[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 07 maja 2017, 19:57

piotrekm1987 pisze:Co do 20 to niby mają zamiar skończyć budowę do końca tego roku


No to ciekawe kiedy oddadzą 13-tke, która jest kilka miesięcy przed 20.
Ehhh... ten brak informacji. Mam wrażenie, że Karpat-bud jest o wiele lepiej zorganizowany od Arkady.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anncha@vp.pl » 07 maja 2017, 20:47

Pan_Piotr

Szczerze powiedziawszy nie wiem, jak wspominałam w dwunastce mieszkanie ma ciocia, więc wiem nie wiele. Z tego co gdzieś tam dosłyszałam (nie wiem ile w tym prawd) firma, która zajmuje sie budową między innymi 12stki-znana jest z tego, ze lubi mieć opóźnienia, inaczej jest w przypadku firmy zajmujacej się 20stką itd. Nie wiem ile w tym prawd.
Ale mnie również sama informacja zaskoczyła biorąc pod uwagę ile już jest zrobione w 12, a ile w 20stce.
anncha@vp.pl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 07 maja 2017, 9:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: julkow7 » 07 maja 2017, 20:51

Witam, dzięki za odp. Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie pieców dwufunkcyjnych. Czy te piecyki które montują w mieszkaniach są oszczędne, czy lepiej wymienić na inny? /w zasadzie to jeszcze nie wiem czy można piecyk wymienić/ pozdrawiam
julkow7
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 04 maja 2017, 19:01

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 07 maja 2017, 21:17

anncha@vp.pl pisze:Pan_Piotr

Szczerze powiedziawszy nie wiem, jak wspominałam w dwunastce mieszkanie ma ciocia, więc wiem nie wiele. Z tego co gdzieś tam dosłyszałam (nie wiem ile w tym prawd) firma, która zajmuje sie budową między innymi 12stki-znana jest z tego, ze lubi mieć opóźnienia, inaczej jest w przypadku firmy zajmujacej się 20stką itd. Nie wiem ile w tym prawd.
Ale mnie również sama informacja zaskoczyła biorąc pod uwagę ile już jest zrobione w 12, a ile w 20stce.


Jestem bardzo zdezorientowany twoimi informacjami, bo zastanawiam się, skąd firma wie, że będzie miała 3 miesiące opóźnienia na rok przed oddaniem bloku. Oby więcej takich wykonawców było, którzy potrafią to przewidzieć i się do tego przyznać :)
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anncha@vp.pl » 07 maja 2017, 21:59

Pan_Piotr pisze:
anncha@vp.pl pisze:Pan_Piotr

Szczerze powiedziawszy nie wiem, jak wspominałam w dwunastce mieszkanie ma ciocia, więc wiem nie wiele. Z tego co gdzieś tam dosłyszałam (nie wiem ile w tym prawd) firma, która zajmuje sie budową między innymi 12stki-znana jest z tego, ze lubi mieć opóźnienia, inaczej jest w przypadku firmy zajmujacej się 20stką itd. Nie wiem ile w tym prawd.
Ale mnie również sama informacja zaskoczyła biorąc pod uwagę ile już jest zrobione w 12, a ile w 20stce.


Jestem bardzo zdezorientowany twoimi informacjami, bo zastanawiam się, skąd firma wie, że będzie miała 3 miesiące opóźnienia na rok przed oddaniem bloku. Oby więcej takich wykonawców było, którzy potrafią to przewidzieć i się do tego przyznać :)


Tak jak wspominałam, nie chce wprowadzać nikogo w błąd, mówie jedynie co usłyszałam. Nie wiem ile jest w tym prawy i na ile ta prognoza faktycznie się sprawdzi/nie sprawdzi. Nie jestem też blisko w temacie działania takich firm, dla tego też ciężko mi nawet próbować odpowiezieć skad taka firma może na dziś dzień wiedzieć o tym, że bedzie miała opóźnienia.

temat bloku numer 20 jest mi zdecydowanie bliższy :)
anncha@vp.pl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 07 maja 2017, 9:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Vube » 08 maja 2017, 0:17

Paulo89 pisze:Jakiego dostawcę internetu polecacie?


zaglądnij na strone 103 tego tematu, tam było omawiane.
Vube
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 17 mar 2016, 7:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 08 maja 2017, 9:18

anncha@vp.pl pisze:
Tak jak wspominałam, nie chce wprowadzać nikogo w błąd, mówie jedynie co usłyszałam. Nie wiem ile jest w tym prawy i na ile ta prognoza faktycznie się sprawdzi/nie sprawdzi. Nie jestem też blisko w temacie działania takich firm, dla tego też ciężko mi nawet próbować odpowiezieć skad taka firma może na dziś dzień wiedzieć o tym, że bedzie miała opóźnienia.

temat bloku numer 20 jest mi zdecydowanie bliższy :)


Jaki masz termin oddania na umowie?
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 09 maja 2017, 8:53

JanzRzeszowa może w wolnej chwili wrzucisz zdjęcie z budowy B2 i B3 oraz przyszłych 8p. naprzeciw ciebie??? Pozdrawiam.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 10 maja 2017, 7:11

mówisz, masz...
Załączniki
20170509_160752.jpg
20170509_160752.jpg (395.82 KiB) Przeglądany 3717 razy
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 10 maja 2017, 8:12

Kawał ziemi już przekopali ... z tyłu za B2 też przekopali ... zaraz się okaże, że i tam z tyłu powstaną nowe budynki. Mogliby się już powoli brać za chodniki, krawężniki, drogi, oświetlenie itp.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 122 gości