[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: julkow7 » 05 wrz 2017, 18:45

Orientuje się ktoś czy przy budynku 22 lub 23 są jakieś miejsca postojowe na wynajem ?
julkow7
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Na forum od: 04 maja 2017, 19:01

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 05 wrz 2017, 19:14

julkow7 pisze:Orientuje się ktoś czy przy budynku 22 lub 23 są jakieś miejsca postojowe na wynajem ?


Przez Projektanta to na pewno nie. Indywidualnie może ktoś oferować wynajem, ale to po oddaniu.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lokator13 » 05 wrz 2017, 22:35

Co do Admy. Zero informacji. Zakończenie prac budowlanych mialo nastapic najpierw do końca maja,pozniej do końca czrrwca a pozniej do końca sierpnia. Mamy wrzesień a roboty budowlane nadal trwaja. Termin oddania mieszkań na pewno się przesunie ale deweloper milczy na ten temat.
Lokator13
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 05 wrz 2017, 22:31

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pepino » 08 wrz 2017, 18:21

w środę rzuciłem okiem na budowę ADMY i...

na bud. 2 nadal stoi rusztowanie od strony ul. Pańskiej
na balkonach pojawiły się pierwsze szklane wypełnienia - dosłownie pojedyncze sztuki
klatki na zewnątrz oraz wjazdy do garaży niewykończone
wylany beton na konstrukcję schodów od Żmigrodzkiej
teren wokół - jedno wielkie błoto
pojawiły się pierwsze krawężniki pod chodnik
teren zlewa się z placem budowy kolejnych bloków, więc nawet sobie nie wyobrażam, by robić chodniki etc. dopóki nie nastąpi oddzielenie
Załączniki
20170906_144331 (Copy).jpg
20170906_144331 (Copy).jpg (150.61 KiB) Przeglądany 5307 razy
20170906_144325 (Copy).jpg
20170906_144325 (Copy).jpg (125.66 KiB) Przeglądany 5307 razy
pepino
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 38
Na forum od: 23 maja 2016, 20:26

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 09 wrz 2017, 10:58

Ehhhh, dzięki za info i zdjęcia z budowy Admy. Nie wygląda to zbyt optymistycznie - za 3 tygodnie powinny ruszyć odbiory a tu jeden wielki plac budowy :/
Deweloper widzę jest bardzo słowny i dotrzymuje terminów ;]
Ciekawe kiedy realnie dostaniemy klucze :/
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Lokator13 » 09 wrz 2017, 20:54

Myślę że z tym pędem prac klucze odbierzemy pewnie początkiem roku a nie końcem października/poczatkiem listopada :(
Najgorsze w tym wszystkim jest to że Adma nie informyje o przesunieciu zakonczenia prac budowlanych które co golym okiem widać na wrzutce zdjec kolegi ciągle trwaja. Szkoda że juz zaplacilismy za mieszkania i nie pozostaje nam nic innego jak czekac :( czuje się oszukany nieslownoscia dewelopera
Lokator13
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 05 wrz 2017, 22:31

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 10 wrz 2017, 20:45

Lokator13 pisze:Myślę że z tym pędem prac klucze odbierzemy pewnie początkiem roku a nie końcem października/poczatkiem listopada :(
Najgorsze w tym wszystkim jest to że Adma nie informyje o przesunieciu zakonczenia prac budowlanych które co golym okiem widać na wrzutce zdjec kolegi ciągle trwaja. Szkoda że juz zaplacilismy za mieszkania i nie pozostaje nam nic innego jak czekac :( czuje się oszukany nieslownoscia dewelopera


Poza czekaniem warto ostrzec osoby które planują zakup w nowej inwestycji tego dewelopera. Opóźnienia się zdarzają, ale podejście dewelopera i brak szczerości jest dyskwalifikujące. Współczuje nabywcom i trzymam kciuki, aby skoczyło się to dla was pozytywnie i po oddaniu mieszkań nie mieli dalszych problemów.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: misio » 11 wrz 2017, 13:35

Dzień dobry!
Mam do Państwa pytanie i prośbę o radę. Zamierzam kupić mieszkanie na Słonecznym Stoku i zastanawiam się czy wybrać ogrzewanie gazowe czy miejskie. Może ktoś mógłby mi powiedzieć jaki jest koszt ogrzewania gazowego i w jakie mieszkanie Państwa zdaniem lepiej inwestować? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, będę bardzo wdzięczny.
misio
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 11 wrz 2017, 12:13

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: monio206 » 11 wrz 2017, 17:37

misio pisze:Dzień dobry!
Mam do Państwa pytanie i prośbę o radę. Zamierzam kupić mieszkanie na Słonecznym Stoku i zastanawiam się czy wybrać ogrzewanie gazowe czy miejskie. Może ktoś mógłby mi powiedzieć jaki jest koszt ogrzewania gazowego i w jakie mieszkanie Państwa zdaniem lepiej inwestować? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, będę bardzo wdzięczny.



Kupujesz takie mieszkanie jakie potrzebujesz: jestes sam to małe, a jak z rodziną to większe.
Myśle że to najlepsze osiedle w Rzeszowie, a ogrzewanie gazowe nie wiem jak wychodzi może ktoś się wypowie?
monio206
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Na forum od: 06 lut 2016, 18:03

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Vube » 11 wrz 2017, 18:14

misio pisze:Dzień dobry!
Mam do Państwa pytanie i prośbę o radę. Zamierzam kupić mieszkanie na Słonecznym Stoku i zastanawiam się czy wybrać ogrzewanie gazowe czy miejskie. Może ktoś mógłby mi powiedzieć jaki jest koszt ogrzewania gazowego i w jakie mieszkanie Państwa zdaniem lepiej inwestować? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, będę bardzo wdzięczny.


Obrazek

Pierwsza zima, mieszkanie narożne 50m2, grzane od października i na początku mocno aby dosuszyć wylewkę, później sterownik z ustawieniem 19 C noc 21C dzień, nie wszyscy sąsiedzi w pobliżu się wprowadzili i ogrzewali.

Także mam nadzieje, że druga zima będzie lepsza.
Vube
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 70
Na forum od: 17 mar 2016, 7:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości