[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: keram » 06 lis 2017, 16:04

madlen pisze:kierownik budowy również taki termin mi podał jako oddanie mieszkania luty - marzec. nie sądzę żeby do czerwca czekali z oddaniem po zakończeniu prac bo czas to pieniądz ;-)


oby tak było :)
keram
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 16 cze 2016, 13:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Vube » 07 lis 2017, 0:57

jareksen pisze:Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Planuję w najbliższym czasie kupić mieszkanie w jednej z inwestycji od 15 do 18.
Mam kilka pytań mieszkańców, którzy już są właścicielami mieszkań.

1. Chcąc zrezygnować z białego montażu na jaką kwotę można liczyć? Chciałbym zostawić tylko parapety, grzejniki i drzwi zewnętrzne. Mieszkanie będzie 4 pokojowe.
2. Czy ściany nadają się do malowania od razu czy jednak trzeba kłaść na nie gładź?


1. Troche ponad 2k PLN.
2. Nie. Miałem plan zostawiać tynki, po przetarciu papierem sciernym i 5ciu warstwach farby... zamówiłem ekipe od gładzi.
Vube
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 17 mar 2016, 7:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: maniek1 » 07 lis 2017, 8:53

Vube pisze:
jareksen pisze:Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Planuję w najbliższym czasie kupić mieszkanie w jednej z inwestycji od 15 do 18.
Mam kilka pytań mieszkańców, którzy już są właścicielami mieszkań.

1. Chcąc zrezygnować z białego montażu na jaką kwotę można liczyć? Chciałbym zostawić tylko parapety, grzejniki i drzwi zewnętrzne. Mieszkanie będzie 4 pokojowe.
2. Czy ściany nadają się do malowania od razu czy jednak trzeba kłaść na nie gładź?


1. Troche ponad 2k PLN.
2. Nie. Miałem plan zostawiać tynki, po przetarciu papierem sciernym i 5ciu warstwach farby... zamówiłem ekipe od gładzi.

U mnie akurat po przetarciu papierem i pomalowaniu jest OK, kwestia gustu czy bardzo będą Cie drażnic jakoes drobne ryski. Ogólnie u mnie najgorzej zrobiona byla łazienka i wc, z tym ze tam prawie full płytki,wiec zrobiłem gładzie tylko na suficie. Polecam zagadać z kierownikiem o namiar na ekipę ktora bedzie robiła tynki,lekkie "dofinansowanie" powinno ich zmotywować do lepszej jakosci a Tobie pozwoli to zaoszczędzić na gładziach
maniek1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 16 lis 2015, 10:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sherloo » 07 lis 2017, 14:56

Czy wie ktoś może na kiedy planowane jest oddanie budynku nr 29? Czy etap G11 zaczął się wcześniej niż F11? Postępy prac są na podobnym etapie w przypadku tych 2 etapów? :)
sherloo
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 26 kwie 2016, 7:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kuba85 » 08 lis 2017, 21:55

Witam
proszę o informację jaki jest planowany termin oddania inwestycji F11 (bud. 25-26)? I jak w spółdzielni wygląda harmonogram wpłat? Czy w przypadku poprzednich bloków były jakieś opóźnienia z oddaniem mieszkań?
Kuba85
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 08 lis 2017, 14:43

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pma » 09 lis 2017, 9:20

Kuba85 pisze:Witam
proszę o informację jaki jest planowany termin oddania inwestycji F11 (bud. 25-26)?

Na tablicy informacyjnej na budowie jest wrzesień 2019. Jak nie będzie ciężkich zim, to pewnie skończą wcześniej.

Kuba85 pisze:I jak w spółdzielni wygląda harmonogram wpłat?

Na początek należy wplacić 30% wartości, a resztę dzielą na 6, lub 7 rat.
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kuba85 » 09 lis 2017, 13:08

Dzięki, a ostatnia rata na jaki okres mniej więcej przypada?
Kuba85
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 08 lis 2017, 14:43

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pma » 09 lis 2017, 19:33

Ostatnia przypada jakoś na czerwiec lub lipiec 2019.

Zapomniałem dodać, że na początku jeszcze do tych 30% trzeba zapłacić opłatę ewidencyjną w wysokości 500zł. Tak się zastanawiam, co obejmuje ta opłata ewidencyjna, może ktoś wie?

btw: dawniej zdaje się pobierali jeszcze 200zł za wpis jako członka spółdzielni, ale niedawno zmieniło się prawo i tego chyba już nie ma.
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: julkow7 » 13 lis 2017, 12:00

witam, czy ktoś posiada rysunek dokładnie zwymiarowanego mieszkanie z budynku 22 lub 23 o metrażu 67,76m2? z góry dziękuję!
julkow7
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 04 maja 2017, 19:01

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anncha@vp.pl » 13 lis 2017, 18:18

Krążą słuchy, że bloki 20 i 21 mogą być oddane już w marcu :) pismo do spółdzielni już poszło z propozycją takiej daty oddania, jeśli wyrobią się na czas z oddaniem grudniowych blokow 22 i 23. Szasne na oddanie pozostałych dwóch bloków w marcu mocno wzrosną :)
anncha@vp.pl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 07 maja 2017, 9:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron