[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 18 paź 2017, 20:35

Umowę mogę Ci streścić w jednym zdaniu - " Ty płać, a my sprzedamy Ci mieszkanie. To jakie ono będzie i kiedy ono będzie to nic Ci do tego". Tyle osób kupiło mieszkania na takich "uczciwych" zasadach, więc kupuj w ciemno!
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mariusz19 » 19 paź 2017, 17:23

autor: pma » 17 paź 2017, 12:28
Planuję zakup mieszkania i SM Projektant wymaga wpłaty 30% ceny, po czym nastąpi podpisanie umowy. Nie chcą pokazać umowy przed wpłatą tych 30%. Wie ktoś, czy gdzieś można podejrzeć taką umowę?
autor: scorpo33 » 18 paź 2017, 10:41
Chyba był już ten wątek na forum. O ile dobrze pamiętam nic na to nie poradzono. Sam miałem taki problem ale zrobiłem jak chcieli. Jedynie umowę mógł by Ci pokazać ktoś kto zakupił u nich mieszkanie. Swoja drogą warto by zapytać prawnika lub kogoś w temacie czy mogą tak robić. Cwani są bo możesz zrezygnować z kupna po wpłacie tych 30% ale jakiś tam procent od tego odbijają. W sumie kilkaset zł.
[b]Panie i Panowie nie wiem z jakiego powodu wypisujecie tu jakieś urojenia ale są to po prostu wasze wymysły. Mam mieszkanie przy ul. Odrzykońskiej i podpisywałem umowę. Każdy może się zapoznać z treścią umowy w Biurze Obsługi Klienta przy ulicy Słonecznej 2 w pokoju numer 2. Jest tam zawsze miła Pani i troche mniej miły Pan, którzy udostępnią umowę jeżeli tylko ktoś chce. Wszyscy którzy mają na to ochotę mogą sobie tam oglądać do woli.
autor: Pan_Piotr » 18 paź 2017, 19:35
Umowę mogę Ci streścić w jednym zdaniu - " Ty płać, a my sprzedamy Ci mieszkanie. To jakie ono będzie i kiedy ono będzie to nic Ci do tego". Tyle osób kupiło mieszkania na takich "uczciwych" zasadach, więc kupuj w ciemno!
W umowie jest napisane wszystko co powinno czyli: ile kosztuje mieszkanie, lokalizację, terminy itd. Nie wiem z jakiej choinki zeście się urwali ale chyba kolego nie potraficie czytać ze zrozumieniem pism urzędowych bo byście to wszystko odnalezli w umowie. No albo jesteście jakimś tajnym agentem konkurencyjnego developera który ma za zadanie wymyślać jakieś bzdury. Prawdę wystarczy sprawdzić w pokoju nr.2 w Biurze Obsługi Klienta. Zycze wszystkim miłego czytania. [/b]
Mariusz19
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 23 lut 2017, 13:57

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mariusz19 » 19 paź 2017, 17:40

Dziwni ludzie piszą dziwne rzeczy. Przecież wystarczy przeczytać STATUT i tam wszystko pisze o umowach. Wszystko jest jasne dla rozumnego człowieka. Nie dajcie się naciągać jakimś "nawoływaczom" bo już kombinują żeby prawnika wziąć, ale przecież prawnikowi trzeba zapłacić bo za darmo nie da rady.(pewnie zaraz się jakieś nalepki pojawią n osiedlu że jakich mecenas udziela porad prawnych :D ) Koledzy pewnie się za coś "obrazili" :evil: i postanowili "dopiec wszystkim". Ja kupiłem mieszkanie w SM, mieszkam i sobie chwale. Jak są u mnie znajomi z innych osiedli to się zachwycają jaki to u nas porządek, jak wykoszone, jakie roślinki, jakie powietrze fajne itp. U developera jest jak z rakietą, wystrzel i zapomnij. W SM jest się częścią czegoś większego,są zebrania grup członkowskich, są zebrania walne, można chodzić i zgłaszać wnioski, ktore polepszą nam życie. Jak ktoś wierzy w "żyły wodne" i wie jakie szkody robią to proponuje zapoznać się z mapką, która była w Nowinach ,gdzie są rozrysowane tereny pozytywne i właśnie na takich terenach SM buduje.Ta mapka jest też w SM przy Słonecznej. Wiem bo sprawdziłem. A tereny developerów? szkoda gadać. Oni budują tam gdzie już nikt nie chciał budować. To o czymś świadczy. Jak ktoś nie wierzy to niech popatrzy na powyginane i powykrzywiane drzewa. Jak coś takiego się dzieje z drzewem to co potrafi "żyła wodna" zrobic z człowiekiem.
Mariusz19
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 23 lut 2017, 13:57

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: scorpo33 » 20 paź 2017, 13:01

O pracownicy spółdzielni swoje chwalą. Przecież mieszkania trzeba sprzedać. Skoro klient pisze że nie chcieli mu pokazać umowy to dlaczego "mili" pracownicy go nie poinformowali gdzie takie info znaleźć tylko na forum musi pytać. Udzielam porad prawnych. Info priv :)
scorpo33
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 29 gru 2016, 12:35

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mariusz19 » 20 paź 2017, 16:59

Do scorpo33:
O kolego nie oceniaj mnie miarą swojego Ego. Ja nie jestem w kilku osobach tylko w jednej :D
Widze że jak ktoś nie jest w Waszym "chórku skwaszonych" to od razu musi być "pracownikiem"(dobrze że nie tajnym). :lol:
Mariusz19
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 23 lut 2017, 13:57

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Mariusz19 » 20 paź 2017, 17:00

W pokoju numer 2 Prawda się obroni.
Mariusz19
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 23 lut 2017, 13:57

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: scorpo33 » 20 paź 2017, 19:53

Padre Tadeo i uncle Jarek zdekonspiruja i ten tajny układ. :twisted:
scorpo33
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 29 gru 2016, 12:35

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pma » 20 paź 2017, 20:09

Przez telefon uzyskałem info, że umowa będzie do obejrzenia dopiero w dniu jej podpisywania
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: madlen » 20 paź 2017, 20:49

pma pisze:Planuję zakup mieszkania i SM Projektant wymaga wpłaty 30% ceny, po czym nastąpi podpisanie umowy. Nie chcą pokazać umowy przed wpłatą tych 30%. Wie ktoś, czy gdzieś można podejrzeć taką umowę?


Z tego co pamiętam Umowę dostałam do domu i miałam przejrzeć i na drugi dzień przynieś podpisaną już. Oczywiście było już po części wpłaty
madlen
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 64
Na forum od: 18 sie 2016, 18:41

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: PawełzRzeszowa » 21 paź 2017, 23:40

Witam serdecznie.
Interesuje mnie zakup mieszkania w bloku 25 albo 26 w nowej inwestycji spółdzielni. Czy bloki będą całkowicie zasłonięte przez przyszłe wieżowce admy ? Co sądzicie o mieszkaniu w tamtym miejscu. Potrzebuję rady czy wybrać b6 admy czy właśnie wspomniane wcześniej budynki spółdzielni . Proszę was o radę :)
PawełzRzeszowa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 71
Na forum od: 21 paź 2017, 23:29

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 50 gości