[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Vube » 01 cze 2018, 13:21

Pan_Piotr pisze:
Powtórzę raz jeszcze, że kosze według zagospodarowania terenu powinny być w tym małym budynku przy wjeździe do garażu w budynku nr. 3 przy ulicy Źmigrodzkiej.


Po pierwsze o czym mowa? Bo zaczął się temat od kontenerów na śmieci po wykańczaniu mieszkań, a teraz mowa o zwykłych koszach na śmieci? To są dwa odrębne tematy.

Jeśli mowa o kontenerach to te, wedle informacji są na ulicy Iwonickiej. Dlaczego nie bliżej? Nie wiem, może spółdzielnia oszczędza.

Ale jeśli pytanie jest odnośnie zwykłego śmietnika to będzie on w tym małym budynku ale to chwile trwa. Na Korczyńskiej (przy "starszych" blokach) też nie było płynnego przejscia z kontenerów na śmietnik. Ale jest to sytuacja przejsciowa.
Vube
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 17 mar 2016, 7:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 01 cze 2018, 13:40

Vube pisze:
Po pierwsze o czym mowa? Bo zaczął się temat od kontenerów na śmieci po wykańczaniu mieszkań, a teraz mowa o zwykłych koszach na śmieci? To są dwa odrębne tematy.


Nie wiem czego tu nie rozumieć. Temat kontenerów i koszy jest powiązany. Był kontener, więc tam wyrzucano śmieci. Pojawiło się ogłoszenie, że kontenera już nie będzie i od dziś trzeba korzystać z koszy przy ulicy Iwonickiej. Najbliższe kosze na ulicy Iwonickiej są przy bloku 50+. Jest to trochę daleko i było dla mnie nie zrozumiałe, że zabrano kontener a jednocześnie nie przygotowano standardowych koszy.

Dziś wrócił kontener przed bloki 1,3. Miało już nie być... CUD! ;) Cieszę się, i dziękuje bo "ludzie" oczywiście zaczęli już wyrzucać śmieci przed blok obok małego kosza.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Santinel » 04 cze 2018, 8:48

Czy wiecie czy coś poważnego wydarzyło się na budowie bloku nr 30? W środę wieczorem był wypadek. Policja do późnych godzin się tam kręciła. Dziś widzę, że prace wstrzymane, a na bloku obok jak nigdy wszyscy w kaskach i uprzężach.
Santinel
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 14 maja 2016, 19:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 04 cze 2018, 10:25

A propos- kontenerów i śmietników, to uwaga natury ogólnej: nie łatwiej zadzwonić do SMP i dopytać, tylko bić pianę? Od tego są urządnicy, którym płacimy aby załatwiać te sprawy.
Oprócz tego, jeśli płacimy (a płacimy) w "czynszu" za śmieci, to SMP nie robi łaski tylko musi zapewnić śmietniki. Dla bloku nr 1 i 3 to ten mały domek pomiędzy i nawet nie byłem świadomy że nie "działa", bo były kontenery.
Co do kontenerów, to są stawiane na określony czas i powinny tam być wyrzucane tylko budowlane śmiecie, do czego ja także się nie stosowałem jak i inni.
I następna sprawa, bloki 1 i 3 nie są oddane, co zresztą łatwo zauważyć bo nawet w środku nie są wykończone. Także, teoretycznie, kontenery powinny stać bo nadal trwa budowa..., pytanie tylko kto za to płaci? Czy SMP czy wykonawca. To warto sprawdzić także w SMP.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 04 cze 2018, 10:29

Santinel pisze:Czy wiecie czy coś poważnego wydarzyło się na budowie bloku nr 30? W środę wieczorem był wypadek. Policja do późnych godzin się tam kręciła. Dziś widzę, że prace wstrzymane, a na bloku obok jak nigdy wszyscy w kaskach i uprzężach.

W piątek i sobotę widziałem, że budowa była otwarta i byli pracownicy. Być może to tylko transporty...
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Santinel » 04 cze 2018, 12:58

--// ciach //--

W środę Pogotowie zabrało jednego z pracowników. Leżał na tarasie. Widać jeszcze przerwane prowizoryczne barierki na ostatniej najwyższej kondygnacji.
Santinel
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 14 maja 2016, 19:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anncha@vp.pl » 05 cze 2018, 22:37

Drodzy sąsiedzi, a mianowicie WŁAŚCICIELE TARASÓW,
chodząc po osiedlu widzę Wasze świetne "ścianki"/podwyższenia z desek na tarasach. Bardzo zastanawia mnie jak je przymocowaliście do tych barierek?

Będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie zdjęcia i wskazówki.

Pozdrawiam serdecznie nowych sąsiadów i z góry dziękuje :)
anncha@vp.pl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 07 maja 2017, 9:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Stabilizator » 05 cze 2018, 23:37

anncha@vp.pl pisze:Drodzy sąsiedzi, a mianowicie WŁAŚCICIELE TARASÓW,
chodząc po osiedlu widzę Wasze świetne "ścianki"/podwyższenia z desek na tarasach. Bardzo zastanawia mnie jak je przymocowaliście do tych barierek?

Będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie zdjęcia i wskazówki.

Pozdrawiam serdecznie nowych sąsiadów i z góry dziękuje :)

Rowniez bylbym wdzieczny za jakas praktyczna pomoc w zwiazku z ogrodzeniem tarasu :)
Stabilizator
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 08 lut 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 06 cze 2018, 7:14

Stabilizator pisze:
anncha@vp.pl pisze:Drodzy sąsiedzi, a mianowicie WŁAŚCICIELE TARASÓW,
chodząc po osiedlu widzę Wasze świetne "ścianki"/podwyższenia z desek na tarasach. Bardzo zastanawia mnie jak je przymocowaliście do tych barierek?

Będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie zdjęcia i wskazówki.

Pozdrawiam serdecznie nowych sąsiadów i z góry dziękuje :)

Rowniez bylbym wdzieczny za jakas praktyczna pomoc w zwiazku z ogrodzeniem tarasu :)


To po co kupowaliście mieszkania z tymi tarasami jak teraz chcecie zmieniać architekturę bloków??
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowy lokator26 » 06 cze 2018, 9:44

MaciekContii pisze:
Stabilizator pisze:
anncha@vp.pl pisze:Drodzy sąsiedzi, a mianowicie WŁAŚCICIELE TARASÓW,
chodząc po osiedlu widzę Wasze świetne "ścianki"/podwyższenia z desek na tarasach. Bardzo zastanawia mnie jak je przymocowaliście do tych barierek?

Będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie zdjęcia i wskazówki.

Pozdrawiam serdecznie nowych sąsiadów i z góry dziękuje :)

Rowniez bylbym wdzieczny za jakas praktyczna pomoc w zwiazku z ogrodzeniem tarasu :)


To po co kupowaliście mieszkania z tymi tarasami jak teraz chcecie zmieniać architekturę bloków??



Może po to aby móc z nich swobodnie korzystać!
Nowy lokator26
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 01 mar 2018, 23:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości