[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krecik070200 » 13 wrz 2017, 14:33

"Dostało". Ale to wciąż tereny prywatne.
Ale przejdź z siecią c.o. po prywatnych terenach.
Na sieci nie działa ZRiD jak na drogę gdzie projektuje się jak się chce, po prywatnych i potem wykupuje tereny.
Krecik070200
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 13 wrz 2017, 8:57

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ankawro » 13 wrz 2017, 19:20

Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś z mieszkańców przy Odrzykońskiej 7 ile kosztowało miejsce w garażu podziemnym? Bo wydaje mi się ze cena która usłyszałam wczoraj w SM - 25 tys- jest dużo wyższa niż wtedy kiedy sprzedawano mieszkania.
ankawro
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 21 sty 2016, 18:01

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anncha@vp.pl » 15 wrz 2017, 9:50

ankawro pisze:Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś z mieszkańców przy Odrzykońskiej 7 ile kosztowało miejsce w garażu podziemnym? Bo wydaje mi się ze cena która usłyszałam wczoraj w SM - 25 tys- jest dużo wyższa niż wtedy kiedy sprzedawano mieszkania.


w bloku numer 20 ceny miejsc postojowych zalezały od metrażu danego miejsca. jesli najtansze miejsca sa juz wyprzedane to bardzo mozliwe, ze cena 25 jest wlasnie za najwieksze miejsce parkingowe.
anncha@vp.pl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 07 maja 2017, 9:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 15 wrz 2017, 9:56

Czy ktoś wie więcej o dokładniejszym terminie oddania bloków nr 22 oraz 23? Czy będzie to początek grudnia czy dzień przed sylwestrem? ;)
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Santinel » 28 wrz 2017, 15:23

Tempo prac przy budynku nr. 22 oraz 23 jest spore. Wszystko wygląda na to, że w grudniu będzie przekazanie kluczy. Mam nadzieje, że 1 grudnia a nie 31 grudnia ;)
Santinel
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 14 maja 2016, 19:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 03 paź 2017, 21:12

Bardzo proszę wszystkich właścicieli mieszkań z bloku nr. 22 lub 23, którzy odwiedzili ostatnio swoje mieszkania o kontakt w prywatnej wiadomości na forum.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pepino » 06 paź 2017, 19:34

orientujecie się jak wygląda formalna kwestia zakończenia budowy vs indywidualny odbiór mieszkania?
konkretnie mam na myśli temat, jakimi dokumentami powinien dysponować developer: odbiór budynku przez nadzór budowlany, dopuszczenie do użytkowania etc... by móc formalnie przystąpić do wydania lokalu nabywcy. Na logikę powinien być komplet papierów, ale przykład z drogą przy Żmigrodzkiej pokazuje, że logika i przepisy, nie zawsze idą w parze ;)

o ile w SM temat był płynny i papiery były kończone jak ludzie wykańczali/ mieszkali, to można było mieć zaufanie, że SM tematy domknie i zakończy.

W przypadku developera, który ma "problemy" z komunikacją i dotrzymywaniem terminów z aktu notarialnego, to zaufanie jest zdecydowanie ograniczone.

Edit

Efekt skorzystania z wyszukiwarki :D
https://www.nieruchomosci.com.pl/artykuly/odbior_mieszkania_od_dewelopera,193.html?page=2
http://budownictwo-nieruchomosci.pl/umowa-deweloperska-sprzedaz-lokalu-decyzja-pozwoleniu-uzytkowanie-budynku/
Ostatnio zmieniony 09 paź 2017, 19:29 przez pepino, łącznie zmieniany 1 raz
pepino
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 23 maja 2016, 20:26

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pma » 09 paź 2017, 18:27

Kupujemy z żoną mieszkanie i dostaliśmy wezwanie do zapłaty "opłaty ewidencyjnej i opłaty na fundusz samorządowy" w wysokości 500zł. Dziwne dla mnie jest to, że żona musi wpłacić 500zł i ja również muszę wpłacić 500zł. Orientuje się ktoś, dlaczego to tak wygląda i czy to powinno w ogóle tak wyglądać, skoro to jedno i to samo mieszkanie?
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 10 paź 2017, 4:31

To dlatego, że jesteście obydwoje członkami spółdzielni, a ta opłata jest od członka. A ciekawe, czy możliwe jest aby tylko jeden współwłaściciel był członkiem spółdzielni, wtedy byście zaoszczędzili?
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 267
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 10 paź 2017, 7:46

Jest możliwe.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości