[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 28 lut 2018, 21:11

keram pisze:ponowie proszę o informację na temat terminu oddania bloku nr 6 (ul. Korczyńska, nr inwestycyjny 13), ktoś, coś?


Dzwoniłam do spoldzielni parę dni temu i poinformowano mnie ze termin póki co jest taki jak w umowie,. Trzeba się liczyć z tym że może to być czerwiec - lipiec. Zapytałam czy jest szansa na wcześniej to pan odpowiedział że nie wpuszcza do mieszkan bez gazu i prądu i gdyby jednak coś wcześniej się dalo będą nas informowac
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: keram » 01 mar 2018, 11:12

madlen pisze:
keram pisze:ponowie proszę o informację na temat terminu oddania bloku nr 6 (ul. Korczyńska, nr inwestycyjny 13), ktoś, coś?


Dzwoniłam do spoldzielni parę dni temu i poinformowano mnie ze termin póki co jest taki jak w umowie,. Trzeba się liczyć z tym że może to być czerwiec - lipiec. Zapytałam czy jest szansa na wcześniej to pan odpowiedział że nie wpuszcza do mieszkan bez gazu i prądu i gdyby jednak coś wcześniej się dalo będą nas informowac


Dziwne, bolki jak np. 22, 23 już zostały oddane, gdzie ich budowa rozpoczęła się w momencie gdy 6-ka (inwestycyjna 13) była na etapie zamknięcia dachem, obecnie bloki z tego kwadratu inwestycji stoją gotowe, na pewno 6-ka.

Pozostaje tylko czekać...
keram
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 16 cze 2016, 13:06

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 01 mar 2018, 13:05

Dzwoniłam do spoldzielni parę dni temu

Dziwne, bolki jak np. 22, 23 już zostały oddane, gdzie ich budowa rozpoczęła się w momencie gdy 6-ka (inwestycyjna 13) była na etapie zamknięcia dachem, obecnie bloki z tego kwadratu inwestycji stoją gotowe, na pewno 6-ka.

Inna firma budowala tamte bloki, rzeczywiście termin realizacji był szybki ale od początku szybszy termin odbioru podawali. Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: TomekRzeszow » 01 mar 2018, 17:59

ja jak pytałem dwa miesiące temu to mówił mi Pan że prawdopodobnie około końca marca kwietnia-jednak uda się oddać klucze. Tam będą zwykłe piece czy już kondensaty ?
TomekRzeszow
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 04 lip 2017, 17:52

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 01 mar 2018, 21:40

TomekRzeszow pisze:ja jak pytałem dwa miesiące temu to mówił mi Pan że prawdopodobnie około końca marca kwietnia-jednak uda się oddać klucze. Tam będą zwykłe piece czy już kondensaty ?


2 msc temu też obiecywali mi wcześniej.. A z kim Pan rozmawiał? Moje info są że spółdzielni. I czy mówi pan o inwestycji d11 bloki 11,12,13,14? W tych blokach są piecyki gazowe
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: xxrzxx » 02 mar 2018, 0:39

Witam forumowicze :D

Mam pytanie a raczej prośbę :) gdyby ktoś posiadał zdjęcia białego montażu (wanna, umywalka, kuchenka, parapety, drzwi wewnętrzne) i zdecydował się z niego skorzystać podesłał by mi zdjęcia ? Priv lub e-mail: monikaiskra91@gmail.com

Co myślicie o jakości wykonania mieszkań?
Jak prezentuje się jakościowo ten biały montaż ? drzwi wewnętrzne solidne czy raczej papierowo-tekturowe? :shock:
Czy jest wystarczająco gniazdek w mieszkaniu czy lepiej przemyśleć zwiększenie ilości?
xxrzxx
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 02 mar 2018, 0:32

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Nowy lokator26 » 02 mar 2018, 10:49

Witam przyszłych sąsiadów budynku 26 koncepcja F11 , czy ktoś z Was rozmawiał z kierownikiem budowy odnośnie postępu prac? czy ma ktoś aktualne zdjęcia z budowy i może wstawić? Pozdrawiam
Nowy lokator26
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 01 mar 2018, 23:09

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JarekS » 02 mar 2018, 16:33

Osobiscie mi się nie spieszy,bo mogę do czerwca z odbiorem poczekać, ale wiem ze sporo ludzi na to czeka...:)
Info ze strony Spółdzielni na Fejsie umieszczone godzinę temu:

"Informujemy, że istnieje możliwość wcześniejszego przekazania mieszkań w budynkach 11,12,13,14 – zadanie inwestycyjne D11. Warunkiem przekazania jest dokonanie wpłat na wkład budowlany na dzień przekazania lokalu."
JarekS
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 15 lis 2017, 22:15

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 02 mar 2018, 20:06

"Informujemy, że istnieje możliwość wcześniejszego przekazania mieszkań w budynkach 11,12,13,14 – zadanie inwestycyjne D11. Warunkiem przekazania jest dokonanie wpłat na wkład budowlany na dzień przekazania lokalu."


Jaki to koszt? Myślałam że ten wkład jest wliczony w koszt mieszkania. I czy ta wplata jest wcześniej czy później konieczna do uiszczenia??
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: JarekS » 03 mar 2018, 0:18

madlen pisze:
"Informujemy, że istnieje możliwość wcześniejszego przekazania mieszkań w budynkach 11,12,13,14 – zadanie inwestycyjne D11. Warunkiem przekazania jest dokonanie wpłat na wkład budowlany na dzień przekazania lokalu."


Jaki to koszt? Myślałam że ten wkład jest wliczony w koszt mieszkania. I czy ta wplata jest wcześniej czy później konieczna do uiszczenia??



Koszt kazdy ma na umowach, jest to zaliczka na wkład budowlany. Chodzi o dokonanie wszystkich wpłat w celu odebrania mieszkania.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2018, 0:22 przez JarekS, łącznie zmieniany 2 razy
JarekS
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 15 lis 2017, 22:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości