[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 09 mar 2017, 17:26

Witam Sąsiadów,

Mam pytanie w sprawie oddania bloków do użytkowania. Na dzień dzisiejszym pewnie jest, że bloki nr 12 i 13 zostaną wykończone przed czasem patrząc na stan prac. Czy orientujecie się, lub czy może wcześniej taka sytuacja miała miejsca, czy bloki mogą zostać oddane wcześniej, czy będą stały gotowe do terminu z umowy tj. Czerwiec 2018? Dodam jeszcze, że ostatnia rata przypada gdzieś w marcu 2018. nawet jak by bardzo nie chcieli to nie ma szans, żeby nie zdążyli przed zimą tego roku. Za miesiąc elewacja powinna być gotowa. W środku większość instalacji, tynki też się rozpoczęły. Pytanie, czy będą trzymać? Czy może wcześniej będzie można spłacić i dostać do użytkowania?
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 09 mar 2017, 20:53

Pan_Piotr pisze:Witam Sąsiadów,

Mam pytanie w sprawie oddania bloków do użytkowania. Na dzień dzisiejszym pewnie jest, że bloki nr 12 i 13 zostaną wykończone przed czasem patrząc na stan prac. Czy orientujecie się, lub czy może wcześniej taka sytuacja miała miejsca, czy bloki mogą zostać oddane wcześniej, czy będą stały gotowe do terminu z umowy tj. Czerwiec 2018? Dodam jeszcze, że ostatnia rata przypada gdzieś w marcu 2018. nawet jak by bardzo nie chcieli to nie ma szans, żeby nie zdążyli przed zimą tego roku. Za miesiąc elewacja powinna być gotowa. W środku większość instalacji, tynki też się rozpoczęły. Pytanie, czy będą trzymać? Czy może wcześniej będzie można spłacić i dostać do użytkowania


to pytanie było już wcześniej postawione. myślę ze góra 2,3 msc wcześniej niż czerwiec 2018 mogą oddać.
kierownik budowy mówił ze maja czas i terminu oddania nie będą nadganiać . myślę że będziemy czekać.
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 11 mar 2017, 6:38

madlen pisze:
to pytanie było już wcześniej postawione. myślę ze góra 2,3 msc wcześniej niż czerwiec 2018 mogą oddać.
kierownik budowy mówił ze maja czas i terminu oddania nie będą nadganiać . myślę że będziemy czekać.


Czyli to by się zgadzało bo Arkada wg. zasad przetargu ma czas na wybudowanie do lutego 2018. Skoro mogą 3 miesiące wcześniej to będzie jeszcze to koniec tego roku. Każdy kto zna się trochę na budowlance wie, że muszą sobie zrobić wakacje by do czerwca tam coś jeszcze znaleźć do roboty.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Piotr007 » 14 mar 2017, 12:17

madlen pisze:
to pytanie było już wcześniej postawione. myślę ze góra 2,3 msc wcześniej niż czerwiec 2018 mogą oddać.
kierownik budowy mówił ze maja czas i terminu oddania nie będą nadganiać . myślę że będziemy czekać.


Wybierz się na budowę, będziesz mile zaskoczona to jak wiele jest już zrobione. Oczywiście piszę o blokach nr. inw. 12 i 13. Nikt nic niestety nie chce powiedzieć o co chodzi z tymi terminami. Jak dla mnie to w czerwcu by można było wykańczać mieszkania...
Piotr007
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 21 sie 2016, 19:50

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 14 mar 2017, 15:41

Wybierz się na budowę, będziesz mile zaskoczona to jak wiele jest już zrobione. Oczywiście piszę o blokach nr. inw. 12 i 13. Nikt nic niestety nie chce powiedzieć o co chodzi z tymi terminami. Jak dla mnie to w czerwcu by można było wykańczać mieszkania...[/quote]

byłam całkiem niedawno to z zewnątrz blok był prawie ocieplony, nie wiem jak się sytuacja ma w środku. Dla mnie tez jest to dziwne są mocno do przodu( jeżeli chodzi o stan prac i odległy termin) ale tempa prac nie zmniejszają wiedząc ze mają jeszcze niecały rok na oddanie bloków. kierownik budowy mówił ze najdłużej schodzi wykańczanie klatek schodowych itd.. no przy takim tempie i takiej ilości ludzi myślę ze spokojnie by się do czerwca wyrobili..
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 15 mar 2017, 15:34

Czy ktoś z was może zakładał sobie rolety zewnętrzne w mieszkaniu na etapie budowy? Jeśli tak to powiedzcie mi czy to firma zewnętrzna instaluje, czy może można sobie to zamówić w "Arkadi" ?
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 16 mar 2017, 10:56

Wreszcie deweloper udostępnił 2 etap:
Obrazek
więcej na: http://www.admadevelopment.pl/mieszkania/2

Wynika więc, że wszystkie biura sprzedaży podawały błędne informacje dotyczące tych mieszkań. Jedne pokazywały zdjęcia z 1 etapu, a drugie całkiem inne wizualizacje. Ciekawe, czy teraz po pokazaniu wizek ruszy sprzedaż ???
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 18 mar 2017, 20:38

Wynika więc, że wszystkie biura sprzedaży podawały błędne informacje dotyczące tych mieszkań. Jedne pokazywały zdjęcia z 1 etapu, a drugie całkiem inne wizualizacje. Ciekawe, czy teraz po pokazaniu wizek ruszy sprzedaż ???[/quote]

te bloki staną przed C11? bo przed d11 pisze skarpa..?? ktos cos wie na ten temat/
Załączniki
1.jpg
1.jpg (230.7 KiB) Przeglądany 4222 razy
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 18 mar 2017, 22:34

Tak, staną przed blokami z C-11.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 19 mar 2017, 10:11

bartek86 pisze:Tak, staną przed blokami z C-11.

no to im współczuje. wieżowce zasłonią je ..
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ryba i 131 gości