[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Roman PCP » 20 gru 2017, 12:37

Piotr007 pisze:Kiepska sytuacja też w 23. Brak wind bo zimno, a zimno bo gazu nie ma. Kiedy będzie? Ktoś poczuwa się do odpowiedzialności? Jak zwykle nikt! Przyszli nabywcy, zastanówcie się dobrze gdzie kupujecie mieszkania!

Panie Piotr007 nie obrażając Pana ale pisze Pan straszne głupoty i brednie. W tamtym tygodniu miałem odbiór mieszkania i gaz na budynku jest. Teraz trzeba jechać do PGNIG podpisać umowę i umówić się na montaż gazomierza. A to że PGNIG każe czekać nie wiadomo ile na montaż to już inna sprawa.
Jeżeli chodzi o odbiory na budynkach 22 i 23 to już ruszyły pełną parą
Roman PCP
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 20 gru 2017, 12:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Piotr007 » 20 gru 2017, 12:51

Roman PCP pisze:Panie Piotr007 nie obrażając Pana ale pisze Pan straszne głupoty i brednie. W tamtym tygodniu miałem odbiór mieszkania i gaz na budynku jest. Teraz trzeba jechać do PGNIG podpisać umowę i umówić się na montaż gazomierza. A to że PGNIG każe czekać nie wiadomo ile na montaż to już inna sprawa.
Jeżeli chodzi o odbiory na budynkach 22 i 23 to już ruszyły pełną parą


Ależ Panie Romanie, proszę napisać które z moich słów jest nie prawdą? Jest Gaz do ogrzewania? Nie ma! Ja nie pisałem czyja to wina, bo mnie jako klienta to nie obchodzi.
O Odbiorach nie pisałem ani słowa, więc zastanawiam się dlaczego mi to Pan wypominał. Mam wrażenie, że nie umie Pan czytać ze zrozumieniem.
Piotr007
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 21 sie 2016, 19:50

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Roman PCP » 20 gru 2017, 13:41

Piotr007 pisze:
Roman PCP pisze:Panie Piotr007 nie obrażając Pana ale pisze Pan straszne głupoty i brednie. W tamtym tygodniu miałem odbiór mieszkania i gaz na budynku jest. Teraz trzeba jechać do PGNIG podpisać umowę i umówić się na montaż gazomierza. A to że PGNIG każe czekać nie wiadomo ile na montaż to już inna sprawa.
Jeżeli chodzi o odbiory na budynkach 22 i 23 to już ruszyły pełną parą


Ależ Panie Romanie, proszę napisać które z moich słów jest nie prawdą? Jest Gaz do ogrzewania? Nie ma! Ja nie pisałem czyja to wina, bo mnie jako klienta to nie obchodzi.
O Odbiorach nie pisałem ani słowa, więc zastanawiam się dlaczego mi to Pan wypominał. Mam wrażenie, że nie umie Pan czytać ze zrozumieniem.

Jeżeli chodzi o odbiory to odpisałem Panu Maciejowi który pod Pana postem pytał o odbiory. Co to tego co Pan pisze to uważam że wszystko co Pan napisał oprócz wind to głupoty. Po pierwsze czy Pan czytał umowę ze zrozumieniem i wie Pan co kupił? Dla przypomnienia kupił Pan mieszkanie w którym źródłem ciepła jest piec gazowy dwufunkcyjny. Aby takie cudowne urządzenie mogło działać potrzebne są dwie rzeczy prąd i gaz. W obu przypadkach w Pana interesie jest podpisać umowę o dostawę energii elektrycznej i gazowej. A następnie umówić się na uruchomienie kotła gazowego z serwisantem( wszystko tłumaczy Inspektor podczas odbioru mieszkania, daję nawet kartkę na której opisane jest krok po kroku co trzeba zrobić) Nikt za Pana tego nie zrobi ( chyba że Pan komuś da pełnomocnictwo i załatwi to za Pana np. Żona). Każdy kto miał z PGNIG doczynienia wie że to "państwo w państwie"i nie sposób uzyskać tam jakieś konkretne informacje . Pan jako klient powinien wiedzieć co należy zrobić po odbiorze mieszkania. Jak Pan będzie czekał aż ktoś za Pana tym wszystkim się zajmie to obawiam się że nigdy nie będzie Pan miał ciepła na mieszkaniu.
Roman PCP
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 20 gru 2017, 12:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 20 gru 2017, 13:49

No to znaleźli miejsce.. Ale na śmietniki to nijak mi to wygląda raczej jak "baniak" na piach
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Roman PCP » 20 gru 2017, 13:56

madlen pisze:No to znaleźli miejsce.. Ale na śmietniki to nijak mi to wygląda raczej jak "baniak" na piach

Co do miejsca posadowienia śmietników to się zgodzę mogli znaleźć lepsze miejsce. NIe wiem czy to są akurat tego producenta śmietniki ale z tego co mówili w spółdzielni to są podziemne pojemniki http://swiatpojemnikow.pl/produkt/pojem ... dziemne-2/
Roman PCP
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 20 gru 2017, 12:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: romek05 » 20 gru 2017, 14:24

sam odebrałem z małżonką przedwczoraj mieszkanie, nie było najmniejszych problemów z uzgodnieniem terminu odbioru. konkretnie umówiony termin i tak pozostał. Co do gazu i prądu - zaraz po odbiorze pojechałem we wskazane miejsca i załatwiłem. Windy wg informacji powinny działać jeszcze w tym tygodniu więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość 8-)
romek05
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 20 gru 2017, 14:17

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Zyrtec » 20 gru 2017, 19:00

Czy ktoś z Państwa orientuje się czy na terenie zaznaczonym czerwoną obwódką planowane są jakieś inwestycje? Wskazywać może na to poprowadzenie w przyszłości drogi którą można zobaczyć na wizualizacjach Admy oraz czerwone dojazdy kończące się w łysym polu.
Załączniki
1.jpg
1.jpg (268.24 KiB) Przeglądany 4927 razy
Zyrtec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 29 cze 2014, 16:13

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 20 gru 2017, 23:14

Zyrtec pisze:Czy ktoś z Państwa orientuje się czy na terenie zaznaczonym czerwoną obwódką planowane są jakieś inwestycje? Wskazywać może na to poprowadzenie w przyszłości drogi którą można zobaczyć na wizualizacjach Admy oraz czerwone dojazdy kończące się w łysym polu.


W tym miejscu planowana jest chyba połączenie Bł. Karoliny z ul. Dębicką (zaznaczyłem żółtymi kropkami) :

Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 22 gru 2017, 21:03

O takie coś zawisło w klatkach.
W sumie przydało by się ogrzewanie w zimie... ;)
Ten kto raz miał kontakt z nimi, to wie, że szybciej odzyskać można wrak samolotu z terenu obcego Państwa niż ich do czegoś zmusić.
Załączniki
IMG_2651 (1).jpg
IMG_2651 (1).jpg (79.88 KiB) Przeglądany 4687 razy
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Casio » 23 gru 2017, 14:46

Zyrtec pisze:Czy ktoś z Państwa orientuje się czy na terenie zaznaczonym czerwoną obwódką planowane są jakieś inwestycje? Wskazywać może na to poprowadzenie w przyszłości drogi którą można zobaczyć na wizualizacjach Admy oraz czerwone dojazdy kończące się w łysym polu.


W bliskiej odległości jest kopalnia gazu PGNiGu. Chyba jest jakąś odległość zagrożenia wybuchem, w której nie można stawiać zabudowań tylko infrastrukturę użyteczności publicznej np. drogi. Tak jest w przypadku gazociągów. Aby się upewnić można sięgnąć do ustawy. Wydaje mi się, tak jak kolega napisał, że raczej pójdzie tam droga.
Casio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 17 lis 2017, 20:13

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości