[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 20 lis 2018, 14:01

No też mi coś nie pasuje z tą strefą ruchu,ale już nie dopytywałam bo to była szybka rozmowa na FB.
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 20 lis 2018, 14:08

Strefa ruchu czy strefa zamieszkania w pewien sposób regulują w świetle PoRD sposób zachowań drogowych (zakładając, że są prawidłowo przez zarządcę oznaczone), jednak tak jak pisałem nic o waletach w parkingu podziemnym tam niema. Niestety.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Vube » 20 lis 2018, 20:34

MaciekContii pisze:
Vube pisze:ja na Brzozowskiej walczyłem z jednym autem stającym na pasie ruchu i zakazie parkowania. Karne k.. nie pomagały, za to dwa telefony do Straży Miejskiej jak najbardziej, także polecam.


Brązowy suv chyba nissana?

nie, bezowy Renault Scenic, i jeszcze momentami jakies BMW
Vube
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 17 mar 2016, 7:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: headspace » 21 lis 2018, 21:17

dostał ktoś umowe na zadanie H w którym była wplata wlasna do konca pazdziernika ?
headspace
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Na forum od: 18 sie 2018, 8:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 21 lis 2018, 22:03

Przyglądam się dyskusji i się pogubiłem .... ktoś rzucił hasłem "problem parkowanie garaż" i nagle opisujecie sztuczne problemy. Nie ma takiego problemu nigdzie jeśli chodzi o parkowanie w garażu podziemnym. Jeśli ktoś ci zaparkuje to zrobi to 1 raz bo sprawdzi - może wolne, jak dasz mu kartkę to nie zrobi tak 2 raz, jak oddaje deweloper nowe bloki to czasami można próbować parkować w tym garażu, bo może większość miejsc pustych, albo sprzedane, a nie zamieszkane. Ktoś coś zasłyszał, miał 1 przypadek, a na forum zostało to rozdmuchane jakby to był codzienny problem. Nie słyszałem o takich kłopotach nigdzie, a jeśli ktoś komuś zajął miejsce to pewnie po otrzymaniu karteczki wiedział już żeby nie zajmować, rozdmuchany nieistniejący problem. Co do parkowania pod blokami to ok ;) można napisać książkę, ale to dwie różne sprawy.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 22 lis 2018, 16:16

bartek86 pisze:Przyglądam się dyskusji i się pogubiłem .... ktoś rzucił hasłem "problem parkowanie garaż" i nagle opisujecie sztuczne problemy.


Brałam udział w dyskusji,więc się wypowiem. ;)
Zakładaliśmy hipotetycznie co by było gdyby...
To,że nie ma problemu na osiedlu z tego typu zajmowaniem miejsc parkingowych,nie oznacza,że kiedyś do tego nie dojdzie.Wtedy będzie wiadomo co w takim przypadku robić.A nie od dziś wiadomo,że nieznajomość prawa szkodzi.

Poza tym gdzie jest napisane,że na forum można pisać tylko o problemach już istniejących?
Napisałeś że się pogubiłeś przyglądając się dyskusji,że piszemy o sztucznym rozdmuchanym problemie...no tak jednym słowem jesteśmy idiotami i piszemy o głupotach.Tak to odebrałam.

Może zaproponuj jakiś ''ambitniejszy'' temat,to w miarę poziomu chętnie dołączymy 8-)
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 22 lis 2018, 18:00

Nikogo nie obrazilem i nie miałem takiego zamiaru. Jeśli czujesz się urażona to przepraszam :) oczywiście forum jest na każdy temat, nikt nic nie zabrania. Z mojej strony dziwne było czytać o czymś czego faktycznie nie ma, tyle mojej historii. Raz jeszcze więc przepraszam.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pma » 22 lis 2018, 18:25

E tam, luz, bartek86 nie chciał nikogo obrazić :)
Ma ktoś może fotki jak idzie budowa Solińskiej lub coś z inwestycji F (szczególnie blok 26)? :)
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 22 lis 2018, 20:15

Nie no spoko luz,ja nie z tych obrażalskich urażonych itd. Nie szukam też zaczepki wręcz przeciwnie ;)
Tylko bartek86 swój post sformułował w ten sposób,że ja to odebrałam tak,jakbyśmy co najmniej rozmawiali o kosmitach.Gdzieś tam są,ale podobno ich nie ma,bo ich nikt nigdy nie widział.

Fotek nie mam,ale byłam tam w ubiegłą sobotę,ekipa pracowała pełną parą.W bloku 26 w mieszkaniach już tynki i wylewki,elewację malowali i mieli się zabierać za klatki schodowe.Byłam w środku,ale tylko zaglądnęłam do mieszkania.Kierownik mnie nie wpuścił,bo wylewki były świeże.
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 22 lis 2018, 21:57

Ukradzione z innego wątku 8-) 26 w sumie nie widać,ale Solińska już coraz dłuższa.

Obrazek
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości