[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KLAUS1978 » 28 lut 2019, 21:02

Pisałem o 2021 roku ponieważ kupiłem lokal w bloku 40 i tak mam zawartą umowę i termin jasno określony na 2021 rok.
KLAUS1978
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 137
Na forum od: 27 lut 2019, 12:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ERz » 28 lut 2019, 22:32

Bloki 42 i 43 buduje ta sama firma, kierownik budowy informował mnie, że oni mają wszystko skończyć do kwietnia 2020 r ale planują skończyć wcześniej. Termin z umowy to również sierpień 2020.
ERz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 16 mar 2018, 15:08

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KLAUS1978 » 01 mar 2019, 11:05

Obrazek

Mam wielką prośbę.
Czy mogę prosić o WYRYS odległości z GEOPORTALU zadania "H", zwłaszcza bloków 40 i 45 od inwestycji APklan bloki C, B, A oraz pawilonu usługowego?

Z góry bardzo dziękuję.

ps. wygląda to naprawdę bardzo źle, cytując jednego z użytkowników niniejszego forum:

"...Tak było do tej pory, bo to co fundują nam Apklan, Drom i Adma jako deweloperzy jest powrotem do ciasnoty, nadmiernego hałasu, zawężonej przestrzeni, braku światła. A więc powrót do czynszówek. Liczy się ilość złotówek wyciągniętych z m2, a to że powstaje maszkara, to że zaburzono harmonię zabudowy trwającą blisko dwie dekady...to nic. Motłoch i tak kupi mieszkanie w imię zamieszkania w mieście.
Nie liczy się to co powinno być najważniejsze: zadowolenie mieszkańców, że mieszkają w estetycznym, jasnym, dobrze zaprojektowanym, dobrze skomunikowanym, spokojnym, cichym, bezpiecznym i urbanistycznie dogranym osiedlu.
Zalesie na razie się obroniło przed ingerencją w harmonię zabudowy, którą Ferenc chciał zaburzyć w imię swojego stetryczałego hasła: budujmy coraz wyżej, nie ważne gdzie..."

Czy jest ktoś kto kupił mieszkanie w bloku 40, 45? Może jakieś spotkanie, protest?
Załączniki
szczescie_2019.jpg
szczescie_2019.jpg (326.01 KiB) Przeglądany 4774 razy
KLAUS1978
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 137
Na forum od: 27 lut 2019, 12:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Steeler » 01 mar 2019, 13:30

KLAUS1978 pisze:Czy mogę prosić o WYRYS odległości z GEOPORTALU zadania "H", zwłaszcza bloków 40 i 45 od inwestycji APklan bloki C, B, A oraz pawilonu usługowego?


Proszę bardzo, dla porównania także odległość bloku 40 od 37:

Obrazek
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 458
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KLAUS1978 » 01 mar 2019, 16:14

Bardzo dziękuję. Trzeba zrobić WSZYSTKO, żeby do budowy tych KLOCÓW Kawalca nie doszło.

Zatem - proszę wszystkich którzy kupili mieszkanie w zadniu H, o kontakt, ru na forum, lub na priva.
Trzeba zrobić spotkaniem i zawalczyć u Prezesa oraz w U.M.Rz. o ten kawałek działki.
KLAUS1978
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 137
Na forum od: 27 lut 2019, 12:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: headspace » 01 mar 2019, 16:17

PRzepraszam ale czy Pani zartuje :P ? przeciez po pierwsze nic nie da sie zrobić a po drugie nie jest wcale tak zle, te bloki apklanu byly zaprojektowane wczesniej niz inwestycja H wiec moze protest zeby nie budowac inwestycji H ?
headspace
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 18 sie 2018, 8:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: klamar1214 » 01 mar 2019, 20:24

Ludzie litości te działki są już w rękach deweloperów a wy możecie jedynie zawalczyć nie kupując tam mieszkań :lol:
Albo odkupcie te działki i zróbcie sobie np:boisko,park,staw.I tak jest o niebo lepiej jak na Grabskiego chyba że jeszcze potem się coś wciśnie :D
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 01 mar 2019, 21:29

KLAUS1978 pisze:Bardzo dziękuję. Trzeba zrobić WSZYSTKO, żeby do budowy tych KLOCÓW Kawalca nie doszło.


Dobry żart :D Inwestycja ApKlan jest już w realizacji, trochę późno na protesty. Z drugiej strony odległości nie są duże. Spokoju na takim osiedlu tak czy siak nie znajdzie. To największe, nowe osiedle w Rzeszowie ludzi, samochodów chcąc nie chcąc będzie dużo. Kolejne bloki w stronę południową to tylko kwestia czasu.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: KLAUS1978 » 01 mar 2019, 21:54

Święty - na Boga, piszesz o lewej części inwestycji APklan, a ja o prawej C,B,A + PAWILON. Popatrz na foto.

C,B,A jeszcze nie powstaje. Nie ma jej w ofercie. Jest jeszcze cień nadziei, że nie powstanie.
KLAUS1978
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 137
Na forum od: 27 lut 2019, 12:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 01 mar 2019, 23:15

^^ Już widzę, jak ApKlan rezygnuje z budowy tych budynków i zysku kilku mln zł, wydawszy wcześniej grube pieniądze na projekt, działki itd. Nie ma na to najmniejszych szans.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości