[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pma » 31 mar 2018, 9:56

Oby się udało :)
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: MaciekContii » 03 kwie 2018, 7:29

madlen pisze:
kabulekSG pisze:Dla tych bloków może i za późno ale może uda się ocalić ten wąski skrawek obok przed zabudowaniem 9 kondygnacyjnymi molochami.


Oby. Bo też mi na tym zależy. A ten kawałek jest na pewno admy? Coś wiadomo więcej?

Jeśli piszesz o pasie wzdłuż Żmigrodzkiej i bloków 1,3,5 i 7 to ten kawałem nie jest Admy, ale sąsiaduje z pasem drogowym i kawałkiem Projektanta, stąd Projektant zablokował budową odwołując się od pozwolenia na budowę dewelopera. Tak, miały tam powstać wysokie bloki. Najprawdopodobniej wyższe od Admowskich i zasłaniające czesciowo wieżowce Admy, no i oczywiście w/w bloki SMP.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2018, 9:13 przez MaciekContii, łącznie zmieniany 1 raz
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 03 kwie 2018, 12:19

MaciekContii pisze:
madlen pisze:
kabulekSG pisze:Dla tych bloków może i za późno ale może uda się ocalić ten wąski skrawek obok przed zabudowaniem 9 kondygnacyjnymi molochami.


Oby. Bo też mi na tym zależy. A ten kawałek jest na pewno admy? Coś wiadomo więcej?

Jeśli piszesz o pasie wzdłuż Żmigrodzkiej i bloków 1,2,3 i 4 to ten kawałem nie jest Admy, ale sąsiaduje z pasem drogowym i kawałkiem Projektanta, stąd Projektant zablokował budową odwołując się od pozwolenia na budowę dewelopera. Tak, miały tam powstać wysokie bloki. Najprawdopodobniej wyższe od Admowskich i zasłaniające czesciowo wieżowce Admy, no i oczywiście w/w bloki SMP.


:-o to kto tam chciał takie wieżowce budować? I jakie są jeszcze plany co do tego kawałka? Kurcze kupujesz mieszkanie a tu pod oknami wieżowce chcą budować.. Paranoja
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: swiety » 03 kwie 2018, 14:18

Jaka paranoja, przecież to już norma w Rzeszowie (niestety).
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: yreks » 04 kwie 2018, 13:22

Czy do osób które rezerwowały mieszkania ( wniosek o przydział) w nowej inwestycji H odzywał się projektatn? W marcu czekali jeszcze na dokumentacje i mieli odzywać się w okolicy świąt.
yreks
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 130
Na forum od: 16 sie 2017, 8:39

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ERz » 04 kwie 2018, 14:31

Nie odzywali się. Ja raz słyszałam ze wyślą coś na przelomie kwietnia/ maja, a innym razem że maj/ czerwiec. Także nie wiem kiedy się spodziewać pisma.
ERz
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 53
Na forum od: 16 mar 2018, 15:08

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: yreks » 04 kwie 2018, 16:48

ERz pisze:Nie odzywali się. Ja raz słyszałam ze wyślą coś na przelomie kwietnia/ maja, a innym razem że maj/ czerwiec. Także nie wiem kiedy się spodziewać pisma.

Dzięki
yreks
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 130
Na forum od: 16 sie 2017, 8:39

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rafullo » 05 kwie 2018, 7:50

Witam, czy mógłby ktoś opisać formalności w Projektancie przy rezerwacji/zakupie mieszkania w inwestycji H?
W teorii wiem mniej więcej jak to wygląda, ale z tego co tu czytam jest jakoś inaczej. Chodzi mi głównie ile się płaci na start, kiedy trzeba te 30% itp itd
Rafullo
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Na forum od: 05 kwie 2018, 7:47

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Steeler » 05 kwie 2018, 19:15

Steeler pisze:Co do z powyższego postu: Z tego co mi wiadomo, procedura jest następująca: złożenie wniosku o przydział mieszkania ---> papiery ze spółdzielni ---> wpłata 30% kwoty (w całości lub część swoja z promesą bankową) ---> podpisanie umowy ze spółdzielnią ---> płacenie pozostałych transz / uruchomienie kredytu hipotecznego.


Z tego co mi wiadomo, tak w skrócie wygląda procedura. Ponadto radzę poczytać ten wątek od ok. 200 strony, w tym zakresie padało już sporo informacji na temat zadania H.
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 460
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projekt

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: sunrise » 06 kwie 2018, 15:36

Zastanawiają mnie kolejne zmiany w projekcie inwestycji H. Mam na myśli różnice pomiędzy koncepcją zagospodarowania terenu dostępną na stronie spółdzielni a widokiem z geoportalu - przybędzie ulic i miejsc parkingowych a ubędzie zieleni.
Załączniki
projekt osiedla.jpg
Geoportal
projekt osiedla.jpg (326.19 KiB) Przeglądany 5072 razy
projekt osiedla1.jpg
Koncepcja spółdzielni
projekt osiedla1.jpg (397.87 KiB) Przeglądany 5072 razy
sunrise
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 09 sty 2018, 12:16

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: tomimiot i 58 gości