[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 28 mar 2017, 17:40

Fooxx67 pisze:zaczęły się jakieś prace koło myjni samochodowej przy biedronce, wie ktoś co tam będzie robione?


Trend buduje tam budynek usługowy. Pisałem o tym już.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 28 mar 2017, 21:33

Maud_b pisze:Niestety, widzę różnicę w projekcie galerii i to (akurat w moim przypadku) na niekorzyść.
Poniżej wizualizacje ze strony admy.
Pierwsza:

Obrazek

oraz ta, która pojawiła się ostatnio a propos budynków 5 i 6:

Obrazek


I właśnie o tym pisałem ..... czujemy się razem z żoną oszukani. Mieliśmy mieszkanie narożne w B2, zmieniliśmy na narożne w B3, deweloper zachwalał, że znakomity wybór, że piękne widoki, że galerii w ogóle nie będzie widać, bo będzie się kończyć równo z początkiem budynku B3. Dopłaciliśmy do tego 20.000zł i mamy to samo :) na razie nie będę tego więcej komentować, wpierdzieliliśmy 250.000zł, a deweloper uznał, że może wszystko zmienić i zrobił jak mu wygodnie. Gdybyśmy wcześniej wiedzieli, że tak będzie to zapewne nie kupilibyśmy tego mieszkania, bo w podobnych cenach było ich sporo, może nawet w lepszych lokalizacjach. Zaraz się okaże, że z przodu naprzeciw pętli gdzie ma być strefa rekreacyjna deweloper wybuduje kolejny blok i wtedy dopiero będzie pięknie. Wstrzymam się z dalszą opinią na temat tej inwestycji, gdyż jeszcze trwa, mam nadzieje, że nie będziemy już zaskoczeni bardziej.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kV383 » 28 mar 2017, 23:54

Ta galeria przed blokami admy to na wizualizacjach rośnie w oczach. Coraz większa krowa się z tego robi. Ja mam mieć okna na poziomie dachu, trochę ponad, więc teoretycznie nie powinna być bardzo widoczna (ale i tak bardziej niż wynikało z początkowych planów), ale jak sobie coś deweloper umyśli to i tego nie można być pewnym.
kV383
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 09 gru 2016, 10:42

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 29 mar 2017, 8:05

bartek86, czy to nie Ciebie ostrzegałem... czasami, przed uciążliwością tej galerii i zakupem mieszkania w tym miejscu...? Wówczas pisałeś, że chcę Ci obrzydzić miejscówkę...

Mnie jakby ktoś wcześniej ostrzegł, że przed oknami za dwa lata będę miał mur wiezowców bez polotu zasłaniających mi nawet niebo, to bym sie poważnie zastanowił...

A więc witamy w klubie oszukanych, przede wszystkim przez SM i "pokrewnych"...
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 29 mar 2017, 8:20

I miałeś rację.... szkoda pisać dalej.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: brumar » 29 mar 2017, 8:33

JanzRzeszowa pisze:bartek86, czy to nie Ciebie ostrzegałem... czasami, przed uciążliwością tej galerii i zakupem mieszkania w tym miejscu...? Wówczas pisałeś, że chcę Ci obrzydzić miejscówkę...

Mnie jakby ktoś wcześniej ostrzegł, że przed oknami za dwa lata będę miał mur wiezowców bez polotu zasłaniających mi nawet niebo, to bym sie poważnie zastanowił...

A więc witamy w klubie oszukanych, przede wszystkim przez SM i "pokrewnych"...

:twisted:
brumar
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 01 gru 2015, 23:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Maud_b » 29 mar 2017, 10:28

Ok, skonsultowałam temat z Admą i dostałam taką odpowiedź w odniesieniu do dwóch poprzednich wizualizacji galerii:

Tu na naszej stronie internetowej jest zrobiony akurat przekrój przez parter gdzie tak będzie wyglądała galeria, w załączniku przesyłam wizualizację galerii.

I przesłana wizualizacja:

Obrazek
Maud_b
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 16 lis 2016, 14:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kV383 » 29 mar 2017, 12:14

Szkoda, że wcześniej nie było powiedziane, że to przekrój przez parter. Strasznie duzy cień ten parter rzuca ;)
kV383
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 09 gru 2016, 10:42

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: icetruck » 29 mar 2017, 13:48

kV383 pisze:Strasznie duzy cień ten parter rzuca ;)


bo to jest przekrój zrobiony w warunkach ostrego słońca nisko nad horyzontem - wtedy można uzyskać taki długi cień nawet z samego partetu 8-)
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 401
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pool81 » 29 mar 2017, 16:48

W mieście życie wygląda troszkę inaczej niż poza miastem. Wiecie - bloki, galerie, asfalt etc.
Po piękne widoki to na majówkę w Bieszczady. Miasto ma być komfortowe i wygodne.
Galeria powstanie, zakres usług wzrośnie, cena m2 naszych mieszkań też.

Czy może ktoś się orientuje wg jakiego klucza będą kolejno powiadamiać chętnych do odbiorów mieszkań na B2 i B3 Admy?
Logicznym by było wg kolejności zakupów mieszkań w w/w ale z logiką to różnie bywa tu i ówdzie.
Pool81
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Na forum od: 17 lis 2016, 11:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości