[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dStan » 15 lis 2018, 9:27

Niby tak, ale trzeba jeszcze wcześniej wejść do garażu. Nie wiem jak u was to jest/będzie rozwiązane, ale u mnie na osiedlu drzwi do garażu są na klucz, więc byle kto do niego nie wejdzie.
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: argaska » 15 lis 2018, 9:58

Piotr3k pisze:Witam wszystkich,
czy ktoś ma jakieś informację kiedy dokładniej będzie oddany budynek inwestycyjny 15 ? Wiem, że nie ma jeszcze piecyków zamontowanych (będą wkrótce montowane) i płytek na klatce schodowej.

Pozdrawiam



Kierownik mówił, że na początku grudnia, bo czeka ich jeszcze odbiór bloku przez straż pożarną, sanepid itp. a to trwa jakieś 2 tygodnie.
argaska
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 12 kwie 2018, 13:17

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Zyrtec » 15 lis 2018, 10:06

Dziękuje za odpowiedzi, będę właścicielem takiego garażu i temat mnie zaintrygował gdyż od znajomych mieszkających w innych miastach usłyszałem, że problem powoli staje się nagminny. Dodatkowo ciężko o interwencję ze strony ich zarządcy czy Policji. Uszkodzenie samochodu niechcianego gościa nawet nie wchodzi w rachubę, podobnie jest z zastawianiem go - można sobie samemu narobić problemów. Chyba jedynym pewnym wyjściem jest zamontowanie blokady, ale z tym chyba ciężko o zgodę Spółdzielni.
Zyrtec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 29 cze 2014, 16:13

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adek01 » 15 lis 2018, 14:59

dStan pisze:Niby tak, ale trzeba jeszcze wcześniej wejść do garażu. Nie wiem jak u was to jest/będzie rozwiązane, ale u mnie na osiedlu drzwi do garażu są na klucz, więc byle kto do niego nie wejdzie.

U nas też jest tylko zawsze otwarte :) bo mamy winde -1 I nikomu nie chce się zamykać drzwi na klucz...
Wystarczy wejsc do klatki zjechac -1 I otworzyc od srodka :)

sam tak zrobiłem jak mi bateria w pilocie siadla ;/
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dStan » 15 lis 2018, 15:59

Źle mnie zrozumiałeś. To nie jest tak jak w mieszkaniu, że przekręcasz się kluczyk i zamykasz. Tam w ogóle nie ma klamki która można nacisnąć i otworzyć drzwi. Taka jest tylko od wewnątrz, od garażu. A od zewnątrz, od klatki, drzmi można otworzyć jedynie używając klucza (no chyba, że ktoś zablokuje w jakiś sposób drzwi aby się nie zamykały, ale u nas się to nie zdarza).

Obrazek
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 15 lis 2018, 16:05

Za bardzo to wszystko skomplikowane,chyba będę parkować na zewnątrz :lol: :lol: :lol:
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pma » 15 lis 2018, 18:41

Zyrtec pisze:...od znajomych mieszkających w innych miastach usłyszałem, że problem powoli staje się nagminny...

Trzeba być strasznym burakiem, żeby bez zgody właściciela parkować na jego miejscu.
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Casio » 15 lis 2018, 19:26

Zyrtec pisze:Dziękuje za odpowiedzi, będę właścicielem takiego garażu i temat mnie zaintrygował gdyż od znajomych mieszkających w innych miastach usłyszałem, że problem powoli staje się nagminny. Dodatkowo ciężko o interwencję ze strony ich zarządcy czy Policji. Uszkodzenie samochodu niechcianego gościa nawet nie wchodzi w rachubę, podobnie jest z zastawianiem go - można sobie samemu narobić problemów. Chyba jedynym pewnym wyjściem jest zamontowanie blokady, ale z tym chyba ciężko o zgodę Spółdzielni.


Można porozmawiać ze spółdzielnią, aby regulamin korzystania z garaży był surowy, tzn. w przypadku zaparkowania nie na swoim miejscu 500,00 zł kary :) Jak zaparkuje ktoś obcy, to pytanie do kogo przyjechał i kto go wpuścił. Za to też surowa kara, którą spółdzielnia nałoży na właściciela mieszkania. Myślę, że taki straszak zniechęci niekulturalne osoby do zajmowania czyjegoś miejsca :)
Casio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 50
Na forum od: 17 lis 2017, 20:13

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Zyrtec » 15 lis 2018, 20:45

Casio pisze:
Zyrtec pisze:Dziękuje za odpowiedzi, będę właścicielem takiego garażu i temat mnie zaintrygował gdyż od znajomych mieszkających w innych miastach usłyszałem, że problem powoli staje się nagminny. Dodatkowo ciężko o interwencję ze strony ich zarządcy czy Policji. Uszkodzenie samochodu niechcianego gościa nawet nie wchodzi w rachubę, podobnie jest z zastawianiem go - można sobie samemu narobić problemów. Chyba jedynym pewnym wyjściem jest zamontowanie blokady, ale z tym chyba ciężko o zgodę Spółdzielni.


Można porozmawiać ze spółdzielnią, aby regulamin korzystania z garaży był surowy, tzn. w przypadku zaparkowania nie na swoim miejscu 500,00 zł kary :) Jak zaparkuje ktoś obcy, to pytanie do kogo przyjechał i kto go wpuścił. Za to też surowa kara, którą spółdzielnia nałoży na właściciela mieszkania. Myślę, że taki straszak zniechęci niekulturalne osoby do zajmowania czyjegoś miejsca :)


Wydaje mi się to bardzo dobrym pomysłem.
Zyrtec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 29 cze 2014, 16:13

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Ania1 » 15 lis 2018, 21:08

Popieram!! ;)
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Duszek, mykiell i 37 gości