[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 22 paź 2017, 9:23

PawełzRzeszowa pisze:Witam serdecznie.
Interesuje mnie zakup mieszkania w bloku 25 albo 26 w nowej inwestycji spółdzielni. Czy bloki będą całkowicie zasłonięte przez przyszłe wieżowce admy ? Co sądzicie o mieszkaniu w tamtym miejscu. Potrzebuję rady czy wybrać b6 admy czy właśnie wspomniane wcześniej budynki spółdzielni . Proszę was o radę :)


Sama jestem ciekawa co na tym wolnym kawałku ziemi między d11 a f 11 zrobią. Nie sądzę żeby tam wieżowiec się zmieścił za ciasny teren..
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mariusz19 » 23 paź 2017, 10:24

Paragon też dostaje się po zapłaceniu za mleko i chleb. :D
Mariusz19
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 23 lut 2017, 13:57

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mariusz19 » 23 paź 2017, 10:35

Szanowni Koledzy i Koleżanki,
właśnie się doczytałem, że Ratusz zmienił termin spotkania z Prezydentem Tadeuszem Ferencem na 27.10.2017 (piątek) o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej Nr.18 przy ulicy Błogosławionej Karoliny 21.
Na spotkaniu z Tadeuszem Ferencem zostaną poruszone bieżące sprawy osiedli oraz projekt budżetu na 2018 rok.
( http://rzeszow.naszemiasto.pl/artykul/p ... id,tm.html )
Zachęcam wszystkich do uczestnictwa, będzie można zgłosić sprawy:
- drugiego pasa ruchu ulicy Bł.Karoliny,
- budowy przedszkola,
- budowy żłobka i inne pomysły, które poprawią Nasze życie na osiedlu.
Od tego zależy jakie będą inwestycje na Osiedlu, tylko tak możemy coś osiągnąć.
Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek. :idea:
Mariusz19
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 23 lut 2017, 13:57

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sherloo » 23 paź 2017, 14:15

Dzień dobry :)
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat nowego zadania na osiedlu Słoneczny Stok? Chodzi mi o zadanie H11 przy ul. Błogosławionej Karoliny. Wiecie gdzie to dokładnie ma być? :)
Link do strony na której znalazłam jakieś informacje na ten temat:
https://www.kompasinwestycji.pl/osiedle-sloneczny-stok-zadanie-h11-39511
sherloo
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 26 kwie 2016, 7:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: asier » 23 paź 2017, 21:54

sherloo pisze:Dzień dobry :)
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat nowego zadania na osiedlu Słoneczny Stok? Chodzi mi o zadanie H11 przy ul. Błogosławionej Karoliny. Wiecie gdzie to dokładnie ma być? :)
Link do strony na której znalazłam jakieś informacje na ten temat:
https://www.kompasinwestycji.pl/osiedle-sloneczny-stok-zadanie-h11-39511


Pomiędzy Apartamenty Zachód a żłobkiem Karolinka.
Załączniki
H11.jpg
H11.jpg (85.37 KiB) Przeglądany 5587 razy
asier
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 17 lip 2017, 21:52

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 23 paź 2017, 22:00

^^ A obok kolejne bloki (na zachód od A. Zachód i tych planowanych obok). Szkoda tylko, że teren na południe od Bł. Karoliny nie ma planów zagospodarowania, zacznie się robić lekki chaos jak na Drabiniance - każdy blok z innej parafii, innej wysokości, inna linia zabudowy, inne dachy, inna elewacja itd. Tu 4 piętra, tam 10.

Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: asier » 23 paź 2017, 22:39

swiety pisze:^^ A obok kolejne bloki (na zachód od A. Zachód i tych planowanych obok). Szkoda tylko, że teren na południe od Bł. Karoliny nie ma planów zagospodarowania, zacznie się robić lekki chaos jak na Drabiniance - każdy blok z innej parafii, innej wysokości, inna linia zabudowy, inne dachy, inna elewacja itd. Tu 4 piętra, tam 10.

Masz rację. Jedynie SM Projektant ma chociaż odrobinę wizji jak powinno wyglądać to osiedle.
Co do lokalizacji to się mylisz. Te bloki będą na wschód od H11 i Ap. Zachód, a dokładniej to "wścibione" wzdłuż zachodniej granicy ogródków działkowych.
Załączniki
new.jpg
new.jpg (266.93 KiB) Przeglądany 5558 razy
asier
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 17 lip 2017, 21:52

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 24 paź 2017, 11:06

Czy wie ktoś co się dzieje na terenie naprzeciwko ADMY? chodzi o teren naprzeciwko bloku B3 (wjazd do garażu). Po drugiej stronie ostatnio zadaszyli piaskownicę i sadzili drzewka, a ostatnio wyrównani spory kawałek placu i położyli na niego warstwę piasku, wie ktoś o co co chodzi? dodatkowy parking? a może stary Budżet obywatelki i plac zabaw? jakaś siłownia ???

Edit: jakiś czas temu pisałem o BO2017 i było tam zadanie do wykonania na ten rok: Zagospodarowanie terenów zielonych pod tereny
rekreacyjno - sportowe w rejonie rowu RP3 i ul. Bł. Karoliny. Zadanie nigdy chyba nie było wykonane (prócz drzewek i piaskownicy), ale może to właśnie teraz robią to? wcześniej nie robili, bo MPEC kopał rury od szkoły aż do bloków ADMY, a odkąd skończyli teren jest wolny. Czy posiada ktoś wiedzę na ten temat? z góry dzięki.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pool81 » 28 paź 2017, 9:13

Rolf pisze:Zaczynają się odbiory w B2 / B3 Admy. Tzn Adma zaczęła rozsyłać listy o możliwości umówienia się na obiór. Terminy z tego co wiem są na koniec października/początek listopada.
Z tego co ustaliłem to ze środkiem teoretycznie mają się wyrobić, a na zewnątrz mają po odbiorach trwać jeszcze prace, czy się wyrobią i ile potrwają prace w najbliższej okolicy bloków ? zobaczymy...



Więcej na temat bloków ADMAy B2 i B3 tu:
viewtopic.php?f=17&t=558&start=80
Pool81
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 17 lis 2016, 11:21

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: julkow7 » 28 paź 2017, 16:02

Witam, gdy rezygnuje się z białego montażu(SM Projektant) dają bon do wykorzystania w trzech sklepach. Jeden to Bokaro, drugi jest koło media marktu. Moje pytanie to jak się nazywa i gdzie jest trzeci? Pozdrawiam
julkow7
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 04 maja 2017, 19:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości