[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PawełzRzeszowa » 07 mar 2018, 14:29

BLOKI 25,26
Obrazek
PawełzRzeszowa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 21 paź 2017, 23:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Myanger » 07 mar 2018, 15:28

Witam, czy ktoś z Was posiada wzór umowy ze Spółdzielnią ? Niestety dowiedzieć się coś przez telefon nie sposób poza - można zobaczyć na miejscu itp. Mieszkam zdecydowanie poza Rzeszowem stąd moje zapytanie. Jakoś nadal mam obawy o wpłacanie tak dużych kwot bez żadnej umowy przedwstępnej oraz chociażby wzoru jak będzie wyglądać umowa. Gdyby nie spora ilość Waszych komentarzy o Spółdzielni potraktowałbym temat jako zamknięty.
Myanger
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 05 mar 2018, 19:59

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: mkolodziej10 » 07 mar 2018, 20:43

Witam, mam pytanie: czy wie ktoś może czy w bloku nr 25 w zadaniu F11 będą komórki lokatorskie, bo otrzymałem sprzeczne informacje. Jesli tak to czy jest jakaś dopłata czy do każdego mieszkania jest juz przydzielona i w cenie mieszkania.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.
mkolodziej10
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 02 lis 2017, 18:20

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowy lokator26 » 07 mar 2018, 21:43

mkolodziej10 pisze:Witam, mam pytanie: czy wie ktoś może czy w bloku nr 25 w zadaniu F11 będą komórki lokatorskie, bo otrzymałem sprzeczne informacje. Jesli tak to czy jest jakaś dopłata czy do każdego mieszkania jest juz przydzielona i w cenie mieszkania.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.



W umowie jest o tym mowa :D ja mam mieszkanie w budynku 26 i mam komórkę czyli piwnicę już w cenie mieszkania :D pozdrawiam
Nowy lokator26
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 01 mar 2018, 23:09

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pma » 07 mar 2018, 21:56

Nowy lokator26 pisze: ja mam mieszkanie w budynku 26 i mam komórkę czyli piwnicę już w cenie mieszkania :D pozdrawiam

A orientujesz się, czy piwnice będą na poziomie garażu czy jeszcze niżej, bo zapomniałem o to zapytać w spółdzielni? Szkoda ze nie będziemy mieli komórek na półpiętrach :)
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mariusz19 » 08 mar 2018, 11:45

W sprawie umowy przedwstępnej trzeba podjechać do SM na słoneczną 2 do pokoju nr.2 i wyraźnie ich poprosić o napisanie Umowy Przedwstępnej. Na pewno taką przygotują. Jak ja dostałem pismo to podjechałem tam, do 2 i poprosiłem o przygotowanie takiej bo była mi potrzebna do pożyczki, napisali taką umowę, podpisaliśmy ją, a po wpłacie 30% podpisałem Umowę Właściwą na budowę mojego mieszkania, zwanego "lokalem mieszkalnym" :D
Pamiętam że mi tłumaczyli, że w prawie spółdzielczym nie jest wymagana taka umowa i dlatego jej nie proponują na początku, ale jak ktoś potrzebuje to ją przygotują bez problemu.
Pozdrawiam Sąsiadów
Mariusz19
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 23 lut 2017, 13:57

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sunrise » 10 mar 2018, 16:39

A czy wiecie może coś na temat inwestycji za żłobkiem (H, bloki 37-45)?
Konkretnie interesuje mnie kiedy coś w tej sprawie rusza i czy nie ma problemów z sąsiednimi deweloperami, pozwoleniami na budowę itp.
sunrise
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 sty 2018, 12:16

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 10 mar 2018, 16:44

sunrise pisze:A czy wiecie może coś na temat inwestycji za żłobkiem (H, bloki 37-45)?
Konkretnie interesuje mnie kiedy coś w tej sprawie rusza i czy nie ma problemów z sąsiednimi deweloperami, pozwoleniami na budowę itp.


Jakie problemy? Sprzedaż mieszkań już ruszyła : http://www.projektant.rzeszow.pl/index. ... &id=2#zadh
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: dominik94m » 11 mar 2018, 11:21

swiety pisze:
sunrise pisze:A czy wiecie może coś na temat inwestycji za żłobkiem (H, bloki 37-45)?
Konkretnie interesuje mnie kiedy coś w tej sprawie rusza i czy nie ma problemów z sąsiednimi deweloperami, pozwoleniami na budowę itp.


Jakie problemy? Sprzedaż mieszkań już ruszyła : http://www.projektant.rzeszow.pl/index. ... &id=2#zadh



Witam wszystkich.

Również jestem zainteresowany zakupem mieszkania w bloku nr 45 (ETAP H). Jak narazie udało mi się uzyskać niewiele informacji, a niektóre z nich nie są spójne.
Zacznę od terminu realizacji inwestycji. W spółdzielni powiedziano mi, że budowa rozpocznie się na przełomie kwietnia/maja, natomiast dzwoniąc powiedziano mi że początek budowy lipiec/sierpień.
Z zakończeniem inwestycji również nie ma jednoznacznie określonego terminu. W spółdzielni powiedziano mi ze 2 lata od rozpoczęcia budowy czyli II kwartał 2020, natomiast jeden z pośredników, który ma w ofercie sprzedaż tych mieszkań deklaruje koniec budowy na IV kwartał 2019. Przez telefon powiedziano mi natomiast III kwartał 2020.

Co do garazu podziemnego to też nie będą one w kazdym budynku z etepu H, na mapce na stronie spółdzielni widoczne są garaże w każdym z budynków.

Spółdzielnia podaje mało informacji, z powodu opracowywanej dokumentacji technicznej.

Wiadome jest że w mieszkaniach z tego etapu będzie ogrzewanie z MPEC'u, natomiast pytałem o przewidywany czynsz to też nie uzystałem nawet widełek cenowych.

Gdyby miał ktoś wiecej informacji na temat tego etapu inwestycji SM Projektant to z góry dziękuje za podzielenie się nimi

Dominik
dominik94m
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 07 mar 2018, 11:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 11 mar 2018, 11:45

dominik94m pisze:Wiadome jest że w mieszkaniach z tego etapu będzie ogrzewanie z MPEC'u, natomiast pytałem o przewidywany czynsz to też nie uzystałem nawet widełek cenowych.


Ciężko na tym etapie otrzymać taka informacje. Czynsz zależy od ilości osób mieszkającym w mieszkaniu, od zużycia wody, ogrzewania itd. Druga sprawa, mogą ci wyliczyć w pierwszym roku czynsz np. 350 zł ale po roku czy dwóch podniosą bo będziesz miał wysokie zużycie wody czy ogrzewania. Zależy jakim mieszkanie się interesujesz ale musisz liczyć, że przy mieszkaniu w dwie osoby na 55-60m2 zaplacisz około 350zł.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości