[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dominik94m » 11 sie 2018, 8:13

w lutym gdy rezerwowałem mieszkanie to była mowa o 25 tys za miejsce postojowe.
dominik94m
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 07 mar 2018, 11:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mika0303 » 11 sie 2018, 12:00

Czy ktod ma info do kiedy na osiedlu proj.nie bedzie prądu ??
mika0303
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 11 sie 2018, 11:56

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kris90 » 15 sie 2018, 20:23

Wczoraj dostałem list ze spółdzielni o wpłatę 30 % wartości mieszkania w dwóch ratach - jedna do końca września, druga do końca października. Blok nr 43 :)
Kris90
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 12 maja 2018, 22:10

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: scorpo33 » 16 sie 2018, 13:02

Witam
Drodzy sąsiedzi z ul. Korczyńskiej czy wideodomofon Commax programuje sie samemu czy wzywa kogoś ze spółdzielni? Byłem u nich ale osoba odpowiedzialna jest na urlopie.
scorpo33
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 29 gru 2016, 12:35

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: headspace » 18 sie 2018, 8:10

Witam Państwa serdecznie

Jestem nowy w kupnie mieszkania i troche sie nie orientuje. Kiedy bloki 40-43 będą oddane pod klucz ? ta inswestycja ma sie lepiej co do budowanej przez adma na zmigrodzkiego oraz apk na Blogoslawionej Karoliny ? Proszę o pomoc
headspace
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 18 sie 2018, 8:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kris90 » 18 sie 2018, 15:38

Dalej nie podają konkretnych cen za miejsce postojowe w garażu podziemnym. Załatwiając kredyt w banku pasowałoby wiedzieć całkowity koszt mieszkanie+miejsce postojowe, a tak dalej nic nie wiadomo. Słyszał już ktoś o kwotach albo kiedy będzie wiadomo o kosztach?
Kris90
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 12 maja 2018, 22:10

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: slawekp » 19 sie 2018, 8:28

Przed kupnem mieszkania koszt miejsca naszym przypadku wynosił 25000zl ale magicznym trafem za jakis czas (chyba w styczniu) dzwonili z SM z propozycją kupna miejsca za 17000zl. Ot, taka promocyja -8000zl :D

Macie może jakieś informacje na temat zadania A-11(bloki 15-18)? Byłem wczoraj zobaczyć plac budowy i panowie kładli płytki na zewnętrznej stronie klatek wejściowych. Ktoś moze dostał juz pisma z terminem oddania?
slawekp
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 17 lut 2018, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Annaa » 22 sie 2018, 7:56

Byłam wczoraj u kierownika, bloki numer 16,17,18 przewidywany termin oddania październik. Blok 15 - Listopad. Byłam w bloku 15, szczerze wątpię że listopad to realny termin...
Tynków w mieszkaniach parteru nie widać, I piętro podobnie. ( dodatkowo nie było na budowie ekipy tynkarskiej)
Wyższe piętra otynkowane mieszkania, bez wylewek (żadnego przygotowania pod podłogówkę) - najprawdopodobniej nie ma ekip.
Zrobiona elektryka i instalacje wyprowadzone.
Klatki schodowe nie otynkowane, bez wylewek i płytek, jedynie wstawione windy.
Ogólnie podchodzę do terminu który podał kierownik z dużą rezerwą- jeśli chodzi o 15. Pracy jest bardzo dużo- a było widać tylko jedną ekipe na budowie. Według mnie listopad- mało realny, o ile samo wykonanie na listopad możliwe ( jeśli są dostępne ekipy) to dodatkowe załatwienia papierologi odsuną dodatkowo termin oddania.... :|
Annaa
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 22 sie 2018, 7:38

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: argaska » 22 sie 2018, 15:15

Annaa pisze:Byłam wczoraj u kierownika, bloki numer 16,17,18 przewidywany termin oddania październik. Blok 15 - Listopad. Byłam w bloku 15, szczerze wątpię że listopad to realny termin...
Tynków w mieszkaniach parteru nie widać, I piętro podobnie. ( dodatkowo nie było na budowie ekipy tynkarskiej)
Wyższe piętra otynkowane mieszkania, bez wylewek (żadnego przygotowania pod podłogówkę) - najprawdopodobniej nie ma ekip.
Zrobiona elektryka i instalacje wyprowadzone.
Klatki schodowe nie otynkowane, bez wylewek i płytek, jedynie wstawione windy.
Ogólnie podchodzę do terminu który podał kierownik z dużą rezerwą- jeśli chodzi o 15. Pracy jest bardzo dużo- a było widać tylko jedną ekipe na budowie. Według mnie listopad- mało realny, o ile samo wykonanie na listopad możliwe ( jeśli są dostępne ekipy) to dodatkowe załatwienia papierologi odsuną dodatkowo termin oddania.... :|


No to mnie załamałaś z tym listopadem:( i człowiek nie wie czy umawiać się z ekipą wykończeniową czy nie porażka :(
argaska
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 12 kwie 2018, 13:17

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toczi » 23 sie 2018, 12:20

Zakładał ktoś lub planuje zakładać klimatyzacje w mieszkaniu? Bo czytając wymogi jak klimatyzacja ma być zamontowana to się odechciewa.
Toczi
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 52
Na forum od: 08 lip 2018, 8:07

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości