[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 29 mar 2017, 17:44

Pool81 pisze:W mieście życie wygląda troszkę inaczej niż poza miastem. Wiecie - bloki, galerie, asfalt etc.
Po piękne widoki to na majówkę w Bieszczady. Miasto ma być komfortowe i wygodne.
Galeria powstanie, zakres usług wzrośnie, cena m2 naszych mieszkań też.


Dobrze, że zjawiła się jakaś światła osoba i nam to wreszcie wytłumaczyła.
A my, imbecyle i malkontenci powinniśmy przecież być wdzięczni, że mieliśmy gdzie ulokować te nasze, marne ćwierć miliona...
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: lollollol » 29 mar 2017, 21:22

Witam, mam pytanie czym różnią się bloki z ADMY, że ceny są wyższe niż bezpośrednio w spółdzielni projektant?
lollollol
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 11 gru 2016, 22:36

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Santinel » 30 mar 2017, 5:48

JanzRzeszowa pisze:
Dobrze, że zjawiła się jakaś światła osoba i nam to wreszcie wytłumaczyła.
A my, imbecyle i malkontenci powinniśmy przecież być wdzięczni, że mieliśmy gdzie ulokować te nasze, marne ćwierć miliona...


Nie przewidzieć tego, że osiedle będzie dalej się rozwijać, tak jak to się dzieje od ponad 10 lat to trzeba być... Wiem, wiem pewnie spodziewałeś się, że skoro Ty kupiłeś mieszkanie to przestaną dalej budować, żeby Cię nie denerwować.

To jest miasto i niech budują. Przydało by się kilka sklepów jeszcze w pobliżu i na pewno jakiś klub fitness. Mam nadzieje, że w galerii to będzie.

Jak ktoś chce spokoju, to poza miastem za tą kasę spokojnie wybuduję dom w podobnej powierzchni, a nie kupuje w mieście i wiecznie narzeka. MALKONTENTOM STOP!
Santinel
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 14 maja 2016, 19:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 30 mar 2017, 7:13

Santinel pisze:
JanzRzeszowa pisze:
Dobrze, że zjawiła się jakaś światła osoba i nam to wreszcie wytłumaczyła.
A my, imbecyle i malkontenci powinniśmy przecież być wdzięczni, że mieliśmy gdzie ulokować te nasze, marne ćwierć miliona...


Nie przewidzieć tego, że osiedle będzie dalej się rozwijać, tak jak to się dzieje od ponad 10 lat to trzeba być... Wiem, wiem pewnie spodziewałeś się, że skoro Ty kupiłeś mieszkanie to przestaną dalej budować, żeby Cię nie denerwować.

To jest miasto i niech budują. Przydało by się kilka sklepów jeszcze w pobliżu i na pewno jakiś klub fitness. Mam nadzieje, że w galerii to będzie.

Jak ktoś chce spokoju, to poza miastem za tą kasę spokojnie wybuduję dom w podobnej powierzchni, a nie kupuje w mieście i wiecznie narzeka. MALKONTENTOM STOP!

Piszesz, ad personam, to ja także: robisz niezłe zdjęcia, ale, proszę poprzestań na tym, bo z wnioskowaniem metodą formalną masz spore problemy.
Jakbyś się trochę przyłożył, to byś zapewne nie pisał takich bzdur. Należysz, zapewne, do biwakujących w okolicach tronu Gospodarza i krytykujesz wszystkich tych, co nie wyznają zasady: "bo trzeba budować". Bez względu na sens i bylejakość architektoniczną, urbanistyczną czy estetyczną.
Ale proszę, wykaż się inwencją logiczną, bo na razie uprawiasz gimnazjalną erystykę. A więc:
- wykaż, gdzie pisałem, że miasto nie ma się budować?
- wykaż, gdzie napisałem, że To osiedle nie ma się rozrastać?
- wykaż, gdzie napisałem, że mam coś przeciwko zachowaniu tego co "dzieje się od 10 lat", jak to raczyłeś nazwać (a propos-dzieje się od co najmniej 15 lat dla Twojej wiadomości i było to pewne continuum)?
Czekam...

I jeszcze jedno, bo mi się już nie chce powtarzać (pisałem to wielokrotnie, także na tym forum) - jeżeli partoli się ostatnie osiedle w sensie architektoniczno-etetycznym, to ja mówię: nie! Czy Ci się to podoba i tzw. "większości" dyletantów, czy też nie podoba. Kropka.

PS. Słowa- malkontent, użyłem przewrotnie, ironicznie, jednak Ty tego nie zauważyłeś.
Także: Precz z malkontentami malkontentów...!
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Santinel » 30 mar 2017, 8:37

Panie JanzRzeszowa, dlaczego nie sprzedaż mieszkania jak Ci się tyle rzeczy nie podoba? Wystarczy chcieć... Ale jak się nie chce to lepiej narzekać? Od twojego narzekania się coś zmieni? Może nie potrzebnie takie osobiste wycieczki robię, masz rację. Jednak takie narzekanie tak mnie wkurza, że nie wytrzymałem. Temat kończę, to twoja sprawa co robisz. Może tylko nie warto takk się tu cały czas żalić. Może ogranicz się do jednego w miesiącu zbiorowego wylewania żali...
Santinel
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 14 maja 2016, 19:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 30 mar 2017, 9:07

Santinel pisze:Panie JanzRzeszowa, dlaczego nie sprzedaż mieszkania jak Ci się tyle rzeczy nie podoba? Wystarczy chcieć... Ale jak się nie chce to lepiej narzekać? Od twojego narzekania się coś zmieni? Może nie potrzebnie takie osobiste wycieczki robię, masz rację. Jednak takie narzekanie tak mnie wkurza, że nie wytrzymałem. Temat kończę, to twoja sprawa co robisz. Może tylko nie warto takk się tu cały czas żalić. Może ogranicz się do jednego w miesiącu zbiorowego wylewania żali...


Tak jak myślałem, żadnego uzasadnienia w sprawach dot. "Projektanta". Bo go być nie może. Brak odróżniania znaczeniowego wyrażenia żalić się od np.: uzasadniać merytorycznie robienie z ludzi idiotów przez rzeszowskich decydentów, to już jest ignorancja w Twojej strony.

A tak, ku zaspokojeniu Twojej ciekawości Santinel, wieżowce nie budują się na razie przed moimi oknami bo zapewne zacznie się to w lecie, ale i tak decyzja już zapadła.

A propos - żalenia się i narzekania, które to zarzucasz innym dot. wątku o " Projektancie". Czy to nie są Twoje słowa?

"U mnie w bloku ludzie (młodzi, zdrowi) nawet nie schodzą, lecz zjeżdżają jedno piętro. To wielka ściema, że ktoś deklaruje, że nie będzie tego robił.
To tak jak bym ja nie płacił na oświetlenie bo zadeklaruję, że będę sobie świecił komórką" (żal i narzekanie)

"(...)Niestety, pełno chamów, śmiecących, parkujących na drodze, wyprowadzających psy, które obsikują blok bo ich tępi właściciele myślą, że to perfumy, które wyparują za 5 min" (żal i narzekanie)

"Tępo prac Admy wydaje mi się za szybkie, a tempo prac Arkady bardzo wolne. Rzeczywiście ta różnica jest zastanawiająca, ale nie nikt nic nie wie i nikt nie powie, więc nie warto się tym zajmować. Z mojego doświadczenia wynika, że realnie można z tego stanu zakończyć budowę na wrzesień/październik, ale na tej budowie chyba jest jakieś inne tempo." (żal i narzekanie)

"Na parterach robią instalacje elektryczną w mieszkaniach. Termin oddania bloku za 21 miesięcy. Aż się wierzyć nie chce, że tak długo. Chyba jakaś przerwa w pracach musi jednak nastąpić. (żal i narzekanie)

"Wkurzające jest to, że oni mogą wszystko, a my nic i najbardziej wkurza ten brak informacji. My jesteśmy wszystko zmuszeni płacić w określanym harmonogramie, a oni zero obowiązków. Ale przecież kto nam każe u nich kupować..." (żal i narzekanie)

dalej nie chce mi się grzebać, bo i nie ma w czym..., ale wynika z powyższego, że na brak osobniczego malkontenctwa raczej nie możesz narzekać..., a to sprawy dot. tylko "Projektanta".
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 30 mar 2017, 9:16

Santinel pisze:Panie JanzRzeszowa, dlaczego nie sprzedaż mieszkania jak Ci się tyle rzeczy nie podoba? Wystarczy chcieć... Ale jak się nie chce to lepiej narzekać? Od twojego narzekania się coś zmieni? Może nie potrzebnie takie osobiste wycieczki robię, masz rację. Jednak takie narzekanie tak mnie wkurza, że nie wytrzymałem. Temat kończę, to twoja sprawa co robisz. Może tylko nie warto takk się tu cały czas żalić. Może ogranicz się do jednego w miesiącu zbiorowego wylewania żali...

Dodam i swoje zdanie jeśli można. Wydaje mi się, że zarówno Janowi z Rzeszowa, jak i mnie i pewnie innym przeszkadza to, że w momencie, gdy kupiliśmy mieszkania była inna rozmowa, przynajmniej w moim wypadku, wybraliśmy takie konkretne mieszkanie, dopłaciliśmy więcej, by mieć lepiej, a okazało się, że deweloper zmienił plan, to samo ludzie na ul, Żmigrodzkiej, kupili mieszkania, ale nikt im nie powiedział, że tam będą budynki 8p., sądzę, że jakby to były bloki 4p. to by nie protestowali. Tutaj chodzi po prostu o uczciwość, ktoś mi obiecał, że będzie tak to wyglądać, a jest inaczej, nie przeszkadza mi, że ta galeria będzie, bo pewnie się przyda, ale wg planów miała wyglądać inaczej. A tego nikt nikomu nie powiedział, sprzedały się mieszkania to wtedy nagle pojawiła się nowa galeria (teraz już wiem, dlaczego galeria nie budowała się równo z budynkami).
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: BartekA » 30 mar 2017, 9:40

bartek86 pisze:I właśnie o tym pisałem ..... czujemy się razem z żoną oszukani. Mieliśmy mieszkanie narożne w B2, zmieniliśmy na narożne w B3, deweloper zachwalał, że znakomity wybór, że piękne widoki, że galerii w ogóle nie będzie widać, bo będzie się kończyć równo z początkiem budynku B3. Dopłaciliśmy do tego 20.000zł i mamy to samo :) na razie nie będę tego więcej komentować, wpierdzieliliśmy 250.000zł, a deweloper uznał, że może wszystko zmienić i zrobił jak mu wygodnie. Gdybyśmy wcześniej wiedzieli, że tak będzie to zapewne nie kupilibyśmy tego mieszkania, bo w podobnych cenach było ich sporo, może nawet w lepszych lokalizacjach. Zaraz się okaże, że z przodu naprzeciw pętli gdzie ma być strefa rekreacyjna deweloper wybuduje kolejny blok i wtedy dopiero będzie pięknie. Wstrzymam się z dalszą opinią na temat tej inwestycji, gdyż jeszcze trwa, mam nadzieje, że nie będziemy już zaskoczeni bardziej.


Czujemy się podobnie. Z jednej strony oczywiście należało się spodziewać, że nowe bloki powstaną, aczkolwiek my słyszeliśmy że w kierunku zachodnim od Żmigrodzkiej ma powstać tylko niska zabudowa, dlatego jak dowiedzieliśmy się, że przed naszym blokiem Żmigrodzka 9 powstaną 8-piętrowce byliśmy dość zaskoczeni (delikatnie mówiąc), które jak ktoś już pisał, zasłonią nawet Słońce, Ale cóż... :)
BartekA
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 03 gru 2015, 13:33

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: maniek1 » 30 mar 2017, 9:53

bartek86 pisze: w momencie, gdy kupiliśmy mieszkania była inna rozmowa, przynajmniej w moim wypadku, wybraliśmy takie konkretne mieszkanie, dopłaciliśmy więcej, by mieć lepiej, a okazało się, że deweloper zmienił plan, to samo ludzie na ul, Żmigrodzkiej, kupili mieszkania, ale nikt im nie powiedział, że tam będą budynki 8p., sądzę, że jakby to były bloki 4p. to by nie protestowali. Tutaj chodzi po prostu o uczciwość, ktoś mi obiecał, że będzie tak to wyglądać, a jest inaczej, nie przeszkadza mi, że ta galeria będzie, bo pewnie się przyda, ale wg planów miała wyglądać inaczej. A tego nikt nikomu nie powiedział, sprzedały się mieszkania to wtedy nagle pojawiła się nowa galeria (teraz już wiem, dlaczego galeria nie budowała się równo z budynkami).

I to jest najlepsze podsumowanie tej burzliwej dyskusji. Nawiązując do adma development/projektant i spolka,jakies dwa lata temu byla wizja w projektancie o kontunuacji osiedla dalej na zachod od żmigrodzkiej (standardowo projektant ładuje od 4-6 kondygnacji,czasami tylko troszeczke ciaśniej),ale ni hu...hu...nie moge sobie wyobrazic ze w dwa/trzy lata jakas firma nabyla kilka hektarow ziemi,zrobila projekty/pozwolenia....i o tym wlasnie jest ta bajka. Piecio pietrowy blok przy zmigrodzkiej bedzie.lekko powyzej polowy nowiutkiego bloku admy . I dlatego mam nadzieje ze rynek mieszkaniowy sie w.koncu nasyci i wszystkich ich trafi szlak
maniek1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 16 lis 2015, 10:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: brumar » 30 mar 2017, 10:33

maniek1 pisze:
bartek86 pisze: w momencie, gdy kupiliśmy mieszkania była inna rozmowa, przynajmniej w moim wypadku, wybraliśmy takie konkretne mieszkanie, dopłaciliśmy więcej, by mieć lepiej, a okazało się, że deweloper zmienił plan, to samo ludzie na ul, Żmigrodzkiej, kupili mieszkania, ale nikt im nie powiedział, że tam będą budynki 8p., sądzę, że jakby to były bloki 4p. to by nie protestowali. Tutaj chodzi po prostu o uczciwość, ktoś mi obiecał, że będzie tak to wyglądać, a jest inaczej, nie przeszkadza mi, że ta galeria będzie, bo pewnie się przyda, ale wg planów miała wyglądać inaczej. A tego nikt nikomu nie powiedział, sprzedały się mieszkania to wtedy nagle pojawiła się nowa galeria (teraz już wiem, dlaczego galeria nie budowała się równo z budynkami).

I to jest najlepsze podsumowanie tej burzliwej dyskusji. Nawiązując do adma development/projektant i spolka,jakies dwa lata temu byla wizja w projektancie o kontunuacji osiedla dalej na zachod od żmigrodzkiej (standardowo projektant ładuje od 4-6 kondygnacji,czasami tylko troszeczke ciaśniej),ale ni hu...hu...nie moge sobie wyobrazic ze w dwa/trzy lata jakas firma nabyla kilka hektarow ziemi,zrobila projekty/pozwolenia....i o tym wlasnie jest ta bajka. Piecio pietrowy blok przy zmigrodzkiej bedzie.lekko powyzej polowy nowiutkiego bloku admy . I dlatego mam nadzieje ze rynek mieszkaniowy sie w.koncu nasyci i wszystkich ich trafi szlak

Dziękuję Sąsiedzie za bardzo, bardzo, bardzo, bardzo delikatne podsumowanie całości tematu.
Jestem zszokowany, że można w takich pięknych słowach określić to *******.
brumar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 01 gru 2015, 23:29

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 145 gości