[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe inwestycje mieszkaniowe będące obecnie w budowie na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Krzysztof » 10 paź 2017, 13:28

Cześć wszystkim. Jako że zakupiłem mieszkanie na tym osiedlu postanowiłem od razu zapytać konkretnie i rezygnacje z białego montaży. Odbiór mieszkania mam przewidziany na październik 2018 (inwestycja A11), i mam pytanie kiedy należy zgłosić chęć takiej rezygnacji?
Krzysztof
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 10 paź 2017, 13:20

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 10 paź 2017, 13:58

Krzysztof pisze:Cześć wszystkim. Jako że zakupiłem mieszkanie na tym osiedlu postanowiłem od razu zapytać konkretnie i rezygnacje z białego montaży. Odbiór mieszkania mam przewidziany na październik 2018 (inwestycja A11), i mam pytanie kiedy należy zgłosić chęć takiej rezygnacji?


Jeżeli jesteś zdecydowany to idź do kierownika budowy i zgłoś to najlepiej teraz. Teoretycznie masz to napisane w umowie, w jakim czasie od zawarcia umowy to zgłaszasz. Praktycznie możesz to zrobić nieco później. Ważne, by to nie był ostatni etap budowy, kiedy zostanie to już wszystko zamówione.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rolf » 11 paź 2017, 14:17

Zaczynają się odbiory w B2 / B3 Admy. Tzn Adma zaczęła rozsyłać listy o możliwości umówienia się na obiór. Terminy z tego co wiem są na koniec października/początek listopada.
Z tego co ustaliłem to ze środkiem teoretycznie mają się wyrobić, a na zewnątrz mają po odbiorach trwać jeszcze prace, czy się wyrobią i ile potrwają prace w najbliższej okolicy bloków ? zobaczymy...
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: ewkaaa » 11 paź 2017, 18:58

Odnośnie odbiorów B2/B3 może się okazać że nie będzie działającej windy i ogrzewania po odebraniu i tak na prawdę nie wiadomo kiedy będzie to sprawne.. pytanie do was: będziecie odbierać mieszkania jeśli tego nie będzie? bo nie wyobrażam sobie targać płytek na 4,5,6 czy 7 piętro po schodach..
ewkaaa
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 11 paź 2017, 18:50

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: misio » 12 paź 2017, 19:27

Orientuje się ktoś, czy jakościowo lepsze są budynki od Admy, czy to co jest od Projektanta?
misio
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 11 wrz 2017, 12:13

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pan_Piotr » 12 paź 2017, 21:47

misio pisze:Orientuje się ktoś, czy jakościowo lepsze są budynki od Admy, czy to co jest od Projektanta?


Adma jest znana z dotrzymywania terminów, więc i budynki muszą być proporcjonalnie do tego jakościowo dobre.
Pan_Piotr
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 62
Na forum od: 09 mar 2017, 17:19

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: DamianB2 » 12 paź 2017, 22:29

"
Pan_Piotr pisze:
misio pisze:Orientuje się ktoś, czy jakościowo lepsze są budynki od Admy, czy to co jest od Projektanta?


Adma jest znana z dotrzymywania terminów, więc i budynki muszą być proporcjonalnie do tego jakościowo dobre.


Sprytna ironia odnośnie "terminowości" Admy. Jednak obecnie nie można im nic zarzucić jeśli chodzi o jakość - zastosowali bardzo dobre materiały do ocieplenia budynku, łącznie z dociepleniem balkonów czy filarów balkonowych, tynki zrobione bardzo estetycznie, ściany i wylewki nienaganny pion i poziom. Zobaczymy co będzie po odbiorach
DamianB2
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 16 maja 2017, 23:31

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: misio » 12 paź 2017, 23:13

A wie ktoś co ma powstać na działkach 3617, na przeciwko inwestycji F11?
misio
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 11 wrz 2017, 12:13

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pma » 17 paź 2017, 13:28

Planuję zakup mieszkania i SM Projektant wymaga wpłaty 30% ceny, po czym nastąpi podpisanie umowy. Nie chcą pokazać umowy przed wpłatą tych 30%. Wie ktoś, czy gdzieś można podejrzeć taką umowę?
pma
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 60
Na forum od: 09 paź 2017, 18:23

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Nowe mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: scorpo33 » 18 paź 2017, 11:41

Chyba był już ten wątek na forum. O ile dobrze pamiętam nic na to nie poradzono. Sam miałem taki problem ale zrobiłem jak chcieli. Jedynie umowę mógł by Ci pokazać ktoś kto zakupił u nich mieszkanie. Swoja drogą warto by zapytać prawnika lub kogoś w temacie czy mogą tak robić. Cwani są bo możesz zrezygnować z kupna po wpłacie tych 30% ale jakiś tam procent od tego odbijają. W sumie kilkaset zł.
scorpo33
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 29 gru 2016, 12:35

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Miszuk i 30 gości