam sie z odbiorem załapać na maj :)
anncha@vp.pl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 07 maja 2017, 9:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: argaska » 11 maja 2018, 9:07

Witam, będę mieć mieszkanie w bloku nr 15 (termin odbioru na październik br.). Właśnie dostałam tel. od kierownika z ADMY która jest wykonawcą mojego bloku, z pytaniem czy zgadzam się na zamianę tynków na jakieś szybciej schnące i lepsze (?) bo cyt."nie mają ekipy na wykonanie zwykłych tynków a tamte są lepsze" tylko musiałabym dopłacić 1700,00zł. Czy ktoś z Państwa miał taką sytuację? Ja powiem szczerze nie znam się kompletnie na takich rzeczach, ale dlaczego ja mam im dopłacać, czy to mój problem że nie mają ekipy? (przepraszam, że może chaotycznie napisałam ale nie znam się na takich tynkach). Czy ktoś mógłby mi doradzić?
argaska
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 12 kwie 2018, 13:17

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 11 maja 2018, 10:15

MK1 pisze:Czy ktoś dowiadywał się o termin odbioru budynku nr 20?


Z tego co widziałem to w jednym mieszkaniu już wykańczają sobie ludzie.

argaska pisze:Witam, będę mieć mieszkanie w bloku nr 15 (termin odbioru na październik br.). Właśnie dostałam tel. od kierownika z ADMY która jest wykonawcą mojego bloku, z pytaniem czy zgadzam się na zamianę tynków na jakieś szybciej schnące i lepsze (?) bo cyt."nie mają ekipy na wykonanie zwykłych tynków a tamte są lepsze" tylko musiałabym dopłacić 1700,00zł. Czy ktoś z Państwa miał taką sytuację? Ja powiem szczerze nie znam się kompletnie na takich rzeczach, ale dlaczego ja mam im dopłacać, czy to mój problem że nie mają ekipy? (przepraszam, że może chaotycznie napisałam ale nie znam się na takich tynkach). Czy ktoś mógłby mi doradzić?


Trzeba było dopytać dokładnie o jaką kategorie tynków chodzi.
Jeżeli się nie zgodzisz to docelowo pewnie zrobią Ci te pierwotne tynki ale zaraz przed oddaniem. Jeśli będziesz chciała w tym roku wykańczać to będą mokre i nie polecam tego.
Jeśli by to miały być rzeczywiście lepsze tynki to ja bym dopłacił bez zastanowienia, bo przy wykańczaniu będzie mniej roboty.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bogdanoo, Micu Rzeszow i 33 gości