[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 16 lis 2018, 15:19

Nie słyszałem aby na Projektancie był jakiś przykład waletowania w garażach podziemnych.
Natomiast jest duży problem z wiejskim parkowaniem. Np. na chodnikach, czy zajmowaniem dwóch miejsc.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nikoś » 16 lis 2018, 16:04

MaciekContii pisze:U mnie jest 36 mieszkań, 27 miejsc w garażu, a 12 jest wolnych. Blok 3-letni. I tak jest w wielu blokach. Nawet tych budowanych 5-6 lat temu.
To że są wolne miejsca to jedno, a mieszkańcy i tak pewnie narzekają że nie ma gdzie postawić itd.
MaciekContii pisze:Oczywiście czym innym jest "przymuszanie" kupna miejsca w garażu razem z mieszkaniem.
Fakt koszt miejsca 25tys ale jest ten komfort że wraz z rozwojem osiedla nie trzeba drżeć i miejsce czy będzie gdzie zaparkować. Nawet na rynku wtórym większą popularnością cieszą się te mieszkania z garażem/miejscem wyznaczonym.
Przymus czy nie ale potem nie narzekaj jeden z drugim że nie ma gdzie parkować, bo deweloper nie fundacja i będzie hektary kostką kładl by było gdzie parkować.
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2328
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 16 lis 2018, 16:07

MaciekConti jak nie ma problemu,to w takim razie dobrze się zapowiada.
A co do wiejskiego(fajnie to nazwałeś :lol: ) parkowania to chyba na każdym osiedlu tak jest niestety.

Wracając do mojego wspomnianego kuzyna z Krakowa,to on właśnie kupując mieszkanie był zobowiązany wykupić również miejsce parkingowe.
Ale już piwnicy np,nie ma.To jest dopiero śmieszne.Gdzie ma chłopak trzymać rower chociażby nie mówiąc już o innych rupieciach.
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Doniek » 17 lis 2018, 8:44

Pozostają naklejki z karnym k..., spuszczanie powietrza z opon i mniej oficjalne wersje nie do wiadomości publicznej :lol:
Doniek
Maniak
Maniak
 
Posty: 1367
Na forum od: 13 mar 2017, 23:32

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 17 lis 2018, 11:17

A był kiedyś u nas taki,który parkował jak mu się podobało.Nie wiem co to był za kierowca ale parkował na zasadzie,żeby tylko wjechać pomiędzy inne auta.Nie ważne czy w poprzek czy prosto czy krzywo :lol:
Nakleił mu ktoś taką naklejkę i wcale nie pomogło :lol:
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Vube » 17 lis 2018, 13:23

ja na Brzozowskiej walczyłem z jednym autem stającym na pasie ruchu i zakazie parkowania. Karne k.. nie pomagały, za to dwa telefony do Straży Miejskiej jak najbardziej, także polecam.
Vube
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 17 mar 2016, 7:40

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 17 lis 2018, 16:38

Na szczęście to był jakiś student i już go nie ma,także problem się sam rozwiązał.
W ogóle to na moim osiedlu jest dużo wynajmujących studentów bo blisko politechnika,więc przyzwyczaiłam się już do tego,że parkują sobie jak chcą i mają wszystko gdzieś.
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 20 lis 2018, 9:17

Vube pisze:ja na Brzozowskiej walczyłem z jednym autem stającym na pasie ruchu i zakazie parkowania. Karne k.. nie pomagały, za to dwa telefony do Straży Miejskiej jak najbardziej, także polecam.


Brązowy suv chyba nissana?
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 20 lis 2018, 13:22

Podpytałam kuzyna z Krakowa jak to u nich jest z tym parkowaniem.Nie chce mi się tyle pisać więc zacytuję co mi odpisał:

''no właśnie niestety z tym jest problem, bo na terenie prywatnym policja czy straż miejska nawet mandatu nie może wypisać za coś takiego, o odholowaniu już nie wpominając, więc nawet nie ma co ich wzywać. U mnie na początku też mi jeden taki wjechał na miejsce, ale na szczęście kartka za szybą wystarczyła, ale że na innych miejscach to się dalej nagminnie zdarzało to się mieszkańcy wkurzyli i napisali do administracji i zrobili teraz strefę ruchu i już można w razie czego wołać straż. Ale tak bez strefy ruchu to zostaje kartka za szybe, ewentualnie administracja, ale oni też wiele nie zrobią, jeśli nie wiedzą kto to zaparkował, albo polować na takiego pacjenta i mu powiedzieć prosto w oczy co się o tym sądzi, ewentualnie postawić blokadę na tym miejscu jak odjedzie''
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 20 lis 2018, 13:41

Strefa ruchu? Chyba chodziło o strefę zamieszkania.
Ale i tu jest problem z interpretacją, tzw. pasa ruchu i terenu garażu podziemnego. Bo raczej garaż nie jest. Poza tym, nawet jakby był to parkowanie na waleta nie jest naruszeniem przepisów wynikających ze strefy zamieszkania. Ponieważ parkuje w dozwolonym przez przepisy miejscu. A to, że nie na swoim? Cóż...odsyłam do mojego wcześniejszego maila.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości