[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 24 lip 2017, 19:59

Stojąc twarzą na wprost do wejść w 13tce to pierwsze klatka jest po lewej stronie.

13tka będzie oddana miesiąc przed terminem? No NIESAMOWITE tempo. Jestem pełen uznania. Mam nadzieje, że ten ambitny termin będzie dotrzymany! Brawo Panowie, że stawiacie przed sobą takie wyzwania :D
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 25 lip 2017, 21:50

Nie wiem czy było - wizualizacja z otodom.pl

Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2954
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Bardzonieznana » 26 lip 2017, 8:00

Witam,
Czy ktoś może mi napisać szczegóły dotyczące
"biały montaż standard (umywalka, zlewozmywak, wanna, miska ustępowa)".
Rozumiem że w momencie odbioru mieszkania mam już w łazience umywalke, wanne i mise ustępową gotową i nie muszę kupować nowych?

Dziękuję za odpowiedź
Bardzonieznana
Świeżak
 
Posty: 2
Na forum od: 26 lip 2017, 7:57

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 26 lip 2017, 10:00

JanzRzeszowa - czy mógłbyś proszę zrobić jakąś fotkę z góry B2 i B3 Admy ?
Do dnia "realizacji inwestycji" (przedłużonego terminu) pozostało 5 dni, więc już powinni kończyć sprzątanie po budowie ;]
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lokator14 » 26 lip 2017, 12:03

Witam Drogich Sąsiadów.
W połowie października odebrałem mieszkanie od spółdzielni, a po jego wykończeniu od 1 grudnia w nim mieszkam. Niedawno zauważyłem 3 pęknięcia na ścianach w swoim mieszkaniu. Pierwsze pionowe ok. 80 cm od wewnątrz po lewej stronie drzwi wejściowych, drugie pionowe ok. 160 cm na ścianie w salonie oraz trzecie poziome ok. 90 cm w rogu dwóch ścian (załączam zdjęcie tego pęknięcia). O ile dwa pierwsze są prawie niewidoczne, to trzecie widać z daleka i przy pęknięciu na całej długości jest niewielkie wybrzuszenie. Nasza firma wykończeniowa uprzedzała mnie, że pęknięcia mogą wychodzić przez najbliższe 2-3 lata ponieważ budynek będzie osiadał. Mamy położoną gładź, więc moje pytanie do Was sąsiedzi:
Czy u Was również wychodzą pęknięcia na ścianach?
Czy podlega to gwarancji i można zgłosić to do Admy?
Jak wygląda naprawa z ich strony, czy będzie wyglądać to dobrze?

Pozdrawiam.
Załączniki
pęknięcie.jpg
pęknięcie.jpg (116.75 KiB) Przeglądany 3843 razy
Lokator14
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 25 wrz 2016, 13:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lokator14 » 26 lip 2017, 12:06

Taki oto widok z okna. Wieś w mieście. Czekamy na wpuszczenie zwierząt do zagrody...
Załączniki
balkony.jpg
balkony.jpg (223.47 KiB) Przeglądany 3840 razy
Lokator14
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 25 wrz 2016, 13:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Santinel » 26 lip 2017, 12:14

Lokator14 pisze:Witam Drogich Sąsiadów.
W połowie października odebrałem mieszkanie od spółdzielni, a po jego wykończeniu od 1 grudnia w nim mieszkam. Niedawno zauważyłem 3 pęknięcia na ścianach w swoim mieszkaniu. Pierwsze pionowe ok. 80 cm od wewnątrz po lewej stronie drzwi wejściowych, drugie pionowe ok. 160 cm na ścianie w salonie oraz trzecie poziome ok. 90 cm w rogu dwóch ścian (załączam zdjęcie tego pęknięcia). O ile dwa pierwsze są prawie niewidoczne, to trzecie widać z daleka i przy pęknięciu na całej długości jest niewielkie wybrzuszenie. Nasza firma wykończeniowa uprzedzała mnie, że pęknięcia mogą wychodzić przez najbliższe 2-3 lata ponieważ budynek będzie osiadał. Mamy położoną gładź, więc moje pytanie do Was sąsiedzi:
Czy u Was również wychodzą pęknięcia na ścianach?
Czy podlega to gwarancji i można zgłosić to do Admy?
Jak wygląda naprawa z ich strony, czy będzie wyglądać to dobrze?

Pozdrawiam.


To nie wina wykonawcy, ale twoja. Trzeba było poczekać i gdzieś teraz wykańczać. Tak się zazwyczaj kończą takie roboty zimą na świeżych murach.
Santinel
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 14 maja 2016, 19:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Badura » 26 lip 2017, 13:02

Lokator14 -
wykonawca rzeczywiście uprzedzał, że w pierwszych latach mogą pojawić się pęknięcia z racji osiadania budynku.
Zgłoś ten problem do kierownika budowy, z którym spiszecie protokół. Będzie Ci kazał obserwować pęknięcie czy wraz z nim nie dzieje się nic większego. Budynek jest na 3-letniej gwarancji - wraz z tym terminem mają się niby zająć owymi pęknięciami.
W jaki sposób? tego już jednak nie wiem (pewnie "zachlapią" to jakąś zaprawą). Należałoby pytać ludzi, co mieszkają już dłużej niż 3 lata w tej spółdzielni i przerabiali ten schemat.
Badura
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 14 cze 2017, 14:59

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lokator14 » 26 lip 2017, 13:12

Santinel pisze:
Lokator14 pisze:Witam Drogich Sąsiadów.
W połowie października odebrałem mieszkanie od spółdzielni, a po jego wykończeniu od 1 grudnia w nim mieszkam. Niedawno zauważyłem 3 pęknięcia na ścianach w swoim mieszkaniu. Pierwsze pionowe ok. 80 cm od wewnątrz po lewej stronie drzwi wejściowych, drugie pionowe ok. 160 cm na ścianie w salonie oraz trzecie poziome ok. 90 cm w rogu dwóch ścian (załączam zdjęcie tego pęknięcia). O ile dwa pierwsze są prawie niewidoczne, to trzecie widać z daleka i przy pęknięciu na całej długości jest niewielkie wybrzuszenie. Nasza firma wykończeniowa uprzedzała mnie, że pęknięcia mogą wychodzić przez najbliższe 2-3 lata ponieważ budynek będzie osiadał. Mamy położoną gładź, więc moje pytanie do Was sąsiedzi:
Czy u Was również wychodzą pęknięcia na ścianach?
Czy podlega to gwarancji i można zgłosić to do Admy?
Jak wygląda naprawa z ich strony, czy będzie wyglądać to dobrze?

Pozdrawiam.


To nie wina wykonawcy, ale twoja. Trzeba było poczekać i gdzieś teraz wykańczać. Tak się zazwyczaj kończą takie roboty zimą na świeżych murach.



A gdzie miałbym się podziać z rodziną do tego czasu? Mnie nie stać na luksus wynajmowania mieszkania w Rzeszowie, spłacania kredytu i opłacania rachunków za mieszkanie jednocześnie.
Lokator14
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 25 wrz 2016, 13:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lokator14 » 26 lip 2017, 13:17

Badura pisze:Lokator14 -
wykonawca rzeczywiście uprzedzał, że w pierwszych latach mogą pojawić się pęknięcia z racji osiadania budynku.
Zgłoś ten problem do kierownika budowy, z którym spiszecie protokół. Będzie Ci kazał obserwować pęknięcie czy wraz z nim nie dzieje się nic większego. Budynek jest na 3-letniej gwarancji - wraz z tym terminem mają się niby zająć owymi pęknięciami.
W jaki sposób? tego już jednak nie wiem (pewnie "zachlapią" to jakąś zaprawą). Należałoby pytać ludzi, co mieszkają już dłużej niż 3 lata w tej spółdzielni i przerabiali ten schemat.


O ile dobrze Cię rozumiem, to Adma po 3 latach będzie naprawiać wszystkie usterki/wady które wyjdą w tym czasie? Zdaję sobie sprawę, że budynek osiada, sąsiedzi się wprowadzają, wykańczają mieszkania, dodatkowo powstają wokoło nowe bloki, jeździ ciężki sprzęt, itp. więc mogą wychodzić pęknięcia. Chce tylko się dowiedzieć, czy napraw tych dokonuje Adma, w z zw. z gwarancją czy też ja sam we własnym zakresie.
Lokator14
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 25 wrz 2016, 13:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Duszek, Jaskobrot, Ted i 34 gości