[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Paulo89 » 08 gru 2016, 12:14

240 mieszkań na Bł Karoliny będzie dokładnie za żłobkiem i za nową szkołą. Dojazd będzie tą samą drogą którą jedzie się do żłobka.
Paulo89
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 05 mar 2016, 13:33

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Santinel » 08 gru 2016, 17:16

Bud nr. 13. Stan na dziś, tj. 8.12.2016. Montują rusztowanie i zaczynają ocieplanie. Prace idą pełną parą ;)

Obrazek
Santinel
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 14 maja 2016, 19:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: riko » 08 gru 2016, 21:29

Kolego paulo89 masz jakieś dokładniejsze informację.
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5374
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 08 gru 2016, 21:57

[quote="Santinel"]Bud nr. 13. Stan na dziś, tj. 8.12.2016. Montują rusztowanie i zaczynają ocieplanie. Prace idą pełną parą ;)

dzieki za info
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Santinel » 09 gru 2016, 10:45

madlen pisze:moze jakies foto z D-11 ?


Zawsze jak chcesz możesz się umówić z kierownikiem i na spokojnie zobaczyć z nim mieszkanie, na jakim etapie jest.
Santinel
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 90
Na forum od: 14 maja 2016, 19:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: kV383 » 09 gru 2016, 10:55

To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich.
Kupiłem mieszkanie w bloku ADMY i dokonałem kilku drobnych zmian w projekcie. Jedną z nich jest dodanie dwóch gniazdek rtv+internet w pokojach (w salonie są oczywiście w standardzie). Czy ktoś się mniej więcej orientuje jaki może być koszt takiej zmiany w instalacji (zakładając, że instalacja elektryczna dopiero będzie kładziona). Dodam, że tylko jeden pokój jest w większej odległości od gniazdek w salonie, w drugim wystarczy przebić się przez ścianę). Dodatkowo zastanawiam się czy gniazdo rtv w salonie będzie nisko nad podłogą czy też na pewnej wysokości pod wiszący TV. czasem tak robią. Dzięki za odpowiedź.
kV383
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 09 gru 2016, 10:42

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 09 gru 2016, 10:58

może ktoś wrzucić zdjęcia z budowy budynków ADMY? wczoraj przejeżdżałem wieczorem, ale na zdjęcia się to nie nadawało, widoczność prawie zerowa. Wydaje mi się, ze tempo prac strasznie spadło, piętro 7 na B3 ciągle nie skończone, a zalanie stropu nad 6p. było koło 24.11, okna chyba też przestali montować lub robią to bardzo bardzo powoli, czy ktoś wie jaka może być przyczyna? Ten tydzień to pogoda chyba była ciągle na plusie więc albo ja w nocy źle widzę, albo faktycznie budowa mocno wyhamowała (natomiast na NG i innych budowach to bym powiedział, ze niezłe zapierd...)
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 09 gru 2016, 12:47

kV383 pisze:To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich.
Kupiłem mieszkanie w bloku ADMY i dokonałem kilku drobnych zmian w projekcie. Jedną z nich jest dodanie dwóch gniazdek rtv+internet w pokojach (w salonie są oczywiście w standardzie). Czy ktoś się mniej więcej orientuje jaki może być koszt takiej zmiany w instalacji (zakładając, że instalacja elektryczna dopiero będzie kładziona). Dodam, że tylko jeden pokój jest w większej odległości od gniazdek w salonie, w drugim wystarczy przebić się przez ścianę). Dodatkowo zastanawiam się czy gniazdo rtv w salonie będzie nisko nad podłogą czy też na pewnej wysokości pod wiszący TV. czasem tak robią. Dzięki za odpowiedź.

To niski koszt, na moje oko ok 100 zł, ale ja miałem nie tylko w salonie instalację w standardzie.
Co do wysokości, to gniazda są nad podłogą ok 20-30 cm, a wynoszenie ich wyżej wcale nie jest takie sensowne, bo zazwyczaj są z gniazdami energetycznymi.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JanzRzeszowa » 09 gru 2016, 12:49

bartek86 pisze:może ktoś wrzucić zdjęcia z budowy budynków ADMY? wczoraj przejeżdżałem wieczorem, ale na zdjęcia się to nie nadawało, widoczność prawie zerowa. Wydaje mi się, ze tempo prac strasznie spadło, piętro 7 na B3 ciągle nie skończone, a zalanie stropu nad 6p. było koło 24.11, okna chyba też przestali montować lub robią to bardzo bardzo powoli, czy ktoś wie jaka może być przyczyna? Ten tydzień to pogoda chyba była ciągle na plusie więc albo ja w nocy źle widzę, albo faktycznie budowa mocno wyhamowała (natomiast na NG i innych budowach to bym powiedział, ze niezłe zapierd...)


na drugim budynku lali strop nad 5 piętrem na dwie zmiany. Było to chyba w poniedziałek. Okien nie montują. Tyle widać ode mnie.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: bartek86 » 09 gru 2016, 13:05

Dzięki za informacje, cały tydzień odwilż, a okna stały, ciekawe czemu ...
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 91 gości