[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rafał » 14 lis 2017, 18:43

Witam czy ktoś z użytkowników zakupił mieszkanie 44 m w blokach 20 -23 ?
Rafał
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 26 mar 2017, 12:58

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Kuba85 » 15 lis 2017, 23:57

Witam,
proszę o aktualny rozkład budynków (mapka, rzut) w inwestycji F11 (blok 25, 26) bo nieoficjalnie dostałem informację o zamianie numerów?
Kuba85
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 08 lis 2017, 14:43

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Zyrtec » 16 lis 2017, 21:45

Witam wszystkich (mam nadzieję) sąsiadów. Zastanawiam się nad zakupem mieszkania w jednym z bloków w koncepcji F11. Zauważyłem że szyby wind przylegają bezpośrednio do ścian sypialni. Czy widny zastosowane przez Developera są cichobieżne, bardzo je słychać w nocy?
Zyrtec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 29 cze 2014, 16:13

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pma » 18 lis 2017, 13:10

Kuba85 pisze:Witam,
proszę o aktualny rozkład budynków (mapka, rzut) w inwestycji F11 (blok 25, 26) bo nieoficjalnie dostałem informację o zamianie numerów?


Pytałem o to i wygląda to tak, że bliżej Baligrodzkiej ma być 26 a na południe od 26, ma być 25.


Zyrtec pisze:Witam wszystkich (mam nadzieję) sąsiadów. Zastanawiam się nad zakupem mieszkania w jednym z bloków w koncepcji F11. Zauważyłem że szyby wind przylegają bezpośrednio do ścian sypialni. Czy widny zastosowane przez Developera są cichobieżne, bardzo je słychać w nocy?

Sądzę, że nie ma windy, której nie słychać w nocy, szczególnie gdy się zatrzymuje. Liczę na to, że będą maksymalnie wyciszone.
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Piotr007 » 21 lis 2017, 7:39

Czy jest tu ktoś dobrze poinformowany, kto wie coś jak wyglądają na dzień dzisiejszy odbiory techniczne, oraz co aktualnie się dzieje w blokach 22 oraz 23?
Piotr007
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 21 sie 2016, 19:50

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: julkow7 » 21 lis 2017, 11:21

Piotr007 pisze:Czy jest tu ktoś dobrze poinformowany, kto wie coś jak wyglądają na dzień dzisiejszy odbiory techniczne, oraz co aktualnie się dzieje w blokach 22 oraz 23?


Byłem tydzień temu, poprawiali ściany na karytarzu. Więc nie widziałem żeby coś się działo. Rano mieli odbiór przez sanepid. Terminu odbioru nie umieli jeszcze wskazać.
julkow7
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 04 maja 2017, 19:01

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: melisa » 21 lis 2017, 18:56

Na stronie projektanta mozna ogladac nowa inwestycje- budynek wielorodzinny przy ul Szewskiej. Macie moze dokładna mapke gdzie dokładnie maja stanac bloczki?
melisa
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 21 lis 2017, 18:54

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 22 lis 2017, 16:53

Wiecie może czy jest planowa jakaś nowa droga do osiedla ? W tej chwili sensownie na osiedle można wjechać tylko przez Bł. Karoliny od centrum a to chyba trochę mało jak na powiększające się potrzeby komunikacyjne osiedla...
Słyszałem że ma być poszerzana Pańska i robiona przebitka Bł. Karoliny --> Dębicka ale zna ktoś jakieś terminy ? Bł. Karoliny miała być też chyba przerabiana na drogę dwujezdniową ?
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: anncha@vp.pl » 23 lis 2017, 14:04

Czy wiadomo coś na temat Nowych sklepów spożywczych i lokali usługowych w okolicach korczyńskiej? Osiedle rośnie, a wciąż nie widać nowych lokali. Czy wiadomo coś na temat budowy galerii przy pętli autobusowej? Czy temat zamilkł bez powrotenie?
anncha@vp.pl
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 07 maja 2017, 9:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PawełzRzeszowa » 26 lis 2017, 0:09

Galeria będzie budowana w okolicach 2019 roku kiedy uzbierają już komplet najemców. Więc na razie nie ma się co spodziewać nowej galerii.
PawełzRzeszowa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 21 paź 2017, 23:29

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], johny20010 i 25 gości